معرفی و دانلود رایگان کتاب شاهد بیاورید و کمی هم شیراز

عکس جلد کتاب شاهد بیاورید و کمی هم شیراز
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شاهد بیاورید و کمی هم شیراز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شاهد بیاورید و کمی هم شیراز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شاهد بیاورید و کمی هم شیراز

« شاهد بیاورید و کمی هم شیراز...» کتابی است آکنده از بیست و چهار شعر ِعاشقانه.

شاعر مجموعه شعر «شاهد بیاورید و کمی هم شیراز» عاصی است. دنیا٬ عشق٬ زندگی٬ دوستی٬ جامعه٬ فرهنگ٬ همه چیز و همه چیز٬ بس که عوض شده‌اند و کارکرد درست خودشان را از دست داده‌اند٬ او را خسته کرده‌اند و حالا شاعر دل‌اش می‌خواهد انتقام خواسته‌هایش را که هیچ‌کدام از این‌ها برآورده نکرده‌اند با شعرهایش بگیرد. شاعر از اجتماع خشمگین است٬ از جامعه‌ای که نمی‌خواند و از صدا و متنی که مخاطب ندارد خسته شده است. عاصی می‌شود و می‌گوید: «شاهد بیاورید و کمی هم شیراز با شاعرانی ارغوانی در عرق‌ریزیِ کو مخاطب؟» او از این جامعه تک‌رنگ و حوصله سربری که نفس آدم را تنگ می‌کند خسته شده است: «و چند روسری با رنگ‌های پا به سن گذاشته…» او حتی از دست معشوقه‌اش هم گریزان است: «با چند کلمه کوک می‌شوی و روسری نمی‌گذارد گوش‌های تو را دراز ببینم.» و همه چیز این جامعه را قلابی می‌بیند: «با کدام غزل به شکار گربه‌های لنز چشم‌هایت بیایم؟» «شاهد بیاورید و کمی هم شیراز» شعرهای تلخی دارد٬ با شاعری طرف‌ایم که نه تنها دیگر راه برگشتی برای خیلی چیزها نمی‌بیند٬ بلکه بعضی وقت‌ها معتقد است هیچ‌وقت راهی برای ارتباط برقرار کردن درست نشده بوده.

اما در نهایت شاعر دنبال دنیایی آرام است. دنیایی که عادل باشد و اعتقادش به خورشید است که «در ادای دین به غریبه‌ها طور دیگری نمی‌تابد».

 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شاهد بیاورید و کمی هم شیراز
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۹
زبانفارسی
شابک978-1-909641-18-1
موضوع کتابکتاب‌های شعر پارسی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب شاهد بیاورید و کمی هم شیراز

کاربر ا
۱۳۹۴/۱۱/۱۳
دلتنگی هایت کتابی هم ک باشد ب درد خواندنش نمیخورم، ک جنس بین ما هوای آن روزها نیست.
زینب حسینی
۱۳۹۵/۴/۴
خیلی عالی نبود ولی تا حدی خوب بود. تا حدی که کلش رو بخونم.
مریم داره
۱۳۹۶/۹/۱۰
بسیار عالی و اموزنده
سارا مهدوی نیا
۱۳۹۵/۱/۲۲
جالب بود...
سحر غزالی
۱۳۹۴/۳/۱۵
باعث نمیشه تا انتها دنبال کنم
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب شاهد بیاورید و کمی هم شیراز

برای دریافت کتاب شاهد بیاورید و کمی هم شیراز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.