معرفی و دانلود کتاب صوتی نفرین آینه‌ی جادویی

عکس جلد کتاب صوتی نفرین آینه‌ی جادویی
قیمت:
۹۰۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نفرین آینه‌ی جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نفرین آینه‌ی جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نفرین آینه‌ی جادویی

کتاب صوتی نفرین آینه‌ی جادویی داستانی فانتزی به قلم جین اف کالن است. در این اثر شنونده‌ی ماجرای دو کودک شیرین و مهربان خواهید بود که در بازدید خود از سرزمینی جادویی، وقایعی شگفت‌انگیز را پشت سر می‌گذارند. هدف نویسنده از نگارش این داستان، آموزش خودباوری به مخاطبین خردسال بوده است.

درباره کتاب صوتی نفرین آینه‌ی جادویی:

وقایع داستان نفرین آینه‌ی جادویی (The Curse of the Magic Mirror) در سرزمینی خیالی به نام «تلألؤ نور» جریان دارد. قهرمانان این اثر فانتزی - آموزشی دو کودک به نام‌های «ابیگیل» و «بنت»اند. آغاز ماجراجویی این دو قهرمان کوچک، زمانی‌ست که به آینه‌ای جادویی و سحرانگیز برمی‌خورند؛ آینه‌ای که در کمال شگفتی، به جای ظاهر واقعی آدم‌ها، سیمای دگرگون‌شده و ترسناک آنان را بازتاب می‌دهد. نگریستن ابیگیل به این آینه‌ی طلسم‌شده، سلسله‌ای از وقایع غیرقابل پیشبینی را آغاز می‌کند...

جین اف کالن با نقل قصه‌ی خیالیِ نفرین آینه‌ی جادویی قصد داشته تا ضمن ساختن اوقاتی شاد و مفرح برای مخاطبین خردسال کتاب، درس‌هایی نیز در باب خودباوری، اعتمادبه‌نفس و همدلی به ایشان بدهد. گفتنی‌ست کتاب نفرین آینه‌ی جادویی نخستین بار در سال 2018 به انتشار رسید.

کتاب صوتی نفرین آینه‌ی جادویی مناسب چه کسانی است؟

کودکان رده‌ی سنی 3 تا 7 سال مخاطبین اصلی این داستان صوتی‌اند.

با جین اف کالن بیشتر آشنا شویم:

جین اف کالن (Jane Collen) نویسنده‌ی آثار کودک و نوجوان است. ویژگی بارز کالن در مقام یک نویسنده، توانایی او در ترکیب خیال و واقعیت است. کتاب نفرین آینه‌ی جادویی از بهترین آثاری‌ست که از این نویسنده به زبان فارسی ترجمه شده.

در بخشی از کتاب صوتی نفرین آینه‌ی جادویی می‌شنویم:

تصویری که توی آینه بود هیچ شباهتی به ابیگیل نداشت. اون دختر کوچولوی زیبایی با موهای قهوه‌­ای صاف و چشم­‌های درشت عسلی بود. اما تصویر توی آینه مرد بزرگ زشت و کچلی بود که با چشم‌­های انحراف‌دارش به ابیگیل خیره شده بود. دندون­‌های مرد، کج و کوله بود و اطراف سرش مو­های کم‌­پشت دراومده بود. یک دماغ بزرگ با خال‌­های گوشتی بزرگ و چندش‌آور هم زشتیش رو تکمیل کرده ­بود.

"وای... وای... من غیر از اینکه دست­‌وپا چلفتی‌ام شبیه یک غول غارنشین هم هستم."

به نظر می‌اومد ممکنه هر لحظه زیر گریه بزنه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۱ دقیقه
نفرین آینه‌ی جادویی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نفرین آینه‌ی جادویی
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهشهربانو حسینی، عارف امیری، نرگس داغمه چی، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۳۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۹۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نفرین آینه‌ی جادویی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نفرین آینه‌ی جادویی

برای دریافت کتاب صوتی نفرین آینه‌ی جادویی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.