معرفی و دانلود کتاب صوتی مادربزرگ جدید من

عکس جلد کتاب صوتی مادربزرگ جدید من
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مادربزرگ جدید من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مادربزرگ جدید من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مادربزرگ جدید من

کتاب صوتی مادربزرگ جدید من نوشته الیزابت استاینکلنر، درباره‌ی دختری به نام فینی است که خاطرات و خصوصیات اخلاقی مادربزرگ خود را روایت می‌کند. این اثر برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تهیه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی مادربزرگ جدید من می‌شنویم:

مادربزرگ قدیمی من همیشه به مدل موهای عجیبم گیر می‌داد و با ناراحتی می‌گفت: فینی، باز با موهای خوشگلت چیکار کردی؟ یک روز منو مادربزرگ به پارک رفتیم و اون که از مدل مو­ی من خوشش نمی‌اومد، اونارو با یک کلاه پوشوند. ما به اردک‌های پارک غذا دادیم و بعدش روی صندلی نشستیم و در مورد سرزمین‌های دوردست صحبت کردیم. مادربزرگ من به سفر کردن خیلی علاقه داشت.

اون در طول سفرهاش برای من کارت پستال می‌فرستاد و همه چیز رو برام توضیح می‌داد. وقتی هم که به خونه برمی‌گشت، برای ما غذاهای متنوعی از جاهایی که بهشون سفر کرده بود رو درست می‌کرد. اون آشپز خیلی خوبی بود. بابا و مامان هم همیشه بعد از خوردن دست پخت مادربزرگ حسابی سرحال می‌شدند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
11 دقیقه
مادربزرگ جدید من

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مادربزرگ جدید من
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندههدیه آرمان، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مادربزرگ جدید من

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مادربزرگ جدید من

برای دریافت کتاب صوتی مادربزرگ جدید من و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.