معرفی و دانلود کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها: چه خوب بود اگر این‌ها را قبلا به من گفته بودند

عکس جلد کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها: چه خوب بود اگر این‌ها را قبلا به من گفته بودند
قیمت:
49000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها: چه خوب بود اگر این‌ها را قبلا به من گفته بودند

آنت لایاسول در کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها مطالبی را بیان کرده که هر مخاطب بزرگسالی با شنیدنش پیش خود می‌گوید: «کاش آن زمان که جوان بودم کسی این مسائل را با من در میان گذاشته بود.» این کتاب جایزه برده که برای مخاطبین جوان و نوجوان نوشته شده، دربردارنده‌ی دسته‌ی وسیعی از آموزه‌های کاربردی برای زندگی‌ست.

درباره کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها:

آنت لایاسول (Laya Saul) در اثر حاضر نکات و تجاربی را با مخاطبین نوجوان و جوان خود در میان گذاشته که اغلب افراد برای کسب آن‌ها مسیری پرپیچ و خم را طی می‌کنند و در این بین حوادثی را نیز پشت سر می‌گذارند. به واقع، خود لایاسول نیز همین راه را پیموده تا به بینشی رسیده که در کتابی برای جوان‌ها (You Don't Have to Learn Everything the Hard Way) شرح داده است. او اما معتقد است که بدون مواجهه با بسیاری از ناگواری‌ها نیز می‌توان خیلی از مسائل را آموخت. چگونه؟ با بالا رفتن از روی شانه‌ی دیگران!

آنت لایاسول در این کتاب، تقریباً هر آنچه را که یک جوان باید برای درست زندگی کردن بداند بیان کرده؛ از راه و روش‌های ارتباط برقرار کردن با دیگران گرفته، تا تدابیری که باید برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض سوءاستفاده‌ی جنسی اتخاذ کرد. کتاب او از چهار بخش کلی تشکیل شده است که به ترتیب عناوین پیش رو را بر خود دارند: نگرش، چالش‌ها، شما و جهان، رسیدن به قله. هر یک از این چهار بخش، خودْ به چند فصل‌ متنوع تقسیم شده‌اند که ذیل هر کدام یک موضوع مهم به بحث گذاشته شده و آموزه‌ای حیاتی با در نظر گرفتن نیازهای یک جوان و نوجوان امروزی ارائه شده است.

بیشتر از این نمی‌توان درباره‌ی کتاب حاضر سخن گفت. زیرا محتوای آن به نحوی است که برای درک درست و کاملش باید به تمامی مطالعه‌اش نمود و در بابش به تفکر پرداخت. بنابراین مطلب حاضر را با دعوت از شما به گوش سپردن به این اثر ارزشمند پایان می‌بریم. به این امید که کتاب را سودمند بیابید و به دیگران نیز توصیه‌اش کنید.

افتخارات کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها:

- فینالیست کتاب بین‌المللیِ سال (2008)
- برنده‌ی جایزه‌ی Next Generation Indie
- برنده‌ی جایزه‌ی Mom's Choice

نکوداشت‌های کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها:

- یک کتاب عالی برای هدیه دادن به نوجوانان. (TeensReadToo)
- کتابی که هر جوانی باید آن را مطالعه کند. (Bob Burg)
- سرشار از بینش‌های مهم و حیاتی. (John Gray)

کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها مناسب چه کسانی است؟

این اثر، همانطور که از عنوان آن برمی‌آید، برای جوانان و نوجوانان نوشته شده است و طبعاً بیش از همه به ایشان توصیه می‌شود.

با آنت لایاسول بیشتر آشنا شویم:

او روانشناسی برجسته و سخنرانی مطرح است که می‌کوشد با آثار خود زندگی مخاطبینش را به نحو مثبتی تحت تأثیر قرار دهد و ایشان را در مسیر رشد شخصیتی هدایت کند. با جستجوی نام وی در اینترنت می‌توانید با سایر کتاب‌های این نویسنده نیز آشنا شوید.

در بخشی از کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها می‌شنویم:

چشم‌انداز و دیدگاه یکی از عوامل تعیین‌کننده در تبدیل شدن به کسی است که می‌خواهید او باشید. مثال: در اینترنت پرسشنامه‌ای طرح شده بود که از جمله سوالاتش این بود: آیا نیمه‌ی پر لیوان را می‌بینید یا نیمه‌ی خالی؟ من این پرسشنامه را برای اشخاصی ارسال کردم و دو نفر جواب دادند که لیوان دارد سر می‌رود.

به عبارت دیگر، می‌توانید به یک لیوان واحد نگاه کنید و آن را به دو طریق ببینید. از سوی دیگر می‌توانید این دو طریق را نادیده بگیرید و تصویری از آن خود خلق کنید. دیگران می‌توانند بر دیدگاه شما تأثیر بگذارند. اما در زندگی شما ممکن است زمانی برسد که فکر کنید شما تنها هستید که در نهایت کنترل امور زندگی‌تان را در دست دارید. شما هستید که می‌توانید آن چشم‌اندازی را که می‌خواهید حفظ کنید...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
کتابی برای جوان‌ها
15 دقیقه
حکایت پروانه
15 دقیقه
به شامه‌ی خود اعتماد کنید
6 دقیقه
وحشت نکنید
13 دقیقه
چشم‌انداز
13 دقیقه
انتظار معجزه داشته باشید
12 دقیقه
به حرف دلتان گوش دهید
13 دقیقه
شکست
20 دقیقه
در باب غصه
21 دقیقه
شما و جهان
10 دقیقه
رفتار در خلأ شکل نمی‌گیرد
12 دقیقه
دوستی
16 دقیقه
ارتباط
5 دقیقه
واکنش دیگران یا بازخورد
24 دقیقه
رسیدن به قله
18 دقیقه
شناسایی اقدامات

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها: چه خوب بود اگر این‌ها را قبلا به من گفته بودند
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهدلارام شکوهی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۳۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های روانشناسی کودک و نوجوان
قیمت نسخه صوتی
49000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها

بهاره زرین
۱۴۰۱/۲/۶
کتاب خوبی بودومطالب مفیدی داشت ولی راوی کتاب را تند وباعجله میخواندالبته باتوجه به محتوای کتاب میتوان این عجله‌ی راوی راتحمل کرد
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها

برای دریافت کتاب صوتی کتابی برای جوان‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.