معرفی و دانلود کتاب صوتی برادرم سمی خارق العاده‌س

عکس جلد کتاب صوتی برادرم سمی خارق العاده‌س
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برادرم سمی خارق العاده‌س و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برادرم سمی خارق العاده‌س و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی برادرم سمی خارق العاده‌س

کتاب صوتی برادرم سمی خارق العاده‌س نوشتهٔ بکی ادواردز، درمورد پسری‌ست که برادرش مثل بقیه عادی نیست و کارهای خاصی می‌کند. این داستان آموزنده به کودکان یاد می‌دهد با کسانی که بیماری‌های خاص همچون اوتیسم دارند، به‌درستی رفتار کنند. این کتاب در سال 2002 برنده جایزه ادبیات کودکان دالی گری شد.

موضوع کتاب صوتی برادرم سمی خارق العاده‌س چیست؟

داستان از زبان شخصیت اصلی روایت می‌شود که برادری به اسم «سمی» دارد. سمی عادی نیست و مثل بچه‌های دیگر بازی نمی‌کند و به قول مادرشان «خاص» است. او به مدرسهٔ جداگانه می‌رود و هیچ موقع وارد بازی‌های کودکانه برادرش نمی‌شود و بیشتر ترجیح می‌دهد تنهایی بنشیند و به آسمان و ابرها خیره شود.

برادر سمی اوایل بابت این رفتارهایش ناراحت بود و دوست داشت یک برادر عادی داشته باشد تا بتواند با او به مدرسه برود یا بازی کند. اما بعد از مدتی متوجه می‌شود که اشکالی ندارد که خاص بود و گاهی می‌توان با کسانی که متفاوت هستند وقت گذراند و آن‌ها را درک کرد. بکی ادواردز (Becky Edwards) در کتاب برادرم سمی خارق العاده‌س (My Brother Sammy is Special) به کودکان یاد می‌دهد که چگونه با خواهر و برادری که دچار بیماری‌های خاص مثل اوتیسم هستند، رفتار کرد.

کتاب صوتی برادرم سمی خارق العاده‌س مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی برادرم سمی خارق العاده‌س می‌شنویم:

یک روز داشتم بلند‌ترین برج دنیا که با اسباب بازی‌هام توی اتاقم ساخته بودم رو به مامان نشون می‌دادم که یکهو سمی با سرعت وارد اتاق شد و با دستش برجی که اون‌همه براش زحمت کشیده بودم رو ریخت. من خیلی عصبانی شدم، سرش داد زدم و بعد شروع به گریه کردم. سمی باقی چیزی که از برج مونده بود رو با دستش می‌زد و اسباب‌بازی‌ها رو به همه جای اتاق پرت می‌کرد.

مامان به سمتم اومد، بغلم کرد و بهم گفت که عصبانی نباشم. اون گفت سمی خیلی خاصه. بخاطر همین نمی‌دونست که برج‌ها رو باید ساخت نه که خرابشون کرد.

ولی من با گریه گفتم: «دلم برادری می‌خواد که باهام توی یک اتوبوس بشینه. برادری که دوست داشته باشه با من و رفیق‌هام بازی کنه. کسی که دلش بخواد باهام توی شن‌ها قلعه بسازه. داداشی می‌خوام که بتونه حداقل اسمم رو بگه یا بدونه برج‌ها برای درست کردنن نه برای ریختن. من یک برادر خاص نمی‌خوام.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
برادرم سمی خارق‌العاده‌س

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی برادرم سمی خارق العاده‌س
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهنرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی برادرم سمی خارق العاده‌س

برای دریافت کتاب صوتی برادرم سمی خارق العاده‌س و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.