معرفی و دانلود PDF کتاب جامع ارولوژی ایران - جلد 3

عکس جلد کتاب جامع ارولوژی ایران - جلد 3
قیمت:
۱۵۰۰۰۰ تومان - 27.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب جامع ارولوژی ایران - جلد 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جامع ارولوژی ایران - جلد 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جامع ارولوژی ایران - جلد 3

کتاب جامع ارولوژی ایران - جلد 3 به قلم ناصر سیم فروش، اکبر نور علیزاده و محمدحسین سلطانی با استفاده از به روزترین پژوهش‌های علمی و با بهره‌گیری از تصاویر منحصر به فرد، یکی از مهم‌ترین موضوعات در علوم پزشکی را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

آشنایی پزشکان کشور از جمله دستیاران و متخصصین ارولوژی با طب رایج و بیماری‌های بومی، از ضروریات حفظ و ارتقاء سلامت در هر کشوری است. بدون تردید کتاب‌های درسی و مرجع در این زمینه نقش بسیار مهم و کلیدی را ایفا می‌کنند. با توجه به اینکه کتاب‌های خارجی بر مبنای نیازهای کشور ما تنظیم نشده و اولویت‌های بهداشتی و درمانی کشور در آن لحاظ نشده است، پس از میزان یادگیری این مبحث به میزان چشمگیری می‌کاهد.

مجموعه کتاب جامع ارولوژی ایران (Iranian textbook of urology) در پنج جلد گردآوری شده است و نخستین کتاب تالیفی به زبان فارسی در حوزه تخصصی علوم بالینی پزشکی به شمار می‌آید که ویراست اول آن در سال 1386 با مشارکت جمع بسیاری از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تدوین شد. بعد از انتشار ویراست اول کتاب جامع ارولوژی، هیئت ممتحنه و ارزشیابی ارولوژی ایران در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی این کتاب را به عنوان مرجع آزمون‌های ارتقاء گواهینامه و دانشنامه تخصصی این رشته در کنار کتاب کمیل ارولوژی برگزید.

پژوهش حاضر که ویراست سوم کتاب جامع ارولوژی ایران محسوب می‌شود، با مشارکت بیش از 122 تن از اساتید و صاحب نظران این رشته به همراه بیش از 800 تصویر رادیولوژی از بیماری‌های مختلف و تصاویر حین عمل به زیور طبع آراسته شده و در دسترس علاقه‌مندان و فراگیران این رشته قرار گرفته است.

کتاب جامع ارولوژی ایران - جلد 3 برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب ارزشمند می‌تواند راهنمای جامع و کاملی برای تمامی پزشکان متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار و همه‌ی دستیاران و دانشجویان ارولوژی به شمار آید.

در بخشی از کتاب جامع ارولوژی ایران - جلد 3 می‌خوانیم:

سنگ شکنی برون اندامی یکی از روش‌های کم تهاجمی مهم در درمان سنگ‌های سیستم ادراری است که تنها با گذشت زمان کمی از پیدایش، به شایع‌ترین نوع مداخله برای درمان سنگ‌های کلیوی و حالبی تبدیل شد. با وجود این که در ابتدا این روش برای درمان تمام انواع سنگ‌ها معرفی شد اما امروزه و به خصوص با پیشرفت روش‌های آندوسکوپی، مشخص شده است که استفاده از آن در عمل با برخی محدودیت‌ها همراه است. پیشرفت‌های اخیر در سنگ شکن‌های برون اندامی باعث افزایش ایمنی و کارایی آن شده و این روش را در کنار انواع روش‌های اندوسکوپیک به گزینه‌های اصلی درمان سنگ‌های ادراری تبدیل کرده است.

فهرست مطالب کتاب

فصل 33 : یورودینامیک
فصل 34 : سنگ‌های سیستم ادراری
فصل 35 : درمان طبی سنگ‌های سیستم ادراری
فصل 36 : سنگ شکنی برون اندامی
فصل 37 : یورتروسکوپی
فصل 38 : جراحی در دستگاه ادراری فوقانی از راه پوست
فصل 39 : اقدامات پرکوتانئوس مداخل‌های در موارد خاص و عوارض آن
فصل 40 : ابداعات نوین در درمان پرکوتانئوس سنگ‌های کلیوی
فصل 41 : لاپاراسکوپی در سنگ‌های ادراری
فصل 42 : لاپاروسکوپی در ارولوژی
فصل 43 : ابداعات نوین در انجام روش‌های لاپاروسکوپی
فصل 44 : لیزر در ارولوژی
فصل 45 : بزرگی خوش خیم پروستات
فصل 46 : درمان‌های مداخل‌های در بزرگی خوشخیم پروستات
فصل 47 : سرطان پروستات
فصل 48 : رادیکال پروستاتکتومی
فصل 49 : جایگاه رادیوتراپی در سرطان پروستات
فصل 50 : تومورهای کلیه
فصل 51 : درمان‌های مداخل‌های در درمان تومورهای کلیه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جامع ارولوژی ایران - جلد 3
نویسنده، ،
ناشر چاپیانتشارات تیمورزاده
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۱۵
زبانفارسی
شابک978-600-238-588-8
موضوع کتابتخصص‌های پزشکی، کتاب‌های دانشگاهی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰۰ ت - 27.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جامع ارولوژی ایران - جلد 3

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب جامع ارولوژی ایران - جلد 3

برای دریافت کتاب جامع ارولوژی ایران - جلد 3 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.