معرفی و دانلود کتاب آیین همسرداری

عکس جلد کتاب آیین همسرداری
قیمت:
19000 تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آیین همسرداری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آیین همسرداری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آیین همسرداری

دوروتی کارنگی و دیل کارنگی در کتاب آیین همسرداری راهکارهایی کاربردی و جامع را گردآوردی کرده‌اند که به شما کمک می‌کند تا روابط عاطفی خود با همسرتان را بهبود ببخشید و یک زندگی سراسر کامیابی را تجربه کنید. با این اثر شگفت‌انگیز چنان عشق و آرامشی را خواهید چشید که خود نیز در ابتدا باورتان نمی‌شود!

درباره کتاب آیین همسرداری:

کتابی که اکنون پیش روی شماست، اثری‌ست نوشته‌ی دو تن از مشهورترین نویسندگان کتاب‌های خودیاری، دوروتی کارنگی (Dorothy Carnegie) و دیل کارنگی (Dale Carnegie). این دو سخنران برجسته که پیش از این نیز با کتاب‌های خود به میلیون‌ها نفر آیین کامیابی در زمینه‌های مختلف را نشان داده بودند، این بار در کتاب آیین همسرداری (How to help your husband get ahead in his social and business life) به سراغ روابط میان همسران رفته‌اند و راهنمایی عملی برای بهبود رابطه‌ی آن‌ها ارائه کرده‌اند.

در واقع همه‌ی افرادی که در یک رابطه‌ی عاطفی قرار می‌گیرند، علاقه‌مندند که به اعتلای دیگری کمک کنند. به عبارتی می‌توان گفت که ما از طریق قرار گرفتن در یک رابطه‌ی سالم رشد می‌کنیم و می‌توانیم رشددهنده‌ی دیگری نیز باشیم. اما حقیقت این است که اغلب ما نمی‌دانیم که چگونه باید این کار را انجام دهیم. خوشبختانه در کتاب آیین همسرداری تکنیک‌هایی ویژه، قابل اجرا و آسانی وجود دارد که هر زن (و البته مردی) می‌تواند آن‌ها را به کار بگیرد و سطح رابطه‌ی عاطفی خود را بهبود ببخشد.

تفاوتی ندارد که چند سال از عمر ازدواج یا رابطه‌ی عاطفی شما می‌گذرد یا در چه جایگاه شغلی و اجتماعی قرار دارید. در هر حال شما می‌توانید از این تکنیک‌‌ها برای تغییر زندگی خود استفاده کنید. این اثر به مثابه‌ی کتابچه‌ای راهنما برای رابطه‌ی عاشقانه‌ی شماست و در هر چالشی می‌توانید از آن کمک بگیرید.

یکی از نکاتی که این اثر را از باقی کتاب‌ها در این حوزه متمایز می‌سازد، این است که پیشنهاداتی که کارنگی‌ها در این اثر مطرح می‌کنند، قبلاً در زندگی آن‌ها اثبات شده‌ است. به عبارت روشن‌تر، آن دو از مسائلی سخن به میان می‌آورند که خود با آن‌ها مواجه بوده و راهکارهایی را پیشنهاد می‌کنند که خودشان آن‌ها را به کار بسته‌اند. این موضوع باعث دو چندان شدن اعتماد ما به نگارنده‌های این اثر می‌شود و مطمئن می‌شویم که این کتاب برایمان کمک‌کننده خواهد بود.

جای آن است که اشاره کنیم تمرکز دوروتی کارنگی و دیل کارنگی در این اثر مشخصاً بر روی زنان بوده و مهارت‌ها و تکنیک‌هایی را به آن‌ها آموزش می‌دهد. اما این موضوع به این معنا نیست که مردان نمی‌توانند از مطالعه‌‌ی این اثر بهره ببرند. گفتنی‌ست آیین همسرداری اولین بار در سال 1953 منتشر شده است.

کتاب آیین همسرداری مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد دارید روابط خود با همسرتان را بهبود ببخشید، کتاب آیین همسرداری به شما پیشنهاد می‌شود.

با دیل کارنگی بیشتر آشنا شویم:

او را از بزرگ‌ترین نویسندگان و سخنرانان جهان می‌نامند. دیل کارنگی در 24 نوامبر 1888 چشم به جهان گشود و یکی از محبوب‌ترین نویسندگان حوزه‌ی خودیاری‌ست که اغلب آثارش در رده‌ی کتاب‌های پرفروش قرار می‌گیرند.

او زندگی سختی را زیسته بود. کارنگی در خانواده‌ای فقیر متولد شد و سال‌ها بعد پس از سختی٬های فراوان توانست به آرزوی همیشگی‌اش، نویسندگی، روی آورد. از جمله آثار او می‌توان به آیین دوست‌یابی، آیین زندگی، تکلم عامیانه: دوره آموزش استاندارد مدارس آمریکا و نگران نباش زندگی کن اشاره کرد. اغلب آثار این نویسنده‌ی آمریکایی حول این ایده‌ی محوری نوشته شده‌اند که با تغییر رفتار خود در مقابل دیگران، می‌توان رفتار آن‌ها را نیز تغییر داد. دیل کارنگی کتابی که اکنون معرفی آن را مطالعه کردید را به همراه همسرش تألیف کرده است.

