معرفی و دانلود کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت

عکس جلد کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت
قیمت:
۵۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت

کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت نوشته‌ی مونیکا کالینگ، داستان دختر بچه‌ای را به تصویر می‌کشد که تصمیم می‌گیرد روز تولدش در خیابان‌های پاریس بچرخد.

موضوع کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت چیست؟

روز تولد آلیس فرارسیده اما دوستش گرترود این موضوع را فراموش کرده است. این مسئله اهمیتی برای آلیس نداشت و او تصمیم گرفت از روز تولدش لذت ببرد، به همین دلیل به بیرون از خانه رفت تا در خیابان‌های پاریس قدم بزند. در حالی که آلیس مشغول قدم‌زنی بود، گرترود برای غافلگیر کردن او شروع به پختن کیک و شام مورد علاقه آلیس کرد اما همه چیز آن طور که می‌خواست اتفاق نیفتاد.

کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان دلچسب برای کودکان 3 تا 7 سال بسیار لذت‌بخش و جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت می‌شنویم:

در سطح شهر پاریس، آفتاب ماه آوریل روی اسب‌های چرخ‌وفلک‌های شهربازی می‌درخشید. توی شهربازی، بازی‌های مختلف، مثل اسب‌های یورتمه رو یا زرافه‌های آب‌نباتی و فلامینگوهای پرنده خیلی وسوسه‌آمیز بودن.

آلیس علاقه‌ای به سوار شدن روی زرافه‌ها یا فلامینگوها نداشت، ولی همیشه آرزو داشت که سوار اسب بشه. پس یک کره اسب قهوه‌ای رنگ که ظاهراً نجیب بود رو انتخاب کرد، جسورانه پشتش پرید. چرخ و فلک روشن شد و شروع به چرخیدن کرد.
از طرف دیگه گرترود سبد خریدش رو برداشت و به همراه سگ کوچولوش بسکت (Basket)، روونه‌ی بازار شد. کلی خرید داشت که باید انجام می‌داد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
تولدت مبارک آلیس ببت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهنرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت

برای دریافت کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.