معرفی و دانلود کتاب صوتی ساندویچ مخصوص هانا

عکس جلد کتاب صوتی ساندویچ مخصوص هانا
قیمت:
۴۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ساندویچ مخصوص هانا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ساندویچ مخصوص هانا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ساندویچ مخصوص هانا

کتاب صوتی ساندویچ مخصوص هانا نوشته‌ی لیندا وندر هیدن، داستانی جذاب و هیجان‌انگیز درباره‌ی دختری به نام هانا است که سفارش یک ساندویچ خیلی خاص، بزرگ و خوشمزه را در رستوران آقای دوگال می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی ساندویچ مخصوص هانا (Hannah's Tall Order An A To Z Sandwich) چیست؟

در شهری قشنگ و کوچک، دختری به نام هانا زندگی می‌کرد. هانا زمانی که گرسنه‌اش می‌شد، دوست داشت تا جایی که می‌تواند و شکمش جا دارد، غذا بخورد.

در یکی از روزها هانا به رستوران آقای دوگال که نزدیک خانه‌اش بود رفت تا برای نهارش غذا سفارش بدهد. هانا بدن لاغر و ریزی داشت اما برعکس ظاهر کوچکش غذای زیادی می‌خورد. همین‌طور که برای خودش شعر می‌خواند، به رستوران رفت و وارد شد. همان لحظه آقای دوگال پس از دیدن دخترک فهمید که آن روز باید کلی از وقتش را در آشپزخونه سپری کند تا سفارش هانا را آماده کند. هانا کلی چیزهای عجیب و غریب سفارش داد تا در ساندویچش باشد. چیزهای مختلفی که همه را باید داخل یک ساندویچ خیلی ویژه با هم میل می‌کرد.

اگر دوست دارید سر از کار هانا و آقای دوگال دربیاورید، به این کتاب صوتی گوش فرا دهید تا متوجه شوید که هانا موفق به خوردن این ساندویچ عجیب غریب می‌شود یا نه!

کتاب صوتی ساندویچ مخصوص هانا مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های زیبا و هیجان‌انگیز هستند، مناسب است. کودکان پس از شنیدن این کتاب صوتی می‌آموزند که به تغذیه‌ی خود اهمیت زیادی بدهند و پرخوری نکنند.

در قسمتی از کتاب صوتی ساندویچ مخصوص هانا می‌شنویم:

آقای دوگال تا به حال این همه غذا و میوه‌های مختلف رو توی یک ساندویچ ندیده بود. از هانا پرسید که آیا سفارشش تموم شد؟ اما اون هنوز می‌خواست به غذاش مواد اضافه کنه. هانا: «نه هنوز تموم نشده. واسه اینکه ساندویچ طعم خاصِ خودش رو بگیره، خامه‌ی فُرم گرفته هم بریز.»

آقای دوگال که از سفارش‌ها عقب افتاده بود حواسش پرت شد و کمی از خامه رو روی لباسش ریخت. با قیافه‌ای خسته و درهم نگاهی به دخترک انداخت؛ به ساندویچی که مثل یک برج بلند بود اشاره کرد و گفت که دیگه بیشتر از این چیزی توی نون جا نمیشه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
ساندویج مخصوص هانا

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ساندویچ مخصوص هانا
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهنرگس داغمه چی، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۴۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ساندویچ مخصوص هانا

برای دریافت کتاب صوتی ساندویچ مخصوص هانا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.