معرفی و دانلود کتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش

عکس جلد کتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش
قیمت:
۳۱۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش

کتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش نوشته‌ی گیل اونز، برای تمامی زنانی نوشته شده که دوست دارند در زندگی شخصی و کاری‌شان موفق باشند و به خصوص در محیط شغلی خود پیشرفت‌های مداوم را تجربه کنند.

درباره کتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش:

امروزه زنان تقریبا نیمی از نیروی کار را تشکیل می‌دهند. اما هنوز در در شرکت‌های مختلف قدرت کار بین زن و مرد تقسیم نمی‌شود و طبق آمار در شرکت‌های بزرگی مثل Fortune فقط چهار نفر از مدیران عامل آن‌ها زن هستند. دلیل اصلی این موضوع از نظر نویسنده این است که اکثر زنان هنوز یاد نگرفتند چگونه در دنیای تجارت عمل کنند.

گیل اونز یکی از قدرتمندترین مدیران شرکت‌ها است که در این دنیای رقابتی تجارت که تحت سلطه مردان است، با زنان بی‌شماری ملاقات کرده است. از نظر ایوانز این زنان احساس گم‌گشتگی در محل کار خود می‌کردند و از او کمک می‌خواستند. او در این کتاب تجارت را یک بازی می‌داند و تمامی قواعد این بازی و اسرار موفقیت را در آن فاش می‌کند و به تمامی زنان در هر سطحی می‌آموزد که چگونه بازی تجارت را به سود خود پیش ببرند.

قواعد اصلی این بازی را مردها به خوبی می‌دانند؛ چراکه آن‌ها خودشان این قواعد را نگاشته‌اند. اما زنان مثل عضوی تازه‌کار هنوز نمی‌دانند چه موقع باید صحبت کنند، چه موقع مسئولیت‌پذیر باشند و حتی در زمان مصاحبه چه چیزهایی بگویند. ایوانز نمی‌گوید هر زنی باید مثل مردان عمل کند. او به خوبی به صفات ذاتی زنان واقف است و حتی عقیده دارد این صفات می‌توانند یک مزیت بالقوه نسبت به مردان برای آن‌ها فراهم کند.

اما زنان باید اصول اساسی را بدانند تا بتوانند از عواقب هر عملی و نحوه تاثیر آن بر شغلشان اطلاع بیابند. در کتاب مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش (Play Like a Man, Win Like a Woman) سعی شده با لحنی طنزآمیز راهکارهایی عملی و کاربردی برای تصمیم‌گیری صحیح در محیط کاری به مخاطب ارائه شود و به بسیاری از سوالات در این حوزه پاسخ داده شود.

نکوداشت‌های کتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش:

- این کتاب برای هر زنی که به دنبال راهنمای گام‌به‌گام برای تبدیل شدن به رئیسی موفق است، مناسب است. (یواس‌ای تودی - روزنامه سراسری آمریکایی)

- این کتاب درمورد قوانین و نگاه‌های پوچی که اصلا منصفانه نیست و نحوه گذشتن از آن‌ها است. (The Palm Beach Post)

- گیل ایوانز یک کتاب آموزشی برای ایجاد موفقیت در کار حرفه‌ای هر زن و مردی نوشته که هرکسی باید آن را بخواند. (Press & Sun-Bulletin)

شنیدن کتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

همه زنانی که پیشرفت در مسیر شغلی برایشان اهمیت دارد، می‌توانند از محتوای این کتاب استفاده کرده و از شنیدن آن لذت ببرند.

گیل اونز را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده، مدرس، تاجر و مدیر اجرایی تجارت است که در سال 1941 و در آمریکا به دنیا آمد و لیسانس خود را از کالج Bennington دریافت کرد. شهرت اصلی گیل ایوانز (Gail Evans) به دلیل داشتن بالاترین مقام ارشد اجرایی زن در شبکه کابل نیوز و همچنین انتشار دو کتاب در زمینه موفقیت زنان در تجارت است. کتاب دیگر او در این زمینه «او برنده می‌شود، شما برنده می‌شوید» نام گرفت که موضوع اصلی آن شبیه اثر حاضر اوست.

