معرفی و دانلود کتاب صوتی ماجراهای روز برفی

عکس جلد کتاب صوتی ماجراهای روز برفی
قیمت:
4000 تومان - 0.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراهای روز برفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراهای روز برفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجراهای روز برفی

کتاب صوتی ماجراهای روز برفی اثر آندرئا پترلیک حوسینویچ و جاناکی سوریاراچچی شامل 2 داستان با عنوان‌های سوپ شگفت انگیز و آدم برفی است.

سوپ شگفت انگیز داستان جانی کوچولویی است که سرماخورده و گرسنه است اما هیچ کس برای جانی غذا درست نکرده بود. تا اینکه وسایل آشپزخانه و سبزیجات تصمیم گرفتن برای جانی سوپ درست کنند.

در قسمتی از داستان سوپ شگفت انگیز می‌شنویم:

تو یک صبح پائیزی جانی کوچولویِ ما که دو روز می‌شد سرما خورده بود از خواب بیدار می‌شه و می‌بینه که هیچ کسی خونه نیست، جانی گرسنش بود و هیچ غذایی هم برای صبحانه آماده نبود. همه صبحانه­‌ی جانی رو فراموش کرده بودند. جانی داد زد و گفت: من غذا می‌خوام من گشنمه….

آدم برفی داستان گروهی از بچه‌هاست که در یک روز برفی هرکدام برای خود یک آدم برفی درست می‌کنند. شب شد و پسران بد آمدند و تمامی آدم برفی‌ها را از بین بردند بجز یکی از آن‌ها.

در قسمتی از داستان آدم برفی می‌شنویم:

خورشید طلوع کرد تا خبر مهمی رو برای مردم  بیاره. صبح خیلی ویژه­ای بود. برف اومده بود و همه­ جا سفید پوش شده بود. اون روز همه­ ی مردم به شکل عجیبی شاد بودند. بچه ها خوشحال­ ترینشون بودن، بعد از اینکه صورتشون رو شستند و دندون­‌هاشون رو مسواک زدن. صبحانه خوردند و رفتند تا بیرون بازی کنند. بعضی­ ها سورتمشون رو آوردند، بعضی ها اسکی و بعضی ها هم اسباب­ بازی مورد علاقشون رو.

تو میون همه یچند تا بچه داد میزدند آدم برفی آدم برفی، بیاین آدم برفی درست بکنیم…

جاناکی سوریاراچچی در سریلانکا متولد شد. او بیش از 125 داستان کوتاه برای کودکان را تهیه کرده است. جاناکی سوریاراچچی یک متخصص حرفه ای، نویسنده، هنرمند و موسیقیدان است. او نویسنده، تصویرگر و طراح گرافیک برای همه کتاب‌های کودکانش است، و همچنین موسیقی و اشعار را برای کتاب‌های آهنگ کودکان خود سروده است.

آندریا پتریک حوسینویچ در سال 1966 در زاگرب متولد شد. او تاکنون 21 کتاب تصویری با نقاشی های خود تولید کرده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
15 دقیقه
ماجراهای روز برفی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماجراهای روز برفی
نویسنده،
مترجممحمد طالشیان
گویندهعاطفه مولائی طبری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
4000 ت - 0.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماجراهای روز برفی

برای دریافت کتاب صوتی ماجراهای روز برفی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.