معرفی و دانلود کتاب صوتی چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن

عکس جلد کتاب صوتی چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن
قیمت:
9500 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن

کتاب صوتی چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن داستانی شیرین به قلم رودیارد کیپلینگ که در آن نکته‌ای علمی درباره حیات وحش و طبیعت توضیح داده و از طریق ماجرایی خیالی به مخاطبین خردسال خود مطالبی آموزنده یاد می‌دهد.

درباره کتاب صوتی چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن:

در زمان‌های دور پلنگی به اسم هنری در جنگل‌های سبز و پربار زندگی می‌کرد که برخلاف پلنگ‌های امروزی، روی پوستش هیچ خط و خالی نداشت. در واقع، هنری استثنا نبود؛ بلکه آن زمان هیچ‌کدام از پلنگ‌ها روی پوست خود خط و خال نداشتند، و اتفاقاً خیلی هم از این موضوع راضی و خوشحال بودند. چون پوست صاف و بی‌نشان‌شان به آنها اجازه می‌داد که به راحتی این طرف و آن طرفِ بوته‌ها و چمنزارها قایم شوند و از دور به چشم نیایند. هنری با استفاده از همین امکان تبدیل به بهترین بازیکن قایم باشک در تمام جنگل شده بود!

اما اوضاع بعد از مدتی عوض شد و به مرور خال‌هایی روی بدن هنری و سایر پلنگ‌ها درآمد. می‌پرسید چرا و چطور؟ خب، جواب این سوال را با گوش سپردن به کتاب چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن (How the Leopard Got His Spots) خواهید گرفت...

کتاب صوتی چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن مناسب چه کسانی است؟

مخاطبین اصلی داستان چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن کودکان سه تا هفت ساله‌اند.

با رودیارد کیپلینگ بیشتر آشنا شویم:

رودیارد کیپلینگ (Rudyard Kipling) نویسنده‌ی ادبیات کودک و نوجوان و صاحب آثاری چون «کتاب جنگل» و «چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن» است. ویژگی بارز قلم او صمیمیتی شیرین است که به مذاق هر مخاطب خردسالی خوش می‌آید.

در بخشی از کتاب صوتی چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن می‌شنویم:

پلنگ کوچولو که از گشتن حسابی خسته شده ­بود، با خودش گفت: «هووف ای کاش حداقل قبلش از اون موش می­‌پرسیدم که محل زندگی جدید دوست‌­هام کجاست!»

با همه­ این­ها دست از تلاش برنداشت و بعد از طی­ کردن یک مسیر نسبتاً طولانی به جنگلی بی‌­نهایت زیبا و سرسبز رسید. اونقدر سرسبز که داخلش تا جایی که چشم کار می­‌کرد پر از درخت‌­های بلند و تنومند بود. آفتاب گرم و ملایمی از میون شاخ و برگ درخت‌­ها به داخل جنگل می‌­تابید اما با این حال فضای اون­جا همچنان تاریک به نظر می­‌رسید و هنری به سختی می­‌تونست جلوش رو ببینه، ولی ناامید نشد و به تلاشش ادامه داد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
17 دقیقه
چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن
نویسنده
مترجمشیوا شاکری
گویندهعارف امیری، محمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
9500 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن

Mona Shafiei
۱۴۰۰/۱۲/۲۷
سلام دوستان. گوش دادن به کتاب رو همراه با بچه‌ها جهت انس با کتاب به همه توصیه میکنم. موفق باشید.
مصطفا جلالی
۱۴۰۱/۵/۸
داستان خوبی برا بچه‌ها هست
البته خودم هم همراه بچه‌ها گوش کردم☺️😉
مریم لطفی
۱۴۰۰/۱۲/۱۴
خوب بود دخترم خوشش اومد ازش
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن

برای دریافت کتاب صوتی چطوری پلنگ‌ها خال خالی شدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.