معرفی و دانلود کتاب صوتی ماجرای جانی موش شهری

عکس جلد کتاب صوتی ماجرای جانی موش شهری
قیمت:
۸۵۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجرای جانی موش شهری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجرای جانی موش شهری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجرای جانی موش شهری

کتاب صوتی ماجرای جانی موش شهری نوشته‌ی هلن بئاتریکس پاتر، داستان موش روستایی به اسم «تیمی» را تعریف می‌کند که به طور اتفاقی وارد شهری شلوغ می‌شود و با موش‌های شهری رفاقت می‌کند. اما او تا چه مدت می‌تواند در آن فضا بماند و وضعیت شهری را تحمل کند؟

موضوع کتاب صوتی ماجرای جانی موش شهری چیست؟

این داستان که از افسانه ازوپ به اسم «موش شهری و موش روستایی» اقتباس شده، داستان تیمی را روایت می‌کند که در روستای قشنگی زندگی خود را می‌گذراند. اما یکی از روزها که در سبد سبزیجات آقای باغبان رفت تا چند نخودفرنگی بخورد، در آن جا خوابش می‌برد و وقتی بیدار می‌شود خودش را در خانه‌ای در وسط شهر می‌بیند.

او در آن خانه با «جانی» و دوستانش آشنا می‌شود. اما هرچه آن‌ها سعی می‌کنند تیمی نمی‌تواند به آن جا عادت کند و دلش برای زندگی آرامش در روستا تنگ می‌شود. او زمان تولدش در آن روستا بود و به زندگی در آن باغ کوچک عادت کرده بود...

بئاتریکس پاتر در کتاب ماجرای جانی موش شهری (The Tale of Johnny Town-Mouse) در غالب یک داستان زیبا و سرگرم‌کننده به کودکان می‌آموزد که هرکسی، فقط یک جا را می‌تواند برای زندگی‌کردن انتخاب کند. آن هم جایی است که بتواند در آن کلی احساس خوشبختی کند. مثل تیمی کوچولو که عاشق زندگی‌کردن در باغ کوچک و سرسبز است.

کتاب صوتی ماجرای جانی موش شهری مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

با هلن بئاتریکس پاتر بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده از معروف‌ترین نویسندگان کودک و نوجوان است که در سال 1866 در انگلیس متولد شد. او تابه‌حال 23 کتاب به چاپ رسانده که معروف‌ترین آن‌ها «پیتر خرگوشه» نام دارد. هلن بئاتریکس پاتر (Helen Beatrix Potter) بعد از نوشتن این کتاب به شهرتی جهانی رسید و آثارش به 35 زبان ترجمه شد و بیش از 151 میلیون نسخه در جهان به فروش رفت.

از دیگر کتاب‌های وی می‌توان به «سنجاب خاکستری»، «موش‌های ناقلا»، «اردک تالاب»، و «بنجامین خرگوشه» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی ماجرای جانی موش شهری می‌شنویم:

جانی خبرهای خوبی از شهر نیاورده بود چون اوضاع اون خونه و موش‌ها اصلا به خوبی پیش نمیرفت. دلیل به اینجا اومدنش هم این بود که افراد اون خونه به خاطر تعطیلات عید پاک به دریا رفته بودن. قبل سفرشون به خانم سرآشپز سپردن تا کل خونه رو گردگیری بکنه و موش‌ها رو از اونجا بیرون بندازه. تازه... . چهارتا بچه گربه‌ی دیگه هم به اونجا اومده بودن و اون گربه‌ی ناقلا که قبلش چندتا موش رو گرفته بود، دستش به قناری هم رسید و اون رو شکار کرد...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۲ دقیقه
ماجرای جانی، موش شهری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماجرای جانی موش شهری
نویسنده
مترجمشیوا شاکری
گویندهنرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۸۵۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ماجرای جانی موش شهری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماجرای جانی موش شهری

برای دریافت کتاب صوتی ماجرای جانی موش شهری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.