معرفی و دانلود کتاب صوتی فاجعه‌ی فرفری کارل

عکس جلد کتاب صوتی فاجعه‌ی فرفری کارل
قیمت:
5500 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فاجعه‌ی فرفری کارل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فاجعه‌ی فرفری کارل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی فاجعه‌ی فرفری کارل

کتاب صوتی فاجعه‌ی فرفری کارل نوشته آندره بوچارد، از مجموعه کتاب‌های جعبه ماجراجویی، داستان زندگی خانواده عجیب و غریبی را به تصویر می‌کشد که وقایع شگفت‌انگیزی برای خود و اطرافیانشان روی می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی فاجعه‌ی فرفری کارل چیست؟

یک روز بچه‌ها شاهد این حادثه بودند که مادرشان با موهای پر از کف، در حالی که پالتو تنش است و چتر به دستش، بر روی تخت‌خواب دراز کشید! از کارهای عجیبی که مادر انجام می‌داد معلوم بود که مراقب است موهایش که آن‌ها را به مدل خاصی درآورده خراب نشود.

روز بعد قرار بود اتفاق مهمی روی دهد و مادر آرایشگرشان با استرس، قیچی، شانه‌ها و لوازم دیگر مورد نیازش را آماده می‌کرد تا مشتری خاصش از راه برسد و بچه‌ها هم که بسیار کنجکاو شده بودند، تصمیم گرفتند در سالن آرایشگاه پشت یک پرده قایم شوند تا ببینند چه اتفاقی می‌افتد.

کتاب صوتی فاجعه فرفری کارل برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان بامزه و خنده‌دار که پر از اتفاقات پیش‌بینی نشده است برای کودکان 4 تا 8 سال بسیار جذاب و دلچسب خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی فاجعه فرفری کارل می‌شنویم:

کار برای مامان آسون بود، به راحتی می‌تونست مو رو بشوره و بعد اصلاح کنه. اما روشش با بقیه‌ی آرایشگرها متفاوت بود. اون اول مو رو شونه می‌کرد و بعد از چندبار شستن، از رنگ استفاده می‌کرد. اما این دفعه از دو رنگ استفاده کرد و موی خانم بلینگ رو به سبز و قرمز تغییر داد. بعد از کمی ماساژ، مامان با قیچی موهای مشتریش رو کوتاه کرد و با یک دستگاه مخصوص، فِرِ خاصی بهش داد.

وقتی کارش تموم شد، خانم بلینگ خودش رو توی آیینه دید و از تعجب با صدای بلند جیغ کشید.

خانم بلینگ: «با موهام چی کار کردی؟ باورم نمی‌شه! چطور تونستی چنین کاری باهام بکنی؟ امروز قرار بود به مهمانیِ مهمی برم اما الان به این سر و وضع امکان نداره که بتونم!»

من از واکنشش تعجب نکردم. مدل مویی که مامان براش درست کرده بود رو تا به حال جایی ندیده بودم، حتی توی حیات وحش! یک دسته از موهاش سبز و دسته‌ی دیگه قرمز بود. یک قسمت فِر و یک قسمت صاف به نظر می‌رسید.

مامانم که دید خانم بلینگ خیلی ناراحته، فکری به سرش زد و شروع به حرف زدن کرد تا کمی آرومش کنه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
فاجعه فرفری کارل

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی فاجعه‌ی فرفری کارل
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهمبینا چیت سازان، معصومه رمضانی، نرگس داغمه چی، نشاط عزیزی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5500 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی فاجعه‌ی فرفری کارل

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی فاجعه‌ی فرفری کارل

برای دریافت کتاب صوتی فاجعه‌ی فرفری کارل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.