معرفی و دانلود کتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی

عکس جلد کتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی

کتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی نوشته‌ی جنیفر موک سنگ، داستان روباه جسور، شجاع و بدبویی را روایت می‌کند که دزد دریایی بدبویی بود. همه از او می‌ترسیدند و هیج‌کس توانایی روبه‌رو شدن و شکست دادنش را نداشت.

موضوع کتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی چیست؟

مانتی از نظر همه روباهی نترس، شجاع و قوی بود، اما او یک راز بزرگ داشت که هیچ‌کس از آن خبر نداشت. این راز تنها مشکل زندگی‌اش بود. او اصلاً بلد نبود شنا کند و به همین دلیل هیچ‌وقت درون آب نمی‌رفت و خودش را نمی‌شست و همیشه بوی گند می‌داد، شعارش هم این بود که «دزد­های دریایی واقعی هیچ‌وقت خودشان را نمی‌­شویند».

کتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی مناسب چه کسانی است؟

کتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی برای کودکان سنین پیش از دبستان جذابیت دارد. کودکانی که از آب واهمه دارند یا حمام رفتن برایشان دشوارتر از کوه کندن است هم می‌توانند با خواندن داستان شیرجه‌ی کاپیتان مانتی اوقات شادی داشته باشند و مشکلشان را برطرف کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی می‌شنویم:

اون از گنجی که داشت یک مروارید ستاره شکل و کتاب مورد علاقش، سفرهای گالیور، رو به اون پری دریایی که اسمش مِگبود داد. اون‌ها باهم کلی صحبت کردن و مانتی از خدمه‌ی کشتی‌اش برای پری‌ دریایی گفت.

مِگ به مانتی یاد داد که چه‌جوری صدف‌ها و جلبک‌های چسبیده به تنه‌ی کشتی رو بِکَنه. یا کُجاها می تونه بیشتر ماهی بگیره و چطوری مسیرش رو به کمک ستاره‌ها پیدا کنه. مانتی خیلی تحت تاثیر هوش مِگ قرار گرفته بود و از همه بیشتر مثل ماهی شنا کردنش، برای مانتی جالب بود.

یک روز مانتی از مِگ خواست تا برای خوردن شام به کشتی‌اش بیاد اما مِگ گفت: «نه ممنونم از دعوتت. تو روباه مهربون و خوبی هستی اما بوی خیلی بدی میدی و من نمی‌تونم تحملش کنم».

بعد از اون روز، مانتی غمگین‌ترین دزد دریایی 7 دریا شد. دیگه دنبال هیچ گنجی نمی‌رفت و با کسی نمی‌جنگید. در عوض همش یک گوشه می‌نشست و زمین رو تی می‌کشید. حتی آهنگ‌خوندن همسفرهاش و دستیارهاش هم حالش رو بهتر نمی‌کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
شیرجه‌ی کاپیتان مانتی‎

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهعادله نهاوندیان، محمد طالشیان، نفیسه فتحی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی

برای دریافت کتاب صوتی شیرجه‌ی کاپیتان مانتی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.