معرفی و دانلود کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید

عکس جلد کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید
قیمت:
۲۴۰۰۰ تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید

آنتونی رابینز در کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید، از طریق ارائه راهکارهایی به شما یاد می‌دهد حتی در شرایط دشوار نیز بتوانید در جهت رسیدن به خواسته‌هایتان قدم بردارید و به همهٔ اهدافی که تعیین کرده‌اید، برسید.

درباره کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید:

عملکرد مغز انسان به این شکل است که همیشه دنبال پیداکردن راهی برای رسیدن شما به خواسته‌هایتان است. اما این اتفاق زمانی محقق می‌شود که شما چیزهایی را در ذهنتان نگه دارید که برایتان مثبت باشند. درصورتیکه افکار منفی را در ذهن خود نگه دارید و مدام به آن‌ها توجه کنید، دچار یک تضاد درونی می‌شوید که مانع رسیدن شما به اهداف والایتان می‌شود.

تضادهای درونی باعث می‌شوند تا شما با وجود برنامه‌ریزی دقیق، ندانید از کجا شروع کنید. آنتونی رابینز، موفق‌ترین نویسنده و سخنران انگیزشی جهان در کتاب کنترل زندگیتان را بدست بگیرید به شما کمک می‌کند تا در زندگی خود تغییر اساسی ایجاد کنید. او عقیده دارد اگر بر روی هدف خود تمرکز کنید و ارادهٔ قاطعی برای تغییر داشته باشید، همه چیز ممکن می‌شود.

نویسنده در این کتاب می‌گوید برای ایجاد تمرکز روی اهداف بزرگ باید سؤالات بزرگ و مداوم پرسید و موارد مختلف را به یکدیگر مرتبط کرد. با شنیدن این کتاب به این نکته پی می‌برید که اگر نمی‌توانید چیزی یاد بگیرید، به این دلیل است که قادر نیستید رابطه آن را با جهان کشف کنید. افرادی که در زندگی خود به خواسته‌هایشان می‌رسند، هر لحظه با آرزوهایشان زندگی کردند و ذهنشان مدام درگیر آرزویشان است.

کتاب کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید به شما کمک می‌کند تا با تقویت بدن و ذهن خود، منابع‌تان را افزایش دهید. تنها در آن صورت است که می‌توانید استانداردهای زندگی خود را بالا برده و خود را در جهت مثبتی تغییر دهید. همچنین یاد می‌گیرید که یک جهش بزرگ روبه‌جلو داشته باشید و در مسیر درست و مشخصی قرار بگیرید. نویسنده همچنین به شما کمک می‌کند که توقع خود را به‌جای دیگران از خودتان بالا ببرید.

کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید مناسب چه کسانی است؟

تمام کسانی که اهداف بزرگی در سر دارند اما راه و روش درست رسیدن به آن را نمی‌دانند، می‌توانند از راهکارهای این کتاب استفاده کنند. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و توسعه فردی از شنیدن این کتاب جذاب لذت خواهند برد.

با آنتونی رابینز بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده، سخنران و مربی آمریکایی در سال 1960 در کالیفرنیا به دنیا آمد. او هم اکنون یکی از نویسندگان و سخنرانان انگیزشی در جهان است. وی در سال 1991 بنیادی غیرانتفاعی تأسیس کرد که در آن به کودکان عقب‌مانده، افراد بی‌خانمان، سالمندان و زندانیان کمک می‌کند. آنتونی رابینز (Anthony Robbins) بیشتر به دلیل کتاب‌هایش در زمینه موفقیت شهرت پیدا کرد. کتاب‌های «قدرت نامحدود» و «به‌سوی کامیابی» او از مشهورترین و پرطرفدارترین کتاب‌های او هستند.

از دیگر آثار او می‌توان به «سرآغاز عشق»، «خودت را بشناس»، «قدرت تفکر منفی»، «قدرت ایمان»، «آینده خود را بسازید»، «مدیریت احساسات»، «پشتوانه‌های زندگی»، «زندگی هدفمند» و «پیش‌بینی آینده» اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید:

- اگه با شروع یه رابطه‌ی خوب احساس خوشحالی نکنین، پس معلوم میشه بلد نیستین شادی کنین. مهم نیست که درآمدتون چقدره، چقدر پول دارین، چطور زندگی می‌کنین، شما از درون مشکل دارین و نمی‌تونین شاد بودن رو بلد باشین.

