معرفی و دانلود کتاب صوتی اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه

عکس جلد کتاب صوتی اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه

کتاب صوتی اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه نوشتهٔ سیلوین زرزین داستان اژدهایی به اسم «لوک» را تعریف می‌کند که در یک برج بلند به همراه پرنسس زندگی می‌کرد. او دلش می‌خواست از آنجا برود، اما نمی‌توانست به دستورات پرنسس نه بگوید.

موضوع کتاب صوتی اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه چیست؟

روزی از روزها در یک کشور دور، شاهزاده خانمی به اسم «گلدیس» در بالاترین طبقهٔ یک برج بلند زندگی می‌کرد. او به همراه لوک، اژدهایی که پنجه‌های بسیار تیزی داشت، زندگی خود را می‌گذراند. اما هر روز صداهایی از آن برج شنیده می‌شد که کسی درخواست کمک می‌کرد و می‌گفت پس چه کسی قرار است او را نجات دهد؟

بعضی روزها شاهزاده‌هایی به نزدیکی برج می‌رفتند تا پرنسس را از شر اژدها نجات دهند. اما پرنسس به درخواست آن‌ها پاسخ منفی می‌داد و از آن‌ها می‌خواست که از آنجا بروند. مدتی گذشت تا همه متوجه شدند که آن صدا از طرف اژدها بود که توسط دختر در آنجا زندانی شده بود و مجبور بود هر روز تمام کارهای او را انجام بدهد و در جواب همه دستوراتش فقط بگوید: «چشم خانم.»

سیلوین زرزین (Sylvain Zorzin) در کتاب اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه (The Dragon That Couldn’t Say No) با روایت داستانی جذاب و سرگرم کننده به کودکان می‌آموزد که همیشه هم درست نیست که به حرف بقیه گوش دهند. کودکان به شنیدن این داستان یاد می‌گیرند در مواقعی که گوش کردن به حرف دیگران به آن‌ها آسیب می‌زند، می‌توانند «نه» بگویند.

کتاب صوتی اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌هایشان قصه‌های آموزنده بگویند مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه می‌شنویم:

سال­ها قبل، یک روز که پرنسس داشت توی جنگل برای خودش قدم می‌­زد، به یک گهواره برخورد که حیوون‌­های وحشی دور موجودِ توی اون رو گرفته ­بودن و داشتند نقشه‌­ی حمله­ کردن بهش رو می­‌کشیدن. پرنسس اون‌­ها رو با چتری که همراهش بود دنبال و از اونجا دور کرد. بعد توی سبد نگاهی انداخت و لوک که یک بچه­ اژدهای ول شده بود رو دید. پس اون رو با خودش به برجی که توش زندگی می­‌کرد برد...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۳ دقیقه
اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهنرگس داغمه چی، شهربانو حسینی، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه

برای دریافت کتاب صوتی اژدهایی که نمی‌تونست نه بگه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.