معرفی و دانلود کتاب صوتی ابیگل تپل

عکس جلد کتاب صوتی ابیگل تپل
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ابیگل تپل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ابیگل تپل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ابیگل تپل

کتاب صوتی ابیگل تپل نوشته‌ی دیوید کلی، درباره‌ی دختر مهربان و کوچولویی به اسم ابیگل است که حسابی تپل شده و خیلی از اضافه وزنش ناراحت است.

موضوع کتاب صوتی ابیگل تپل (Abigail the Whale) چیست؟

این داستان درباره‌ی دختری به نام ابیگل است که اصلا از شرایط و وضعیت جسمانی‌اش خوشحال نیست. او تصمیم گرفته به کلاس شنا برود اما به آب‌بازی علاقه ندارد. ابیگل در رختکن لباسش را به سختی و با ناراحتی عوض می‌کند و به سمت استخر می‌رود. همکلاسی‌های ابیگل همراه با مربی در کنار آب بودند. ابیگل که دوست نداشت اول از همه در آب شیرجه بزند به انتهای صف رفت. چون دخترک بیچاره آن‌قدر تُپُل بود که بعد از شیرجه زدن، آب استخر به همه‌جا پخش می‌شد و همه اعتراض می‌کردند. بعد از کلاس ابیگل غمگین بود تا اینکه معلم به سمتش رفت...

کتاب صوتی ابیگل تپل مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان با گروه سنی پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. شنیدن این کتاب صوتی به کودکانی که اعتماد به نفس پایین دارند، نسبت به جسم و ظاهر خود حس خوبی ندارند و اضافه وزن دارند، پیشنهاد می‌شود. کتاب حاضر به آن‌ها می‌آموزد که به مسخره کردن و طعنه‌های دیگران اهمیتی ندهند و به جای غصه خوردن، بکوشند توانایی‌ها و استعداد‌هایشان را بروز دهند و بدانند که خصوصیات ویژه و خاصی درون خود دارند که باید برای شکوفا کردن‌شان با اعتماد به نفس بیشتری سعی کنند تا زندگی بهتری داشته باشند.

در قسمتی از کتاب صوتی ابیگل تپل می‌شنویم:

چهارشنبه‌ی بعدی رسید و وقت کلاس شنا بود. اَبیگِل از رختکن بیرون اومد. برای رسیدن به سالن اصلی باید از توی یک حوض آب سرد رد می‌شد. اون نمی‌خواست سرمایِ آب اذیتش کنه پس به این فکر کرد که یک سنگه و بدون اینکه آبِ سرد اذیتش کنه از توی حوض رد شد.

مثل همیشه همکلاسی‌هاش و مربیش کنار آب صف کشیده بودن. اَبیگِل توی صف ایستاد و وقتی که نوبتش شد مثل یک موشک توی آب پرید. اون انقدر شیرجه‌ی خوبی زده بود که یک قطره آب هم روی بقیه ریخته نشد و کسی اعتراض نکرد.
دخترکِ شناگر زیر آب مثل یک کوسه‌ی زِبِل از یک سمت به سمتی دیگه شنا می‌کرد. اون تصور می‌کرد که یک مارماهیه و این باعث شد که شنا کردنش خیلی حرفه‌ای‌تر بشه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
ابیگل تپل

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ابیگل تپل
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهفاطمه فرجی، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ابیگل تپل

مژگان درفشی
۱۴۰۱/۳/۱۴
سلام. کتابی که مهارت اعتماد کردن به خود
(اعتماد به نفس) را از طریق تجربه فرد و داستانی به کودک یاد میدهد
پرویز صادقی
۱۴۰۰/۱/۱۳
کتاب عالی بود. 👏👏👏
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ابیگل تپل

برای دریافت کتاب صوتی ابیگل تپل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.