معرفی و دانلود PDF کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A1

عکس جلد کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A1
قیمت:
۴۵۰۰۰ تومان - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A1

کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A1 نوشتۀ محمد رفیعی، جلد اول از سری واژه‌نامه‌های مختص کتاب آموزشی STARTEN WIR مقاطع A1 ،A2 و B1 است.

این کتاب دارای فایل‌های صوتی است که به صورت یک کتاب رایگان در کتابراه منتشر شده است.

واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR A1 در کنار کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR و برای درک بهتر این کتاب‌ها استفاده می‌شود. در این واژه‌نامه تمامی لغات جدید (کتاب اصلی و کار) کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR به صورت تمرین به تمرین همراه با معنی و مثال‌های قابل درک و کاربردی ارائه شده است. این واژه‌نامه حدوداً شامل 2400 لغت است. در کنار اسامی جنسیت و حالت جمع نیز ارائه شده است.

علت نگارش واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR A1:

زبان آلمانی در اکثر دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد و در این کلاس‌ها زبان‌آموزان معمولاً اجازه پرسش کردن و صحبت کردن به زبان مادری ندارند. این امر باعث می‌شود که زبان‌آموز از درک صحیح بسیاری از لغاتی که مدرس توضیح می‌دهد محروم بماند. از این رو این واژه‌‌نامه تألیف گردیده است.

همچنین این واژه‌‌نامه از این جهت حائز اهمیت است که زبان‌آموزان در جستجوی معنی یک لغت در دیکشنری‌های متداول معمولاً با معانی بسیاری مواجه می‌شوند و در یافتن معنی دقیق کلمه در متن کتاب دچار سردرگمی می‌شوند، ولی با این واژه‌نامه با صرفه‌جویی در زمان و انرژی سریع‌تر، دقیق‌تر و مطمئن‌تر به معانی لغات جدید پی می‌برند، طوری‌که زبان‌آموز با کمک این واژه‌نامه قادر می‌شود به راحتی حتی به تنهایی با کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR آلمانی بیاموزد و به معنی جملات و متون کتاب اصلی پی ببرد.

قسمت‌های واژه‌نامه:

این واژه‌نامه از دو قسمت اصلی تشکیل شده است: قسمت واژگان کتاب Kursbuch و قسمت واژگان کتاب Arbeitsbuch (کتاب کار). لغات بخش‌های مختلف کتاب آموزشی STARTEN WIR Kursbuch (کتاب دانش‌آموز) در این واژه‌نامه فهرست شده است. مانند Xtra Lesen ،Grammatik Xtra و همچنین تمرین‌ها. لغات بخش Arbeitsbuch (کتاب کار) نیز در انتهای واژه‌نامه منطبق با درس به درس کتاب STARTEN WIR Arbeitsbuch فهرست شده است.

واژه‌نامه STARTEN WIR A1 در کنار دوره‌های آموزشی:

زبان آلمانی در اکثر دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد. زبان‌آموز می‌تواند در کلاس درس با در دست داشتن واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR سریع‌تر و با صرف انرژی کمتری به معانی لغات مهم و تکالیف کتاب پی ببرد و بنابراین قادر می‌شود با به کارگیری واژگان درک شده سریعاً با دیگر زبان‌آموزان و با مدرس به زبان آلمانی به تعامل بپردازد. تجربه نشان داده است که این واژه‌نامه باعث می‌شود زبان‌آموز کمتر مجبور شود فارسی صحبت کند و به این ترتیب به صورت قابل توجهی پیشرفت می‌کند. همچنین این واژه‌‌نامه می‌تواند برای انجام تکالیف منزل به بهترین شکل کمک‌کننده باشد. بهترین شیوۀ استفاده از این واژه‌نامه حفظ لغات پیش از حضور در کلاس است. واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR A1 کتابی کارآمد برای دورۀ لغات و به خاطر سپردن معنی و تلفظ واژگان است که می‌توانید همیشه و همه جا همراه خود ببرید و با لذت از آن استفاده کنید.

واژه‌نامه STARTEN WIR A1 برای خودآموزی:

واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR A1 در کنار کتاب‌های «دستور زبان آلمانی مختص کتاب STARTEN WIR A1» و «مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1» به همراه (یا حتی بدون) کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR مقطع A1 بستری را فراهم کرده است که یک زبان‌آموز مستعد بتواند به تنهایی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در یادگیری زبان آلمانی داشته باشد. این ترکیب می‌تواند برای کسانی که در مناطق دوردست به استاد زبان آلمانی دسترسی ندارند به بهترین نحو کمک کننده باشد.

واژه نامه STARTEN WIR A1 و آزمون گوته (Goethe) یا اُ. اِس. دِ (ÖSD):

این واژه‌نامه در کنار سه کتاب «دستور زبان آلمانی: توضیحات دستوری STARTEN WIR A1» و کتاب «مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1» و «10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته A1» به تنهایی یک چهارچوب قوی برای قبولی در آزمون گوته مقطع A1 تشکیل می‌دهد.

فهرست مطالب کتاب

راهنمای تلفظ واژگان 
فهرست لغات کتاب Kursbuch
فهرست لغات بخش Aktionsseiten 
فهرست لغات کتاب Arbeitsbuch

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A1
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات راین
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۵۳
زبانفارسی
شابک978-622-974741-4
موضوع کتابکتاب‌های آموزش زبان آلمانی
قیمت نسخه الکترونیک
۴۵۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A1

لطیفه رضایی
۱۴۰۰/۱۲/۳
برای زبان آموزان کتاب خوبیه، میتونه وقت‌هایی که عجله دارید و میخواد معانی کلمات اون درس رو سریع و یک جا داشته باشید کمک کنه.
شیرین احمدی
۱۴۰۱/۳/۲۰
این کتاب بسیار کمک کنندس در هنگام مطالعه و زمان کمتری نسبت به سرچ اون کلمه داره
و دقیقا منظور متن میرسونه
نفیسه نیکوبخت
۱۴۰۰/۸/۱۷
در کنار کتاب اصلی وبعد از مطالعه کتاب خوب هست که کلمات رو در کنار هم ببینی ‌مرور کنی
کیارش کمالی پیله‌رود
۱۴۰۰/۱۱/۳
بسیار خوبه برای کسانی که مبتدی هستن و از متد Starten Wir استفاده می‌کنن.
سارا اسدپور
۱۴۰۰/۱۰/۱۴
بسیار عالی تمامی کلماتی به درستی معنا شده همراه با ارتیکل و مثال
منوچهر کلوندی
۱۴۰۰/۱/۵
ولی اگر متن یا معنی هم داشت عالی میشد
Mohammad Mostaghimi
۱۴۰۱/۲/۱۷
خیلی عالی برای زبان آموزان آلمانی
پریا رمضانی
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
خیلی به من در ابتدای راه زبان کمک کرد.
لیلا رحمتی
۱۴۰۰/۸/۱۶
خیلی خیلی عالی سپاسگزارم
حدیث کاکاوند
۱۴۰۱/۲/۹
بسیار کاربردی بود
مهدیه امیدی
۱۴۰۰/۱۲/۸
بسیار عالی و دقیق
مشاهده همه نظرات ۱۱

راهنمای مطالعه کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A1

برای دریافت کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A1 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.