معرفی و دانلود کتاب صوتی کلاه فروشی جادویی

عکس جلد کتاب صوتی کلاه فروشی جادویی
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلاه فروشی جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلاه فروشی جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کلاه فروشی جادویی

کتاب صوتی کلاه فروشی جادویی نوشتهٔ سونجا ویمر، درمورد یک دکهٔ کلاه‌فروشی است که صبح یک روز ناگهان در شهر ظاهر می‌شود. مردم که به این شخص جدید اعتماد ندارند، برای خرید کلاه به آن جا نمی‌روند و فکر می‌کنند که نیازی به پوشیدن کلاه ندارند. این کتاب در سال 2017 فینالیست جایزه بین‌المللی کتاب در گروه داستان کودکان شد.

موضوع کتاب صوتی کلاه فروشی جادویی (The Magic Hat Shop) چیست؟

هیچ‌کس نمی‌دانست او از کجا و برای چه به این شهر آمده و چرا یک روز صبح به‌صورت ناگهانی در وسط میدان شهر ظاهر شده است. آن‌ها که تابه‌حال کلاه فروشی نداشتند پیش خود می‌گفتند اصلاً چه کسی به کلاه نیاز دارد و آن را می‌خرد؟ هیچ‌کس اصلاً به دکه کلاه فروشی نزدیک نمی‌شد و فقط آن را از دور تماشا می‌کردند. چراکه از هر چیزی که باعث دگرگونی زندگی روزمره‌شان می‌شد خوششان نمی‌آمد. اما نمی‌دانستند که این یک کلاه فروشی معمولی نیست...

«تیم» اولین نفری بود که جرئت کرد به آن مغازه نزدیک شود. او پسربچه‌ای خجالتی بود که اصلاً هم اعتمادبه‌نفس نداشت. تیم از کلاه‌فروش یک کلاه می‌خرد و وقتی‌که آن را روی سرش می‌گذارد دیگر خجالتی نیست و به‌کلی اخلاقش تغییر می‌کند. پس از مدتی مردم متوجه می‌شوند کلاه‌ها آن مغازه به همه کمک می‌کند تا بتوانند نسخه بهتری از خود باشند و ضعف‌های رفتاریشان را از بین ببرند. تا این‌که روزی طوفان می‌شود و دکه کلاه فروشی را با خود از آن شهر می‌برد. از آنجاست که همه چیز شروع به تغییر می‌کند...

سونجا ویمر (Sonja Wimmer) در کتاب کلاه فروشی جادویی این نکته را به کودکان می‌آموزد که خود واقعی‌شان باشند و سعی نکنند خصوصیات خود را پنهان کنند. آن‌ها برای اینکه ویژگی‌های منفی را از خود دور کنند فقط کافی است خود را بپذیرند و این پذیرش باعث می‌شود که در جهت مثبتی تغییر کنند.

کتاب صوتی کلاه فروشی جادویی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند به بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی کلاه فروشی جادویی می‌شنویم:

سکوت مثل یک مهِ غلیظ، شهر و مردمش رو احاطه کرده بود. حالا چه بلایی سرشون می‌اومد؟ بدونِ کلاه‌هاشون احساس ضیف بودن می‌کردن.

ناگهان تیم از جاش بلند شد و گفت: «من دیگه نمی‌خوام خجالتی باشم! ما برای اینکه خود واقعیمون باشیم نیازی به کلاه جادویی نداریم!»

شهردار: «تو خیلی شجاعی! مطمئنم شهردارِ بهتری از من میشی!»

موریس بدجنسه گفت: «و تازه اگه به همدیگه کمک کنیم مطمئنم که می‌تونیم این کار رو انجام بدیم!»

سامی ناراحته که دیگه ناراحت نبود، دستش رو دور بازوی تیم که دیگه خجالتی نبود انداخت و از خوشحالی باهم شروع به پریدن کردن. خیلی زود، همه‌ی مردم هم بهشون ملحق شدن و توی میدون بزرگ شهر آواز خوندن. دیگه هیچکس چیزی از آقای مغازه‌دار نشنید. بعضی‌ها می‌گفتن که باد اون و مغازه‌ی کوچولوش رو با خودش برده.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
کلاه‌فروشی جادویی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کلاه فروشی جادویی
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهپرستو دهقان، عارف امیری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کلاه فروشی جادویی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کلاه فروشی جادویی

برای دریافت کتاب صوتی کلاه فروشی جادویی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.