معرفی و دانلود PDF کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی

عکس جلد کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی
قیمت:
50000 تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی

کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی نوشته‌ی بابک یاری سعی بر این دارد تا ضمن ارائه درکی درست از حل مسائل به صورت الگوریتمی، نوشتن برنامه به یکی از زبان‌های برنامه نویسی را نیز به صورت پایه‌ای به شما بیاموزد.

این کتاب با متد و روش‌هایی کاملا تخصصی و جهت یافته سعی دارد تا مبانی کامپیوتر را به طور کامل و با تصاویر مناسب رنگی آموزش داده و درک مناسبی از تعاریف و سخت افزار پایه کامپیوترهای عمدتا شخصی امروزی به شما ارائه دهد. همچنین آموزش الگوریتم و فلوچارت در سطوح مختلف از دیگر اهداف بابک یاری در این کتاب است.

از دیگر مباحث این کتاب تعلیم اصول برنامه‌نویسی مقدماتی به زبان‌های سطح متوسط C و C++ و حل مسائل متوسط به انضمام فلوچارت آن‌ها است. در پایان نیز مجموعه‌ای از مسائل و پروژه‌های نسبتا سخت اما کاربردی با برنامه حل آن‌ها به عنوان مرجع ارائه می‌شود.

کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه‌نویسی برای چه کسانی مناسب است؟

به عبارتی دیگر این کتاب مباحث مبانی کامپیوتر، الگوریتم و فلوچارت، برنامه‌نویسی سطح مقدماتی و متوسط خانواده زبان‌های سی و سی پلاس پلاس و 137 مساله با حل کامل را به شما عرضه می‌کند. بدون شک کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه‌نویسی برای استادان و دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر و نیز تمام دانشجویان کلیه مقاطع کاردانی و کارشناسی که درس مبانی کامپیوتر و برنامه‌سازی را اخذ کرده‌اند، مفید خواهد بود.

کاربران رایانه فنی و حرفه‌ای هم می‌توانند از این کتاب برای فعالیت‌های تئوری، آزمایشگاهی و یا پروژه‌ای بهره گیرند. به طور کلی این کتاب برای هر هنرجو و دانشور آزادی که مایل به یادگیری اصولی مباحث فوق است، اکیدا توصیه می‌گردد.

در بخشی از کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی می‌خوانیم:

از آغاز انسان همواره به دنبال هدایت و کنترل اشیای مادی جهان برای بهره برداری بهتر از آن‌ها بوده است. در این راستا به جایی رسیدیم که بشر سعی در خودکار سازی اعمال دستگاه‌ها و ابزار‌های خود بر آمد. از اولین دستگاه‌های نیمه خودکار می‌توان موارد زیر را نام برد:

آسیاب آبی - آسیاب بادی - دستگاه‌های نساجی برای بافت پارچه و فرش - دستگاه‌های نوازنده موسیقی کوکی - دستگاه‌های محاسب مکانیکی و...

استفاده از روشی که نحوه انجام عمل را به ماشین‌های فوق دستور می‌داد برنامه نام گرفت. که می‌توانست مکتوب باشد یا به صورت یک "روش" خود را نمایان سازد. این روند ادامه داشت تا ابداع فناوری برق و الکترونیک.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول - مبانی کامپیوتر
فصل دوم – الگوریتم و فلوچارت
فصل سوم – آشنایی با برنامه نویسی سی
فصل چهارم – مجموعه مسائل حل شده با فلوچارت و برنامه
فصل پنجم – مجموعه برنامه‌های حل شده مرجع از ساده تا سخت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات199
زبانفارسی
شابک978-600-04-6168-3
موضوع کتابکتاب‌های آموزش برنامه نویسی، کتاب‌های دانشگاهی
قیمت نسخه الکترونیک
50000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی

safarpour
۱۴۰۱/۷/۳۰
این کتاب برای کسانی که می‌خواهند برنامه نویسی را به خوبی یاد بگیرند ضروری است و خیلی کتاب خوب و مفیدی است
فاطمه نعامی
۱۴۰۱/۷/۲۷
برنامه نویسی رو تازه شروع کردم بسیار مفید بود
علی محمدی
۱۴۰۱/۹/۲۳
واقعا عالیه
خوب مفاهیم رو توضیح داده
آرامیس مشایخی
۱۴۰۰/۱۲/۵
بسیار عالی، دقیق و کامل
ابوالفضل خوشرو
۱۳۹۹/۶/۲۴
خوب بود. برای اصول و پایه به کار می‌اد.
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی

برای دریافت کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.