معرفی و دانلود کتاب بازی سرنوشت

عکس جلد کتاب بازی سرنوشت
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بازی سرنوشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بازی سرنوشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازی سرنوشت

کتاب بازی سرنوشت به قلم اعظم معدن دار، داستان پستی و بلندی زندگی عاشقانه یک زوج به نام‌های مریم و آرش را به تصویر می‌کشد.

در بخشی از کتاب بازی سرنوشت می‌خوانیم:

آرش برای اولین بار خانه‌ی‌مان شام خورد و ساعت یازده رفت بعد از عقد آرش هر روز نزدم می‌آمد. در دانشگاه یا بیرون خوابگاه او را ملاقات می‌کردم. و اگر من درس نداشتم من را بیرون و به خانه‌شان می‌برد، خیلی به هم عادت کرده بودند.

خانواده آرش ما را برای شام دعوت کردند، من با خانواده‌ام به سوی خانه پدری آرش در تهران رفتیم. وقتی داخل شدیم خانه‌شان از نظر گذراندیم خانه‌ی پدر آرش مانند خانه‌ی آقا عارف ویلایی بود وقتی از در داخل شدم به حیاطش نگاهی کردم حیاطش مثل حیاط ما سرسبز بود اطراف حیاط درخت‌های بید مجنون و کاج کاشته بودند.

وسط حیاط باغچه‌ی زیبایی که پر از گل‌های رز و یاس بود نمایان بودمن عاشق گل یاس بودم وارد خانه شدیم به چیدمان خانه دقت کردم دکوراسیون خانه خوب چیده شده بود بود از سلیقه شهلا خانوم خوشم آمد تمام فکر و ذهنم پیش آرش بود خانواده آرش با آغوش گرم پذیرای ما شدند و ما به نحو احسنت پذیرایی شدیم بود آقایان گرم صحبت بودند خانوم‌ها هم با هم صحبت می‌کردند آرش در کنارم روی مبلی نشست به من خیره شد و گفت: مریم من هنوز باورم نمی‌شه که تو این جایی و به هم رسیدیم فکر می‌کنم دارم خواب می‌بینم یه خواب شیرین.

من لبخندی زدم نگاه عاشقانه‌ای را به همسرم کردم: عزیزم ما خواب نیستیم بیداریم منم باورم نمی‌شد در این مدت که میهمان آرش و خانواده‌اش بودیم خیلی صمیمی‌تر شده بودیم و آن جا فهمیدم که آرش و خانواده‌اش خاکی هستند. آن‌ها خیلی مهربان و خونگرم بودند شهلا خانوم رو به ما کرد: خانوما آقایون بفرمایین شام همه دور میز نشستیم من و آرش در کنار هم روی صندلی نشستیم آرش کمی از خوراک قارچ و تیکه‌ای از مرغ را برداشت در بشقابم گذاشت مشغول شو عشقم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بازی سرنوشت
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات هیات
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۴۶
زبانفارسی
شابک978-964-5900-45-6
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بازی سرنوشت

منیر تیموری
۱۳۹۹/۹/۲۸
خسته نباشید خدمت نویسنده عزیز کتاب خوبی بود موضوع قابل لمس بود چون به وفور در اطراف هرانسانی یافت میشه کتابی بود که ادم خوب ارتباط میگرفت ولی اگه نویسنده عزیز ناراحت نشن فقط یه اشکال جزعی داشت اونم اینکه طرزنگارشش بود ولی در کل عالی بود امیدوارم همیشه درخشان باشید
نوشین دیندارمهر
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده محترم. موضوع کتاب جالب است ولی به نظر من نوع نوشتار کششی برای خوانتده ایجاد نمی‌کند. جملات خیلی ابتدایی است و ریتم دلنشین ندارد. با آرزوی بهترین‌ها برایتان.
زهرا مالکی
۱۴۰۱/۳/۲۹
تمام داستان خیلی معمولی بود حرفا تکراری بود هیچ جذابیتی نداشت داستان شبیه خاطرات روزمره بود
نرجس مشکانی
۱۴۰۱/۲/۲۰
کسانی که اومدین و به این رمان گفتین خوبه حتما اصلا رمان نخوندین، اینقدر بد بود نصفه رهاش کردم
رضا فیاض
۱۳۹۹/۹/۱۳
کتاب عالی است داستان خوبی بود واین داستان بسیار جالبی بود
اعظم معدن دار
۱۳۹۹/۹/۸
این کتاب داستان زندگی یک خانومه پیشنهاد میکنم بخونین
ارمیا عزیزی
۱۳۹۹/۹/۱۴
من خواندم خیلی خوب بود
راضیه بشیری
۱۳۹۹/۹/۱۳
کتاب مفهومز و قابد د ک بود
اعظم حسین زاده
۱۳۹۹/۹/۱۱
اصلا جالب نوشته نشده
مشاهده همه نظرات ۹

راهنمای مطالعه کتاب بازی سرنوشت

برای دریافت کتاب بازی سرنوشت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.