معرفی و دانلود کتاب آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1

عکس جلد کتاب آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1

کتاب آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1 یکی از کتاب‌های مجموعه آداب اجتماعی امیلی پست است که پگی پست، آنا پست، لیزی پست و دانیل پست سنینگ آن را تألیف کرده‌اند. خانواده‌ی پُست در اولین جلد از این کتاب دو جلدی، اصول و قواعد انواع مهمانی را به شما می‌آموزند و کمک می‌کنند تا در هر جمع آداب معاشرت متناسب با آن مراسم را رعایت کنید.

درباره‌ی کتاب آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1

اگر برای برگزاری یا شرکت کردن در یک مهمانی به کمک احتیاج دارید و با آداب مراسم‌های مختلف آشنا نیستید، پگی پست (Peggy Post)، آنا پست (Anna Post)، دانیل پست سنینگ (Daniel Post Senning) و لیزی پست (Lizzie Post)، مولفین کتاب پیش‌رو، در این تشریفات کنار شما خواهند بود تا شایسته‌ترین رفتار اجتماعی را از خود بروز دهید.

کتاب آداب معاشرت: آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1 از مجموعه کتاب‌های برگرفته شده از کتاب آداب اجتماعی امیلی پست (Emily Post’s etiquette)، نوشته نویسنده معروف آمریکایی است. فرزندان و نوادگان امیلی پست، ااصول مراودات اجتماعی را به زبان ساده بیان کرده‌اند تا در زندگی مدرن راهگشا و سودمند واقع شوند. این کتاب‌ها با عنوان «آداب دنیای جدید» مورد استقبال خوانندگان قرار گرفتند.

اثر حاضر ترجمه‌ی بخشی از کتاب آداب اجتماعی امیلی پست است و به شما کمک می‌کند تا به عنوان یک فرد اجتماعی، مبادی آداب و محترم شناخته شوید و هنگام حضور یافتن در جشن‌ها یا مراسم‌های مختلف، متناسب با آن فضا رفتاری معقول و مقبول داشته باشید.

خواندن کتاب آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1 را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر برای آشنایی با آداب معاشرت در مهمانی به دنبال یک منبع خلاصه و چکیده هستید، از کتاب انواع مهمانی و آداب آن نکات مفیدی را فرا خواهید گرفت.

در بخشی از کتاب آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1 می‌خوانیم

معمولاً شش هفته قبل از موعد مقرر متولد شدن نوزاد اول خانواده مهمانی را برگزار می‌کنند. والدین با هدایایی که قبل از تولد نوزادشان دریافت می‌کنند می‌دانند چه چیزهای دیگری را باید بخرند یا قرض بگیرند. ولی این مهمانی را بعضی از افراد چند هفته بعد از تولد نوزاد هم برگزار می‌کنند.

این مهمانی را در خانه‌ی میزبان خانم، رستوران محل، باشگاه، یا حتی خانه‌ی یکی از مهمانان برگزار می‌کنند. هر جایی که هست باید از فضای کافی برای مهمانان و امکانات سرو غذا برخوردار باشد و حس شادی و خوشامدگویی به نوزاد را در مهمانان ایجاد کند. مهمان افتخاری معمولاً مادر نوزاد است، ولی اغلب پدر را هم دعوت می‌کنند. اگر مهمانی بعد از تولد نوزاد برگزار شود نوزاد هم مهمان افتخاری محسوب می‌شود، و مهمانی به خاطر کل واحد جدید خانواده برگزار می‌شود.

در مجموع، دوستان نزدیک (شامل مردان)، والدین، پدر و مادربزرگ‌ها، عموزاده و خاله‌زاده‌ها، خاله‌ها و عمه‌ها و خواهر و برادرخوانده‌های والدین آینده می‌توانند مهمان یا میزبان باشند. والدین آینده نباید میزبان مهمانی خودشان باشند.

این نوع مهمانی‌ها می‌توانند خودمانی یا رسمی باشند، ولی اغلب بسیار خلاقانه برگزار می‌شوند. دعوت می‌تواند از طریق تلفن، ایی‌میل یا حضوراً انجام شود، ولی معمولاً این کار را از طریق ارسال کارت انجام می‌دهند. کارت‌ها را سه تا شش هفته قبل از تاریخ مهمانی بفرستید.

همه‌ی کسانی که در مهمانی شرکت می‌کنند موظف‌اند هدیه‌ای تهیه کنند. والدین می‌توانند جملاتی مانندِ «نوزاد پسر است» یا «وسایل نوزاد زرد و سبز است» را به دعوت‌نامه اضافه کنند، ولی نباید نوع هدیه را مشخص کنند. ولی اگر مهمان در این‌باره سؤال کرد می‌توانید به او پیشنهاد بدهید.

فهرست مطالب کتاب

مهمانیِ دیدنِ خانه
مهمانی‌های مشترک‌المنافع
جشن‌های زندگی: مهمانی به افتخار نوزاد متولد نشده (بِیبی شاور)
مهمانی به افتخار فرزندخوانده
مهمانی‌های تولد برای بچه‌ها
برنامه‌ریزی برای والدین

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1
نویسنده، ، ،
مترجممریم تقدیسی
ناشر چاپیانتشارات آسمان نیلگون
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات14
زبانفارسی
شابک978-600-7575-78-9
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1

نسترن
۱۴۰۱/۶/۳۱
در کتاب به نکاتی اشاره شده که هم مربوط به زمان‌های قبل است و هم با فرهنگ ما کمی سازگار نیست اما در کل جالب و مختصر بود.
شیوا رضایی
۱۴۰۲/۲/۱۸
خوبه برای جشن تولد این ترفند‌ها به کار گرفته بشه
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1

برای دریافت کتاب آداب معاشرت: انواع مهمانی و آداب آن 1 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.