معرفی و دانلود کتاب صوتی پینوکیو 2: داستان خواهر کوچولو عروسکی

عکس جلد کتاب صوتی پینوکیو 2: داستان خواهر کوچولو عروسکی
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پینوکیو 2: داستان خواهر کوچولو عروسکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پینوکیو 2: داستان خواهر کوچولو عروسکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پینوکیو 2: داستان خواهر کوچولو عروسکی

کتاب صوتی پینوکیو 2 اثر محمد قدم پور مقدم، توسط عاطفه مولائی طبری، پانیذ خرمی، محمد قدم پور مقدم، محمدرضا ذبیحی، سوگند رمضانی به صورت نمایشنامه برای کودکان اجرا شده است.

کتاب صوتی پینوکیو 2 داستان خواهر کوچولو عروسکی در ادامه‌ی داستان پینوکیو روایت می‌شود و به ماجراهای بعد از اینکه پینوکیو به یک پسر بچه‌ی واقعی تبدیل شد می‌پردازد. داستان از جایی شروع می‌شود که روباه مکار و گربه نره به جرم حیله گری و گول زدن پینوکیو به زندانی تو جزیره‌ی اختاپوس فرستاده می‌شوند و آن‌ها به فکر گرفتن انتقام از پینوکیو می‌افتند.

نویسنده این کتاب محمد قدم پور مقدم در زمینه‌ی نویسندگی و بازنویسی داستان‌های کودک و نوجوان و رمان فعالیت دارد و هم‌چنین وظیفه آهنگسازی و تهیه‌کنندگی کتاب‌های صوتی را عهده‌دار می‌باشند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۳ دقیقه
پینکیو 2

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پینوکیو 2: داستان خواهر کوچولو عروسکی
نویسنده
گویندهمحمد قدم پور مقدم، عاطفه مولائی طبری، پانیذ خرمی، محمدرضا ذبیحی، سوگند رمضانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۳۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پینوکیو 2: داستان خواهر کوچولو عروسکی

برای دریافت کتاب صوتی پینوکیو 2: داستان خواهر کوچولو عروسکی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.