جملات برگزیده کتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش:

- زن مثل چای کیسه‌ای است. تا وقتی در آب داغ فرونرفته، عطر و طعم آن آشکار نمی‌شود.

- انسان در هیچ یک از مراحل زندگی خود نمی‌تواند بگوید بسیار خب من دیگر موفق شدم، حالا می‌توانم چرتی بزنم.

- وقتی در کسب امتیاز سهل‌انگاری می‌کنیم، بسیاری از زنان دیگر کارمان را تایید می‌کنند.

- افراد موفق هیچگاه کنار نمی‌ایستند تا به دام حوادث گرفتار شوند. آن‌ها به پیش می‌تازند و حوادث را گرفتار خود می‌کنند.

- هرچه در محل کارتان آرامش بیشتری داشته باشید، از کارتان نیز خشنودتر خواهید بود.

- فعالیت نوشداروی ناامیدی است.

در بخشی از کتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش می‌شنویم:

سال‌های پیش قبل از سالگرد تولدم به هدایای شگفت‌انگیزی می‌اندیشیدم که ممکن بود همسرم به من بدهد. آن شب که یکی از شب‌های سرد زمستانی بود، احساساتی شده بودم و دلم می‌خواست یک دسته گل نوشکفته هدیه بگیرم. به این فکر می‌کردم که اگر دسته‌گلی از گل‌های رز، گل دلخواهم هدیه بگیرم، چقدر هیجان‌زده می‌شوم. وقتی روز تولدم فرارسید، متوجه شدم که هدیه تولدم یک دستگاه تلوزیون مجهز به هدفون است و معنای آن این بود که باید هنگام تماشای برنامه‌ی دلخواهم از هدفون استفاده کنم تا شوهرم به راحتی بتواند برنامه‌های ورزشی را تماشا کند!

انصافا شوهرم وقت و پول زیادی صرف خریداری هدیه تولدم کرده بود و از صمیم قلب انتظار داشت که من از آن استقبال کنم. آخر من هیچگاه به او نگفته بودم که من هدیه‌های رویایی مثل یک دسته گل را می‌پسندم. این نکته‌ی بسیار مهمی است. من به او نگفته بودم. من به خود می‌گفتم اگر او واقعا مرا دوست داشته باشد باید بداند من چه چیزهایی را دوست دارم. اگر قرار باشد خودم به او بگویم که چه میخواهم همان بهتر که چیزی برایم نگیرد. در تمام سمینارها و جلسات سخنرانی‌ام هربار این ماجرا را بازگو کردم زن‌ها با حرکت سر موافقتشان را نشان دادند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
۱۳ دقیقه
پیش‌گفتار
۱۵ دقیقه
مقدمه
۳۷ دقیقه
بخش اول: هدف از بازی / بخش دوم: چهار اصل اساسی
۳۶ دقیقه
بخش سوم: آمادگی برای شرکت در بازی
۱۱ دقیقه
بخش چهارم: کسب امتیاز
۳۸ دقیقه
بخش پنجم: شرکت در بازی - چهارده قانون بنیادین برای موفقیت / قسمت اول
۳۳ دقیقه
بخش پنجم/ قسمت دوم
۳۶ دقیقه
بخش پنجم/ قسمت سوم
۲۸ دقیقه
بخش ششم: شش رفتاری که مردها در محل کار از خود بروز می‌دهند اما زن‌ها قادر به بروز آن‌ها نیستند
۴۲ دقیقه
بخش هفتم: ده واژه و تعابیر جنسیتی آن‌ها
۲۹ دقیقه
بخش هشتم: چگونگی ورود به بازی و خروج از آن
۲۳ دقیقه
بخش نهم: دو قاعده‌ی مهم نهایی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش
نویسنده
مترجمویدا اسلامیه
گویندهسارا فیض
ناشر چاپیانتشارات کتابسرای تندیس
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۱۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش

برای دریافت کتاب صوتی مردانه بازی کن، زنانه پیروز باش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.