معرفی و دانلود PDF کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1

عکس جلد کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1
قیمت:
۴۵۰۰۰ تومان - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1

کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1 نوشته رامتین میرفابریکی کار، جلد سوم از سری واژه‌نامه‌های مختص کتاب آموزشی STARTEN WIR مقاطع A1 ،A2 و B1 است.

این کتاب دارای فایل‌های صوتی است که به صورت یک کتاب صوتی رایگان تحت عنوان «تلفظ واژگان واژه‌نامه آلمانی فارسی Starten wir B1» در کتابراه منتشر شده است.

واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR B1 در کنار کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR و برای درک بهتر این کتاب‌ها استفاده می‌شود. در این واژه‌نامه تمامی لغات جدید (کتاب اصلی و کار) کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR به صورت تمرین به تمرین همراه با معنی و مثال‌های قابل درک و کاربردی و همین طور اسامی جنسیت و حالت جمع نیز ارائه شده است.

علت نگارش واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR B1:

زبان آلمانی در اکثر دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد و در این کلاس‌ها زبان‌آموزان معمولاً اجازه پرسش کردن و صحبت کردن به زبان مادری ندارند. این امر باعث می‌شود که زبان‌آموز از درک صحیح بسیاری از لغاتی که مدرس توضیح می‌دهد محروم بماند. از این رو این واژه‌نامه تألیف گردیده است.

همچنین این واژه‌نامه از این جهت حائز اهمیت است که زبان‌آموزان در جستجوی معنی یک لغت در دیکشنری‌های متداول معمولاً با معانی بسیاری مواجه و در یافتن معنی دقیق کلمه در متن کتاب دچار سردرگمی می‌شوند، ولی با این واژه‌نامه با صرفه‌جویی در زمان و انرژی، سریع‌تر، دقیق‌تر و مطمئن‌تر به معانی لغات جدید پی می‌برند، طوری‌که زبان‌آموز با کمک این واژه‌نامه قادر می‌شود به راحتی حتی به تنهایی با کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR آلمانی بیاموزد و به معنی جملات و متون کتاب اصلی پی ببرد.

قسمت‌های واژه‌نامه:

این واژه‌نامه از دو قسمت اصلی تشکیل شده است: قسمت واژگان کتاب Kursbuch و قسمت واژگان کتاب Arbeitsbuch (کتاب کار). لغات بخش‌های مختلف کتاب آموزشی STARTEN WIR Kursbuch (کتاب دانش‌آموز) در این واژه‌نامه فهرست شده است. مانند Xtra Lesen ،Grammatik Xtra و همچنین تمرین‌ها. لغات بخش Arbeitsbuch (کتاب کار) و Aktionsseiten نیز در انتهای واژه‌نامه منطبق با درس به درس کتاب STARTEN WIR Arbeitsbuch فهرست شده است.

واژه‌نامه STARTEN WIR B1 در کنار دوره‌های آموزشی:

زبان‌آموز می‌تواند در کلاس درس با در دست داشتن واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR سریع‌تر و با صرف انرژی کمتری به معانی لغات مهم و تکالیف کتاب پی ببرد و بنابراین قادر می‌شود با به کارگیری واژگان درک شده سریعاً با دیگر زبان‌آموزان و با مدرس به زبان آلمانی به تعامل بپردازد. تجربه نشان داده است که این واژه‌نامه باعث می‌شود زبان‌آموز کمتر مجبور شود فارسی صحبت کند و به این ترتیب به صورت قابل توجهی پیشرفت می‌کند. همچنین این واژه‌نامه می‌تواند برای انجام تکالیف منزل به بهترین شکل کمک‌کننده باشد. بهترین شیوه استفاده از این واژه‌نامه حفظ لغات پیش از حضور در کلاس است. واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR B1 کتابی کارآمد برای دوره لغات و به خاطر سپردن معنی و تلفظ واژگان است که می‌توانید همیشه و همه جا همراه خود ببرید و با لذت از آن استفاده کنید.

واژه‌نامه STARTEN WIR B1 برای خودآموزی:

واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR B1 در کنار کتاب‌ «دستور زبان آلمانی مقطع B1 - توضیحات دستوری کتاب STARTEN WIR B1» و کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR مقطع B1 بستری را فراهم کرده است که یک زبان‌آموز مستعد بتواند به تنهایی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در یادگیری زبان آلمانی داشته باشد. این ترکیب می‌تواند برای کسانی که در مناطق دوردست به استاد زبان آلمانی دسترسی ندارند به بهترین نحو کمک‌کننده باشد.

واژه‌نامه STARTEN WIR B1 و آزمون گوته (Goethe) یا اُ. اِس. دِ (ÖSD):

این واژه‌نامه در کنار دو کتاب «دستور زبان آلمانی مقطع B1: توضیحات دستوری STARTEN WIR B1» » و «10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته B1» از انتشارات راین به قبولی در آزمون گوته مقطع B1 کمک بزرگی می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

فصل 1 الی 12 شامل واژگان کتاب Kursbuch
فصل 13 شامل واژگان قسمت Aktionsseiten
فصل 14 شامل واژگان کتاب Arbeitsbuch

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات راین
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۶۹
زبانفارسی
شابک978-622-97474-3-8
موضوع کتابکتاب‌های آموزش زبان آلمانی
قیمت نسخه الکترونیک
۴۵۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1

رضا ارشادی
۱۴۰۰/۱۱/۳
این کتاب عالیه، خیلی از لغات درس‌ها رو گفته و در جاهایی که کلمه چند معنی میدهد معنی مورد نظر آن کلمه در ان درس را نوشته و تنها عیبش این است که کلماتی که در فایل‌های hören استفاده شده را نیاورده
هلیا منصوری
۱۴۰۱/۱/۱۹
راضی بودم مخصوصا این که با فایل صوتی که قبلا دانلود کرده بودم میخونم به همون ترتیب هست
جواب میده💪🏻
Neshat 77
۱۴۰۰/۵/۱۸
ترتیب کلامات گاهی اوقات درست نیست. کلمه‌ای که در تمرین ۱ اومده در تمرین ۵ ترجمه شده.
Omid
۱۴۰۱/۳/۱۹
اصلا معانیتون کامل نبود و به درد بنده نخورد.
عسل نیکویه
۱۴۰۰/۵/۲۷
همه کلمات کتابو راحت توش پیدا کردم 👌🏻👌🏻👌🏻
محمد جهانیان
۱۴۰۰/۵/۱
خیلی راضی بودم و برای من کاربردی بود
سید سجاد حسینی
۱۴۰۰/۹/۱۵
خیلی خوب بود و کمک میکنه
Fatemeh Amiri
۱۴۰۰/۳/۳
عالی و بهترین است.
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1

برای دریافت کتاب واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.