معرفی و دانلود کتاب صوتی روباه و خروس

عکس جلد کتاب صوتی روباه و خروس
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روباه و خروس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روباه و خروس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی روباه و خروس

کتاب صوتی روباه و خروس اثر ازوپ، درباره‌ی خروس مهربانی است که در شهر کوچکی زندگی می‌کرد و همه اهالی شهر، او را خیلی دوست داشتند.

آن‌ها احساس می‌کردند بدون خروس، نمی‌توانند صبح زود بیدار شوند. اهالی شهر در یک میدان، درست در وسط شهر، یک خانه کوچک و راحت برای خروس ساخته بودند. خلاصه خروس از همه طرف محافظت می‌شد. در جنگل نزدیک شهر، روباه کوچولویی زندگی می‌کرد. یک روز روباه، خروس را دید و به خودش گفت: هر طوری شده این خروس را می‌گیرم.

این کتاب صوتی شامل 3 داستان دیگر به نام‌های جغد و دختر عقاب، مرد تاجر و الاغ، کبوتر و مورچه است.

ازوپ یا ایزوپ (Aesop) از نویسندگان یونان بود که قصه و افسانه می‌نوشت. وی از اهالی تریس بوده که در اوایل قرن ششم پیش از میلاد به بردگی درآمده است. از آن پس در جزیره ساموس زندگی کرده و بنا به گفته برخی او با کوروش هخامنشی هم دوره بوده است. انبوهی از افسانه‌های گوناگون در‌باره شخصیت و زندگی او وجود دارد. او استعداد عجیبی در گفتن داستان داشته و به واسطه داستان‌هایش شهرت بسیار یافته و آزادی خود را نیز از همین راه به دست آورده است.

در قرن پنجم پیش از میلاد، ازوپ به دلیل اهانت به مردم دلفی، از بالای صخره‌ای به پایین انداخته و کشته شد. داستان‌های او به بیشتر زبان‌های دنیا ترجمه شده است. شاعر توانای ایرانی ناصرخسرو قبادیانی، چندی از افسانه‌های او را به نظم آورده است. همچنین مولانا جلال‌الدین رومی نیز برخی از داستان‌های پندآموز «ازوپ» را در مثنوی به صورت شعر درآورده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
روباه و خروس
5 دقیقه
روباه و دختر عقاب
3 دقیقه
مرد تاجر و الاغ
5 دقیقه
کبوتر و مورچه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی روباه و خروس
نویسنده
گویندهپانیذ خرمی، محمد قدم پور مقدم، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی روباه و خروس

مهدی نصر
۱۳۹۷/۸/۵
این کتاب رو واسه پسرم گرفتم کتاب بانمک و خوبیه داستان و شخصیت‌های اون آدم رو به دوران کوچکی میبره
محمد قانعی
۱۳۹۷/۸/۱۱
بسیار بسیار عالی و خوب
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی روباه و خروس

برای دریافت کتاب صوتی روباه و خروس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.