جملات برگزیده‌ی کتاب آیین همسرداری:

- ایمان جوهر چیزهاى مطلوب ماست. ایمان آیت و نشانه چیزهایى است که با چشم ظاهر نمى‌توانیم آن‌ها را ببینیم.
- بدون نقشه و بى‌فکر خرج کردن یعنى آن که همه از درآمد و دسترنج شما بهره ببرند به غیر از خودتان.
- خانم‌هاى با تدبیر و عاقل سعى مى‌کنند با محبوب قرار دادن شوهران خود موقعیت اجتماعى خویش را تحکیم بخشند.
- درست است که همه چیز را با پول نمى‌توان خرید ولى اگر ما از روى علم و دانایى بدانیم که چگونه آن را خرج کنیم و سهم پس‌انداز خود را برداریم، آن سرمایه موجب آرامش روح و نشاط و پشت گرمى خود و شوهر و بچه‌هایمان مى‌شود.

در بخشی از کتاب آیین همسرداری می‌خوانیم:

بهتر است به جاى این که زن در کمال شرمسارى و خجالت از کم حافظگى شوهرش معذرت بخواهد، با فراغتى که دارد نام و قیافه دوستان و مراجعه کنندگان شوهر را به خاطر بسپارد و هنگامى که در مهمانى همسرش دستخوش حیرت و سرگردانى است و نمى‌تواند نام و قیافه شخصى که با کمال ادب و گرمى از او احوالپرسى مى‌کند به خاطر آورد، به شوهر خود کمک نماید.

شوهر من نیز مانند تمام مردان گرفتار و پرمشغله، به خاطر سپردن اسم اشخاص برایش بسیار مشکل و بلکه غیرممکن است. بنابراین ما آمدیم و با یکدیگر تبادل نظر کردیم که چگونه این معماى دشوار را از بین ببریم. حالا به هر مهمانى یا جمعیتى که دعوت داریم، من قبلاً مى‌کوشم تا نام بعضى از اشخاصى را که در آن‌جا شرکت دارند پیدا کنم و به شوهرم بدهم و مخصوصاً تا آن‌جا که ممکن است قیافه و سن و سال و خصوصیات آن‌ها را به خاطرم شوهرم مى‌آورم. همچنین وقتى که در مقابل دوستى قرار گرفتیم، اسم او را بلند به نحوى که زننده نباشد تکرار مى‌کنم تا شوهرم دچار گیجى و دستپاچگى نشود. مثلاً مى‌گویم: «دیل حتماً خانم الیزابت را مى‌شناسى، الساعه ایشان در خصوص شهر شیکاگو با من صحبت مى‌کردند. خانم الیزابت آیا شما تازگى در شیکاگو بودید؟»

یک تمهید ساده ولى در عین حال بسیار مفید، مغز و اعصاب شوهرم را از فشار و اضطراب نجات مى‌دهد. البته براى کمک کردن به او من مجبورم که اسم مردم را به هر نحوى شده پیدا کرده و به خاطر بسپارم و چون من بیشتر از او فرصت و مجال دارم، انجام این کار چندان برایم مشکل نیست. هر زنى که مایل باشد به حافظه شوهرش کمک کند، مى‌تواند با اندکى تمرین و صرف وقت این خدمت گران‌بها را انجام دهد.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
1: در تصمیم‌گیرى‌ها به شوهرت کمک کن
2: با رسیدن به یک هدف متوقف نشو
3: خانم! چیزى در مورد شوق و شعف مى‌دانى؟
4: 6 دستورالعمل براى افزایش شور و شوق
5: گوش کردن را یاد بگیر!
6: خانم! با دو شخصیت ازدواج کرده‌اى!
7: وقتى کارها بر وفق مراد نیست با ایمان و ثابت‌قدم باش
8: شغل شوهرت را یاد بگیر و به او کمک کن
9: راه درست رفتار با همکاران شوهرت
10: تشویق یکدیگر به دانش‌اندوزى
11: آمادگى براى وقایع ناگوار
12: سفر زوج‌هاى شادمان
13: وظیفه زن در ایامى که شوهر بیش از حد کار مى‌کند
14: راه‌هاى سازگارى با کار غیرعادى شوهر
15: خانه، محل کار شوهر
16: زنان شاغل
17: زنان وامانده
18: چرا مردها از خانه گریزانند؟
19: مداخله بی‌جا در کار شوهر
20: تغییر اخلاق شوهر همیشه خوب نیست
21: از خطر کردن نترس
22: زن رضایت‌بخش براى شوهر
23: رفیق تفریحات و سرگرمى‌هاى شوهر
24: تشویق شوهر به داشتن سرگرمى
25: سرگرمى براى تو هم ضرورت دارد
26: مهم‌ترین شغل: خانه‌دارى
27: خانه دلپذیر براى شوهر
28: اتلاف وقت
29: کارها را با سرعت انجام بده
30: سه راه براى محبوب کردن شوهر
31: بزرگ دیدن فضایل
32: زندگى با درآمد شوهر
33: مراقب تندرستى شوهرت باش!
34: به شوهرت عشق بورز! 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آیین همسرداری
نویسنده،
مترجممهستی شهلایی
ناشر چاپیانتشارات نقش و نگار
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات286
زبانفارسی
شابک978-964-623-500-7
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
19000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آیین همسرداری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آیین همسرداری

برای دریافت کتاب آیین همسرداری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.