معرفی و دانلود کتاب صوتی مسابقه طناب کشی

عکس جلد کتاب صوتی مسابقه طناب کشی
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مسابقه طناب کشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مسابقه طناب کشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مسابقه طناب کشی

کتاب صوتی مسابقه طناب کشی نوشته‌ی بابی نورفوک، درباره‌ی عنکبوت مهربانی به نام آنانسی است که می‌خواهد با فیلی بزرگ و قوی مسابقه بدهد.

موضوع کتاب صوتی مسابقه طناب کشی (The Tug Of War) چیست؟

داستان درباره‌ی عنکبوتی است که روی علف‌های سرسبز دراز کشیده و از هوای خنک بهاری لذت می‌برد. او در حال فکر کردن به رویاهایش است و اصلاً حواسش به فیلی نیست که به او نزدیک می‌شود. فیل غول‌پیکر که بسیار خسته بود و خوابش می‌آمد، عنکبوت را ندید و روی آن نشست.

کتاب صوتی مسابقه طناب کشی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی جذاب و آموزنده آشنا شوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی مسابقه طناب کشی می‌شنویم:

آنانسی که می‌دونست قرارِ چه بلایی سرِ نهنگ و فیل بیاد، خیلی تلاش کرد جلوی خنده‌ا­ش رو بگیره تا اون شک نکنه. بالاخره بعد از چند دقیقه، گره زدن طناب تموم شد و حالا چیزی نمونده بود تا مسابقه‌­ی طناب کشی شروع بشه.

عنکبوت خیلی آروم و بدون استرس به طرف جنگل حرکت کرد. وقتی که به وسط طناب رسید، اون رو تو دستاش گرفت و خیلی آروم از هر دو طرف کشید تا به حیوون­‌های بزرگ بفهمونه که مسابقه شروع شده.

فیل که خوابیده بود، اصلا متوجه علامتِ آنانسی نشد، اما نهنگ قاتل به محض اینکه احساس کرد بالش کمی تکون خوردِ، با تمام توان به طرف اعماق اقیانوس حرکت کرد و حریفش رو از لابه‌­لای جنگل به سمت ساحل کشید. اون‌قدر با قدرت به طرفِ جلو شنا می‌­کرد که حتی درخت­‌های جنگل هم نمی‌­توستند از کشیده شدنِ فیل جلوگیری کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
مسابقه طناب‌کشی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مسابقه طناب کشی
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهزهرا مسلمی، محمد طالشیان، محمد قدم پور مقدم
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مسابقه طناب کشی

حمیدرضا میرزاصادقی
۱۴۰۲/۱/۴
هرکس هرچی به ذهنش می‌رسه تبدیل به قصه کرده و به جهان سوم می‌فروشد!
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مسابقه طناب کشی

برای دریافت کتاب صوتی مسابقه طناب کشی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.