معرفی و دانلود کتاب صوتی مراسم چای در جنگل

عکس جلد کتاب صوتی مراسم چای در جنگل
قیمت:
4000 تومان - 0.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مراسم چای در جنگل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مراسم چای در جنگل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مراسم چای در جنگل

کتاب صوتی مراسم چای در جنگل اثر آکیکو میاکشی، درباره‌ی دختری به نام کیکو است که می‌خواهد برای مادربزرگش در یک روز برفی کیک ببرد اما در جنگل با اتفاقات عجیبی رو‌به‌رو می‌شود.

داستان از این قرار است که در یکی از روزهای فصل زمستان به دلیل برف زیادی که آمده بود جلوی خانه‌ی مادربزرگ کیکو بسته شده بود و او نمی‌توانست رفت و آمد کند. به همین دلیل پدر کیکو برای کمک به مادربزرگ به آن‌جا رفت اما فراموش کرد، کیک مادربزرگ را با خود ببرد.

کیکو به مادرش گفت که او می‌تواند کیک را ببرد. لباس‌‌های گرمش را پوشید و به طرف جنگل رفت. جنگل، خیلی آرام و ساکت بود، هیچ‌ صدایی جز صدای چکمه‌‌های کیکو شنیده نمی‌شد. او با سرعت زیادی در برف می‌دوید، تا اینکه سنگی جلوی پاهایش افتاد و باعث شد کیکو به زمین بیفتد. جعبه‌ی کیک هم به زمین افتاد و گوشه‌ای از آن پاره شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
مراسم چای در جنگل

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مراسم چای در جنگل
نویسنده
مترجممحمد طالشیان
گویندهحدیث عرب عامری، عاطفه مولائی طبری، محمد طالشیان، هدیه آرمان، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
4000 ت - 0.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مراسم چای در جنگل

برای دریافت کتاب صوتی مراسم چای در جنگل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.