معرفی و دانلود کتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی

عکس جلد کتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی
قیمت:
35000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی

مارکوس نایت در کتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی داستان مغازۀ بستنی‌فروشی خیابان ریچ را تعریف می‌کند. بستنی‌ها و شکلات‌های این مغازه شب‌ها از قفسه‌ها بیرون می‌آیند و با هم بازی می‌کنند. تنها یک بستنی میوه‌ای به نام اسکوپر است که دوستی ندارد. چون با همه دعوا می‌کند و سر هر چیز کوچک و بزرگی عصبانی می‌شود. نویسنده تلاش کرده تا در این داستان مهارت کنترل خشم را به کودکان می‌آموزد.

دربارۀ کتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی:

اسکوپر در کتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی (Drip, Drip: The Story of the Angry Sherbet) یک بستنی میوه‌ای است که در مغازۀ بستنی‌فروشی زندگی می‌کند و تنها یک دوست دارد: هرشی که یک شکلات تخته‌ای است. اسکوپر یک بستنی بداخلاق است. به خاطر هرچیزی ممکن است عصبانی شود. وقتی هم که عصبانیتش را بروز می‌دهد، همۀ بدنش شروع می‌کند به آب شدن! هرشی دنبال راه‌حلی است تا به دوستش کمک کند که بر خشمش غلبه کند.

مارکوس نایت (Marques Knight) با بیان این داستان به کودکان یاد می‌دهد که اگر خیلی عصبانی می‌شوند، راه‌حلی برای کنترل خشمشان پیدا کنند.

کتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی برای چه کسانی مناسب است:

این کتاب شیرین و دوست داشتنی برای کودکان 4 تا 10 ساله مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی می‌شنویم:

اسکوپر با دقت نگاهی به بقیه انداخت. به نظر میومد که هرکدوم از خوراکی‌ها دوستی برای خودشون پیدا کرده بودن؛ بادوم زمینی، خامۀ زده‌شده با دسر موزبستنی، کارامل با بستنی شکلاتی و نُقل‌های رنگی با بستنی وانیلی، همه و همه گرم صحبت کردن بودن ولی از میون اون‌ها، اسکوپر تک‌وتنها یک گوشه نشسته بود و با حسرت بهشون نگاه می‌کرد.

بستنی میوه‌ای قصه‌ی ما که از تنهایی خیلی کلافه شده‌ بود، تصمیم گرفت تا مثل بقیه، دوستی برای خودش پیدا کنه. برای همین از بقیه جدا شد و به سراغ هِرشی رفت که تک‌وتنها یک گوشه نشسته بود.

هِرشی با تعجب نگاهی بهش انداخت و گفت: «اتفاقی افتاده؟»

بستنی میوه‌ای: «امم به نظرم خیلی خوبه که الآن توی این جعبۀ خنک‌کننده هستیم. وگرنه به‌سرعت ذوب می‌شدم و اون‌وقت همتون غرق مایع بستنی می‌شدین.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
25 دقیقه
بستنی میوه‌ای عصبانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی
نویسنده
مترجمشیوا شاکری
گویندهمونا غنی نیا، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
35000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی

غزال هاشمی
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
داستان جالبیه، دخترهای من خوششون اومد، صداپیشگان هم کارشون خوب بود ❤❤
کوروش شاهی
۱۴۰۱/۴/۱۳
جالب بود دوست داشتم
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی

برای دریافت کتاب صوتی بستنی میوه‌ای عصبانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.