- وقتی که شما وارد اتاقی بشین که فقط دونفر اونجا حضور دارن و شما نفر سوم هستین، در اون جمع کسی که به خودش مطمئن‌تر باشه حرف آخر رو خواهد زد.

- اینکه چطور فکر میکنین به طور مستقیم روی آینده‌ی شما تاثیر میذاره و سرنوشت شما رو مشخص میکنه.

- یادتون باشه که ترس یه تجربه‌ی فیزیکیه و روی عملکرد بدنتون تاثیر میذاره و بهترین راه برای جلوگیری از وقوع این اثرات مقابله با اوناست.

- هرچقدر در تعیین و تحقق خواسته‌تون دقیق‌تر و شفاف‌تر باشین، مغز شما هم به همون اندازه درک میکنه که چطور باید به طرف اون هدف مشخص پیشروی کنه.

در بخشی از کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید می‌شنویم:

پدر من تصمیم گرفت مارو ترک کنه و این بزرگ‌ترین ضربه‌ای بود که من در زندگیم خوردم. من و خانواده‌ام درد بزرگی و به خاطر این تصمیم پدرم متحمل شدیم. اما زندگی من با زندگی پدرم خیلی فرق داره. من تنها کسی بودم که زمان مرگ پدرم کنارش بودم. هیچ کس دیگه‌ای دوست نداشت اونو ببینه. اون بخاطر بیماری بستری شده بود. قبل از مرگش آخرین جمله‌ای که به من گفت این بود: «من خیلی بدبختم. با افراد زیادی در ارتباط بودم و دوستای زیادی داشتم. اما حالا در اوج تنهایی درحال مرگم.»

این باورکردنی نیست. باید بدونین که تغییر در لحظه اتفاق میفته. انگیزه در لحظه به وجود میاد. انگیزه همون چیزیه که باعث میشه شما نیروی اولیه‌ی انجام کاری رو داشته باشید. خیلی از مردم ده یا دوازده سال به تغییر فکر می‌کنن و به جایی نمی‌رسن. باید بدونین که تغییر در لحظه اتفاق میوفته. یعنی وقتی شما یه لحظه احساس می‌کنین باید کاری رو انجام بدین یا چیزی تموم شده یا چیزی شروع شده یا کسی رو دوست دارین، همه‌ی این تغییرات در یه لحظه اتفاق میفتن. اما خیلی از ما برای ایجاد تغییر دنبال یه جریان هستیم. باید بدونیم که تغییر خیلی سریع‌تر از این حرفا اتفاق میفته.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵ دقیقه
بخش یک
۳ دقیقه
بخش دو
۳ دقیقه
بخش سه
۳ دقیقه
بخش چهار
۳ دقیقه
بخش پنج
۴ دقیقه
بخش شش
۴ دقیقه
بخش هفت
۴ دقیقه
بخش هشت
۴ دقیقه
بخش نه
۳ دقیقه
بخش ده
۴ دقیقه
بخش یازده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهنوید نوروزی
ناشر چاپیانتشارات کلید آموزش
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید

mahboobeh sayyahi
۱۴۰۰/۹/۲۹
محتوای کتاب عالیه اما متاسفانه راوی بقدری تند تند و باعجله قرائت می‌کنه که فرد دچار استرس می‌شه. واقعا اینهمه تند خوانی چه ضرورتی داره؟ این کتاب رو با این راوی اصلا پیشنهاد نمی‌دهم.
Naghavi Niayesh
۱۴۰۰/۸/۲۷
کتاب عالی هستش و در زندگی به انسان خیلی کمک میکنه👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻 مرسی از ره بوک
مریم قلندری
۱۴۰۱/۱/۲۳
کتاب خیلی خوبی بود وگوینده فن بیان عالی داره
Amin Jabbari
۱۴۰۱/۸/۲۸
باز یه شاهکار دیگه از رابینز
نیلوفرنارویی
۱۴۰۱/۷/۱۵
عالی بود مختصر کوتاه ولی مفید
نفس جعفری
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
عالی بود وممنونیم از گوینده سپاسگذاریم
ali fadaee
۱۴۰۰/۵/۲۵
گوینده خیلی سریع بیان میکنه مطالب رو
پروین محمدپور
۱۴۰۰/۵/۱۴
کتاب خوبیه چند قدم شمارو جلو میبره
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید

برای دریافت کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را بدست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.