معرفی و دانلود کتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو

عکس جلد کتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو
قیمت:
۹۰۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو

ویرجینیا لوه هیگن در کتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو با الهام از افسانه‌ای چینی، اثر درخوری را برای کودکان خلق کرده است. او در این داستان زندگی مِی را روایت می‌کند؛ دختری که برای نجات روستایش تصمیم می‌گیرد با اژدها بجنگد. گفتنی‌ست این اثر جوایز متعددی را از آن نگارنده‌ی خود کرده است.

درباره کتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو:

بهار فصل دلچسب و مطلوب مردم روستا نبود؛ چرا که فصل بهار، یعنی زمان گرسنگی نیان...

نیان اژدهای وحشتناکی بود که بر سرزمین چین حکم‌رانی می‌کرد. سال‌ها قبل، ‌جنگجویی افسانه‌ای، وردی خواند و نیان طلسم شد. اما این پایان ماجرا نبود. چرا که اژدهای بی‌رحم هر بار فصل بهار از مخفیگاهش بیرون می‌خزید و برای یافتن غذا در روستا به راه می‌افتاد. کودکان، غذای موردعلاقه‌ی او بودند!

روزها به همین منوال ادامه داشت تا این که مِی‌، دختر کوچکی که در روستا ساکن بود، ‌جنگجوی افسانه‌ای را در خواب دید. جنگجو وظیفه‌ای خطیر بر شانه‌های نیان قرار داده بود: برای نجات روستا تنها پانزده روز فرصت داری...

ویرجینیا لوه هیگن (Virginia Loh Hagan) در کتاب شنیدنی نیان، اژدهای چینی سال نو (Nian The Chinese New Year Dragon) از افسانه‌های قدیمی چینی وام گرفته و دست به خلق اثری زده که نه تنها کودکان، که بزرگسالان را نیز مجذوب خود خواهد کرد. آیا او موفق می‌شود تا اژدهای مخوف را شکست دهد؟ برای این که پاسخ سوالتان را بیابید، باید با این داستان هیجان‌انگیز همراه شوید و خود ماجرای جذاب نیان را پی بگیرید.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو:

- برنده‌ی جایزه‌ی EUREKA در سال 2022
- کتاب منتخب Feather Quill Mei

نکوداشت‌های کتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو:

- کتاب نیان، اژدهای چینی سال نو یکی از بهترین کتاب‌های کودکانه است که من اخیراً خوانده‌ام. (Feathered Quill Book)
- یک افسانه کلاسیک... (School Library Journal)
- انتخاب یک دختر به عنوان قهرمان، یک پیچش خوب و مدرن بود. (Bicultural Mama Blog)

کتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو مناسب چه کسانی است؟

ویرجینیا لوه هیگن این کتاب شنیدنی را برای کودکان 5 تا 10 سال به رشته تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو می‌شنویم:

مردم روستا به حرف مِی گوش کردن و قرمزترین لباسشون رو پوشیدن، همین طور هر چقدر پارچه‌ی قرمز داشتن رو روی در و پنجره‌ی خونه‌شون آویزون کردن و توی تمام خیابون‌ها فانوس‌های پرنور گذاشتن.

دخترک تیکه‌ای از پارچه‌ی قرمز که توی شهر بود رو برداشت و به نک عصای جنگجوی افسانه‌ای بست تا اژدها رو دور بکنه. شرایطِ آروم و بدون دردسر، روز پنجم خودش رو می‌گذروند چون همه‌ی روستایی‌ها شب و روز، آتیش روشن می‌کردن و پارچه‌های قرمز رو توی هوا می‌چرخوندن.

در روز دهم، جنگجوی افسانه‌ای دوباره به خواب مِی اومد. اون به دخترک گفت: نیان دوباره می‌خواد حمله بکنه این بار برای اینکه انتقامش رو بگیره. حواست رو خیلی جمع کن، یادت نره فقط 5 روز دیگه مونده تا مبارزت تموم بشه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۳ دقیقه
نیان، اژدهای چینی سال نو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو
نویسنده
مترجممحمد طالشیان
گویندهنرگس داغمه چی، محمد طالشیان، شهربانو حسینی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۹۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو

برای دریافت کتاب صوتی نیان، اژدهای چینی سال نو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.