معرفی و دانلود کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری

عکس جلد کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری
قیمت:
5500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری

کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری نوشته‌ی لوری هسکینز، داستانی جذاب و هیجان‌انگیز درباره‌ی دختری به نام الی است که همراه با خانواده‌اش به شهر جدیدی رفته و در مدرسه‌ی تازه‌ای ثبت نام کرده است. این داستان صوتی، هم اطلاعات عمومی خوبی به بچه‌ها در مورد مهاجرت جانوران ارائه می‌کند و هم آن‌ها را با شیوه‌های تحقیق و پژوهش آشنا می‌سازد.

موضوع کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری (Butterfly fever) چیست؟

داستان درباره‌ی دختری به نام اِلی است که 10 سال سن دارد و به همراه مادرش در شهر اُرگن زندگی می‌کند. اما در حال حاضر به دلیل مأموریت شغلی مادرش، قرار است به کالیفرنیا مهاجرت کنند. الی در گذشته هم چند باری به کالیفرنیا آمده بود و آب و هوای همیشه آفتابی آن‌جا را بسیار دوست می‌داشت و برای این سفر خیلی هیجان داشت. داستان از آن‌جایی آغاز می‌شود که الی به‌عنوان دانش‌آموز میهمان به مدرسه‌ای با عنوان خانه‌ی پروانه‌های شهریاری می‌رود.

لوری هسکینز را بیشتر بشناسیم:

لوری هسکینز (Lori Haskins)، نویسنده‌ی محبوب و درخشان آمریکایی است که در زمینه‌ی کودک و نوجوان فعالیت دارد. او پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه، از ماین به نیویورک جهت کار در انتشارات کودکان، مهاجرت کرد و مدتی بعد، سردبیر ارشد یک نشریه شد و پس از آن نیز، به‌عنوان مدیر تحریریه‌، بر کتاب‌های بسیاری نظارت کرد. او نویسندگی را از سال 1996 به‌طور جدی شروع کرد و از آن سال تا به امروز، حدود 40 عنوان کتاب از او منتشر شد که به محبوبیت بسیار خوبی رسیده‌اند.

کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان دبستانی بخصوص پایه‌های چهارم و پنجم دبستان، که به داستان‌‌های زیبا و هیجان‌انگیز علاقه‌مند هستند، مناسب است. شنیدن این کتاب صوتی به کودکان می‌آموزد که چگونه به پرسش چراها و چگونه‌های پیش‌رو و درون ذهن‌شان پاسخ دهند.

آموزش شیوه‌های تحقیق درست و جامع در سنین دبستان، پایه و اساس مستحکمی برای پژوهش‌های دوران دبیرستان و دانشگاه است. تحقیق، مطالعه، پرس و جو و بهره‌گیری از منابع معتبر موجود، از جمله فعالیت‌هایی است که بچه‌ها باید برای رفع کنجکاوی و ارتقای تحصیلی خود یاد بگیرند.

در قسمتی از کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری می‌شنویم:

معلمِ کلاس که از کنارِ میزشون رد می‌شد، مکالمه‌شون رو شنید و گفت: و اون هم جشنِ سالانه‌ی پروانه‌ها رو برگزار می‌کنه. اینطور که توی لیست نوشته، تو اسمت الی‌. من معلمِ این کلاس، آقای بار هستم. از آشناییت خوشبختم. امیدوارم زمستونه خوبی رو اینجا سپری کنی.

الی: خیلی ممنون آقای معلم. من در عرضِ همین چند روز هم عاشقِ این شهر شدم.

آقای بار: خب بچه‌ها، اولین کاری که ما باید برای پیدا کردنِ پروانه‌های شهریاری انجام بدیم اینه که با چند نفر که توی شمالِ غربی کشورمون زندگی می‌کنن ارتباط برقرار کنیم و از اون‌ها بخوایم تا به محض دیدنِ این حشراتِ زیبا، به ما خبر بدن. ما هم شهرهایی که این پروانه‌ها دیده شدن رو روی نقشه‌مون علامت می‌زنیم. هرکدوم از بچه‌های کلاس که فامیل یا آشنایی توی شهرهای اون مناطق داشتند، به معلم اطلاع دادن و آقای بار ازشون خواست تا با اون‌ها دائما در ارتباط باشند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
20 دقیقه
پروانه‌های شهریاری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پروانه‌های شهریاری
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهعارف امیری، مبینا چیت سازان، مهرانه امروانی، نشاط عزیزی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری

برای دریافت کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.