معرفی و دانلود کتاب صوتی دوستان آوازه خوان

عکس جلد کتاب صوتی دوستان آوازه خوان
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دوستان آوازه خوان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دوستان آوازه خوان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دوستان آوازه خوان

کتاب صوتی دوستان آوازه خوان نوشته محمد قدم پور مقدم داستان موزیکالی است که برای کودکان با صدای محمد قدم پور مقدم، عاطفه مولائی طبری، محمدرضا ذبیحی و سینا صبا ساخته شده می‌شود.

داستان کتاب صوتی دوستان آوازه خوان درباره‌ی مرد آسیابانی است که الاغی داشت که سال‌های زیادی بود برای او کار کرده بود و همیشه بارهای سنگین آسیابان را حمل می‌کرد اما اکنون الاغ پیر شده بود و دیگر قدرتی ندارد. پیرمرد الاغ را از خانه بیرون کرد و الاغ بیچاره از دهکده بیرون رفت و در راه با روباهی آشنا شد و ماجراجویی آن‌ها شروع می‌شود.

نویسنده این کتاب محمد قدم پور مقدم در زمینه‌ی نویسندگی و بازنویسی داستان‌های کودک و نوجوان و رمان فعالیت دارد و هم‌چنین وظیفه آهنگسازی و تهیه‌کنندگی کتاب‌های صوتی را عهده‌دار می‌باشند.

در قسمتی از کتاب صوتی دوستان آوازه خوان می‌شنویم:

یه روز که دیگه آسیابان از این وضع خسته شده بود الاغ رو از خونش بیرون کرد و گفت: برو هر جا که دلت می‌خواد من دیگه علف مفت به تو نمی‌دم، تو دیگه به درده من نمی‌خوری.

الاغ بیچاره تا شب این طرف و اون طرف رفت، انقدر رفت و رفت تا از دهکده خارج شد. نمی‌دونست باید چیکار کنه و دیگه خسته و گرسنه شده بود بنابراین تصمیم گرفت یک گوشه‌ای بشینه...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۲۰ دقیقه
دوستان آوازه خوان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دوستان آوازه خوان
نویسنده
گویندهمحمد قدم پور مقدم، عاطفه مولائی طبری، محمدرضا ذبیحی، سینا صبا
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دوستان آوازه خوان

نفیسه کرباسی زاده
۱۴۰۱/۳/۲۴
با سلام. صداپیشگان خیلی خوب و متناسب با شخصیت‌های داستان کار کرده بودند.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دوستان آوازه خوان

برای دریافت کتاب صوتی دوستان آوازه خوان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.