معرفی و دانلود کتاب صوتی افسانه الماس کیپ می

عکس جلد کتاب صوتی افسانه الماس کیپ می
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی افسانه الماس کیپ می و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی افسانه الماس کیپ می و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی افسانه الماس کیپ می

کتاب صوتی افسانه الماس کیپ می نوشته ترینکا هیکس نوبل، درباره‌ی سرزمینی قدیمی است که در آن رودی وجود دارد که هیچ‌کس نمی‌داند به کجا ختم می‌شود. این اثر برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تهیه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی افسانه الماس کیپ می می‌شنویم:

هزاران سال قبل، زمانی که رودخونه‌ی دِلاوِر، ویتِک نام داشت، آب‌های پرخروش و پر نعمتش در قلب سرزمینی باستانی به نام لِنیپ‌هوکینگ جریان داشت. این سرزمین دوزاده هزار سال محل زندگی لِناپی‌ها یا مردم عادی بود. همه‌ی اون‌ها به زبون اَلْگُن کوئِن صحبت می‌کردند. سال‌های سال در صلح، توی قبیله‌های مختلف کنار رودخانه‌ی محبوب‌شان زندگی می‌کردند.

داستان افسانه‌ای الماس کِیپ مِی با به وجود اومدن رودخونه‌ی ویتِک از آب شدن یخ و برف قله‌ی کوه اَپِلاچان آغاز شد. رودخونه‌ی پرخروش توی ارتفاعات کوهستان شکل گرفت و به سمت پایین شروع به حرکت کرد، اما نمی‌دونست که مسیرش به کجا ختم می‌شه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۸ دقیقه
افسانه الماس کیپ می

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی افسانه الماس کیپ می
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهعادله نهاوندیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی افسانه الماس کیپ می

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی افسانه الماس کیپ می

برای دریافت کتاب صوتی افسانه الماس کیپ می و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.