معرفی و دانلود کتاب صوتی ساخت تایتانیک

عکس جلد کتاب صوتی ساخت تایتانیک
قیمت:
۵۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ساخت تایتانیک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ساخت تایتانیک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ساخت تایتانیک

کتاب صوتی ساخت تایتانیک نوشته کوین بلیک، به بررسی مراحل ساخت کشتی می‌پردازد و وارد بخش حادثه‌ی فاجعه‌بار غرق ­شدن تایتانیک نمی‌شود. این اثر برای کودکان گروه سنی (ب) و (ج) تهیه شده است.

در 31 می سال 1911 تعداد زیادی از مردم به یک کشتی­‌سازی در بِلفاستِ ایرلند رفتند. آن‌ها منتظر دیدن صحنه­‌ی به ­آب انداخته شدن کشتی سلطنتی تایتانیک برای اولین‌بار بودند. صدای سازهای بادی­ برنجی بلند شده ­بود و فشفشه­‌های قرمز در آسمان منفجر می‌شدند. کارگران کشتی با افتخار چیزی را که در ساختنش نقش داشتند به آشنایان نشان می‌‌دادند و خیلی خوشحال بودند.

کشتی تایتانیک 269 متر طول داشت یعنی به اندازه‌ی 3 زمین فوتبال و ارتفاعش هم­­ اندازه­­‌ی یک ساختمان 10 طبقه می­‌شد. وزن کشتی هم 46328 تن می‌شد، چیزی به اندازه‌ی وزن 8 فیل. کارگران به اطراف بدنه­­­‌ی کشتی 22 تن صابون، گریس و روغن مالیدند تا بتوانند آن را وارد آب بکنند. در عرض 22 ثانیه، اقیانوس‌پیمای غول پیکر روی آب شناور شد. آب تا آن لحظه، چیزی را به بزرگی تایتانیک در خودش نگه نداشته ­بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۸ دقیقه
ساخت تایتانیک

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ساخت تایتانیک
نویسنده
مترجممحمد طالشیان
گویندهمهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ساخت تایتانیک

پرهام محمدی
۱۴۰۰/۸/۴
به احتمال زیاد خیلی هاتون فیلم کشتی تایتانیک را دیده اید. اما الان بیاید با این فایل صوتی با چگونگی ساخت کشتی واقعی تایتانیک و موضوع‌هایی درباره آن برای مثال امنیت آن، تعداد قایق‌های نجات آن، مدت ساخت، تعداد کارگران و.... آشنا شوید.
واقعا موضوع خوبی برای پژوهش.
نوجوان‌ها میتونند به عنوان پژوهش
ازش استفاده کنند مثل خود من که یک دانش آموز متوسطه اول هستم او از این فایل صوتی برای مطالب موضوع پژوهشم یعنی تایتانیک استفاده کردم.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ساخت تایتانیک

برای دریافت کتاب صوتی ساخت تایتانیک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.