معرفی و دانلود کتاب صوتی داستان یک بادکنک

عکس جلد کتاب صوتی داستان یک بادکنک
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان یک بادکنک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان یک بادکنک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی داستان یک بادکنک

کتاب صوتی داستان یک بادکنک نوشه بری گلبریث، داستان دو برادر را روایت می‌کند که به همراه پدر و مادرشان در یک شهر کوچک زندگی می‌کنند.

موضوع کتاب صوتی داستان یک بادکنک (Once Upon a Balloon) چیست؟

بری گلبریث (Bree Galbraith) در اثر خود، قصه دو برادر با نام‌های تئو و زیک را به تصویر می‌کشد. یک روز این دو به همراه پدر و مادرشان به جایی می‌روند. قبل از حرکت یکی از دوستانشان چهار بادکنک به آن‌ها هدیه داد. سه بادکنک را زیک و یک بادکنک را تئو برداشت.

در راه بادکنک‌ها به این طرف و آن طرف می‌رفتند و این موضوع دید پدرشان را هنگام رانندگی دچار مشکل می‌کرد. وقتی به مقصد رسیدند، مادر تصمیم گرفت نخ بادکنک تئو را به مچ دستش ببندد تا کنترلش آسان‌تر شود، اما او اجازه نداد.

کتاب صوتی داستان یک بادکنک برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی بسیار جذاب و سرگرم‌کننده است و تخیل آن‌ها را تقویت می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی داستان یک بادکنک می‌شنویم:

باباش، مامانش و داداشش زیک همش به تئو تذکر می‌دادن که حواسش به بادکنکش باشه. زیک گفت: «اگه این بادکنکت رو گم کنی، من از مال خودم بهت نمی‌دم. چون اون رو هم ول می‌کنی و گم می‌شه.»

تئو با خودش فکر کرد و متوجه شد که حق با برادرشه. اون خیلی سعی کرد نخ بادکنکشو محکم نگه داره و تمام تلاششو می‌کرد تا دستش مشت بمونه و نخ ازش به بیرون سُر نخوره؛ اما از بس دستش رو محکم مشت کرده بود، انگشتاش قرمز شدن و دردش گرفت. بعد انگشتاش کم‌کم باز شدن و بادکنک اول آروم و بعد به سرعت به هوا رفت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۳ دقیقه
داستان یک بادکنک

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی داستان یک بادکنک
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهنرگس داغمه چی، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی داستان یک بادکنک

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی داستان یک بادکنک

برای دریافت کتاب صوتی داستان یک بادکنک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.