معرفی و دانلود PDF کتاب کوزه شکسته

عکس جلد کتاب کوزه شکسته
قیمت:
۸۴۵۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کوزه شکسته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کوزه شکسته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کوزه شکسته

کتاب کوزه شکسته به نویسندگی وحید پورافتخاری روایت‌گر چوپانی است به نام ارکان که گوسفندان خان قلی را به چرا می‌برد و به جای مزد از خان قلی کاسه‌ای روغن می‌گرفت. ارکان همه‌ی روغن‌ها را در کوزه‌ی بزرگ سفالی جمع می‌کرد تا اینکه روزی کوزه‌ی روغن ارکان پرشده و او تصمیم گرفت تا برود همه روغن‌ها بفروشد.

کوزه شکسته یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانهٔ ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشتهٔ تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینهٔ رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب کوزه شکسته می‌خوانیم:

این‌طوری شد که نشست کنار خمره و خیال‌بافی کرد. فکر کرد از فروش روغن پول زیادی گیرش می‌آید. آن وقت دیگر اسمش ارکان نخواهد بود. آن وقت خواجه ارکان صدایش می‌کردند. دیگر لازم نبود چوپان باشد. پولدار می‌شد. درست همین‌جا بود که ارکان در فکر و خیال غرق شد. روغن اعلا، روغن حیوانی اعلا دارم، آهای مهمان نواز! در خانه باز، بدو تا روغن تمام نشده!» همه روغن‌ها را با بهترین قیمت می‌فروشد...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کوزه شکسته
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-03-0094-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۴۵۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کوزه شکسته

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کوزه شکسته

برای دریافت کتاب کوزه شکسته و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.