معرفی و دانلود کتاب صوتی ضربان قلب یاگو

عکس جلد کتاب صوتی ضربان قلب یاگو
قیمت:
۸۵۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ضربان قلب یاگو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ضربان قلب یاگو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ضربان قلب یاگو

کتاب صوتی ضربان قلب یاگو از کنچیتا میراندا داستانی بی‌اندازه زیبا و لطیف است که از زبان یک صدف روایت می‌شود. صدفی زیبا که در تقدیرش چنین نوشته شده که گردن‌آویز آدم‌های گوناگون باشد...

درباره کتاب صوتی ضربان قلب یاگو:

این داستان از زبان صدفی ریز و زیبا روایت می‌شود که یک روز در ساحل ماسه‌ای، به دست جهانگردی جوان می‌افتد و به خاطر سوراخی که وسط بدن خود دارد، به پلا‌ک‌گردن‌ِ زنجیر او بدل می‌شود. صدف و مرد جهانگرد روزها و شب‌هایی پرماجرا را با هم پشت سر می‌گذارند. آنها با یکدیگر از سرزمین‌های دور دیدن می‌کنند؛ به دل کوه‌ها و جنگل‌ها و صحراهای ناشناخته می‌زنند و در این بین، کلی اتفاق جذاب و هیجان‌انگیز را تجربه می‌کنند.

تا اینکه یک روز، زنجیر گردن‌‌آویزِ مرد پس از سال‌ها استقامت، پاره می‌شود و بی‌آنکه مرد جهانگرد متوجه شود، همراه صدف به زمین می‌افتد. این برای صدف یعنی وداع با ماجراجویی‌ و شادکامی‌، و مهم‌تر از آن، وداع با دوستی صمیمی که سطح سینه‌اش برای سال‌ها خانه و کاشانه‌ی صدف محسوب می‌شده است.

دست تقدیر اما دوستی دیگر برای صدف داستان ما در نظر گرفته است: کودکی به نام یاگو که مانند جهانگرد، صدف را اتفاقی در ساحل پیدا می‌کند و به عنوان پلاکی برای گردن‌بند خود برمی‌دارد. صدف از آشنایی با یاگو خوشحال می‌شود، تا اینکه متوجه می‌شود او ناتوان از راه رفتن است. موضوعی که برای صدفی با سال‌ها تجربه‌ی جهانگردی، غیرقابل هضم به نظر می‌رسد. این یعنی او حالا باید از صبح تا شب، آرام و بی‌حرکت کنار پسربچه‌ای ساکت و کم‌حرف بنشیند.

واقعیت اما این است که یاگو اگرچه راه نمی‌رود و جهانگرد نیست، کلی ویژگی خوب دارد که هیچ‌کس دیگر در دنیا ندارد. این موضوع را صدف به مرور می‌فهمد. همین هم رفته‌رفته باعث می‌شود که عاشق دوست جدیدش شود...

کنچیتا میراندا در کتاب صوتی ضربان قلب یاگو (Yago's Heartbeat)، در قالب داستانی تأثیرگذار و شنیدنی به کودکان ارزشِ عشق، محبت و ایثار را می‌آموزد. او همچنین این نکته را گوشزد می‌کند که ما باید تفاوت‌های دیگران را بپذیریم و به همه، فارغ از ویژگی‌های شخصیتی و یا فیزیکی‌شان، به یک میزان احترام بگذاریم و عشق بورزیم.

نکوداشت‌های کتاب صوتی ضربان قلب یاگو:

- داستانی روشنگر که به کودکان توانایی پذیرشِ تفاوت‌ها را می‌آموزد. (Library Journal)
- داستانی لطیف با موضوع دوستی و محبت. (Amazon)

کتاب صوتی ضربان قلب یاگو مناسب چه کسانی است؟

این داستان برای کودکان 8 تا 12 ساله نوشته و خوانده شده است.

با کنچیتا میراندا بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده‌ی کودک و نوجوان در بارسلون اسپانیا به دنیا آمده و دوران کودکی و نوجوانی‌اش را نیز همانجا گذرانده است. کنچیتا میراندا (Conchita Miranda) در رشته‌ی داروسازی تحصیل کرده و هم‌اکنون نیز مشغول فعالیت‌های بهداشتی و پزشکی‌ست؛ با این حال او داستان‌نویسی را هرگز کنار نگذاشته و در کنار دیگر مشغولیت‌هایش، همواره به آن نیز پرداخته است.

در بخشی از کتاب صوتی ضربان قلب یاگو می‌شنویم:

گذشتِ زمان همونطور که دوستم رو فرسوده کرده بود، روی زنجیرش هم اثر داشت. یک روز وقتی داشتیم توی ساحل قدم می‌­زدیم، تقریباً بدون اینکه متوجه بشیم، بدون هیچ سر و صدایی، بدون اینکه حتی بتونم بهش هشدار بدم، زنجیر پاره شد و من دوباره به ماسه­‌ها برگشتم. دیگه گرمای بدنش رو حس نمی‌­کردم. خداحافظ ماجراجویی‌­ها و دوست من... اون رو می­‌دیدم که چطور با قدم­‌های کندش ازم دور می‌شد و بدون اینکه متوجه بشه، همسفرِ قدیمیش، حلزون کوچولو، توی ساحل بزرگ و خالی افتاده و دیگه قرار نیست اونو ببینه.

هنوز دوست قدیمیم از جلوی چشمام دور نشده بود که ناگهان، دست کوچولو و نرمِ یک بچه، با انگشت‌­های فرز و چاقالوش، من رو از توی اون صحنه­‌ی غمگین بیرون کشید و صدفم رو فوت کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۱ دقیقه
ضربان قلب یاگو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ضربان قلب یاگو
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهمحمد قدم پور مقدم، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۸۵۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ضربان قلب یاگو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ضربان قلب یاگو

برای دریافت کتاب صوتی ضربان قلب یاگو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.