معرفی و دانلود کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2: سه داستان زیبا برای کوچولوها

عکس جلد کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2: سه داستان زیبا برای کوچولوها
قیمت:
۱۹۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2: سه داستان زیبا برای کوچولوها

کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2 شامل سه داستان کوتاه به قلم پریناز رستمی است. نویسنده در این داستان اثربخش مفاهیم عمیقی همچون «امید» و «دوستی» را به کودکان می‌آموزد. گفتنی‌ست این اثر در ادامه‌ی کتاب پیشین این نویسنده به همین نام تألیف شده است.

درباره کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2:

پریناز رستمی در کتاب صوتی پیش‌رو، دست به خلق داستان‌هایی زده که در عین پرکشش بودن، مفاهیم عمیقی را به کودکان می‌آموزد. کتاب صوتی جنگل رنگین‌کمانی 2 شامل سه داستان کوتاهِ آموزنده برای کودکان است. یکی از این سه قصه در ادامه‌ی کتاب قبلی این نویسنده (جنگل رنگین‌کمانی) به رشته‌ی تحریر در آمده‌ است. ازاین‌رو توصیه می‌شود پیش از گوش سپردن به این کتاب صوتی، اثر قبلی را گوش دهید. عناوین این داستان‌ها عبارتند از: «لاک پشت قوروقوری 2، نور ستاره شهر، ماشین‌های دوردورکی».

کسانی که بخش اول این کتاب دوست داشتنی را شنیده باشند، حتما لاک‌پشت‌ قوروقوری را به یاد دارند، همان لاک‌پشتی که زبان قورباغه‌ها را خوب می‌دانست اما از زبان لاک‌پشت‌ها هیچ سر در نمی‌آورد. او حالا در کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2 بازگشته تا از یکی از دوستان قورباغه‌ای‌اش صحبت کند. داستان دوم، نور ستاره‌ی شهر، داستان دو شهر با ستاره‌های پرنور را روایت می‌کند. جایی که با وزش بادهای شدید، نور ستاره‌ها در یکی از شهرها کم شده است؛ داستان آخر نیز راجع به ماشین‌های دوردورکی و چند تا سنجاب کوچولو در جنگل است.

کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2 مناسب چه کسانی است؟

پریناز رستمی کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2 را برای کودکان 6 تا 8 سال به نگارش درآورده است.

در بخشی از کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2 می‌شنویم:

روزی روزگاری اطراف جنگل رنگین‌کمانی دو شهر زیبا به اسم سیمین و سیما بودند. تو آسمان شهر زیبای سیمین، دو تا ستاره زندگی می‌کردند که این دو تا ستاره وقتی آسمون زیبا می‌شد، با نور خودشون تموم شهر رو نورافشونی می‌کردن. یکی از اون دو تا ستاره، با تموم زیبایی‌هاش گاهی اوقات به اندازه‌ای خسته‌ و ناامید می‌شد که نورش کم‌رنگ می‌شد.

ستاره‌ی ما وقتی می‌دید وقتی آدما قدر نور وجودش رو نمی‌دونن، خیلی غمگین می‌شد. گاهی از اوقات که می‌دید بعضی از بچه‌ها باهاش شوخی می‌کنن و تو همون حالتی که بهش نگاه می‌کنن ازش گله‌مندن که چرا نورش کمه یا چرا دوره، دلگیر و خسته می‌شد. وقتی کارای بد آدما رو می‌دید، ناامید می‌شد و انرژیش واسه تابوندن نور کم می‌شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
تیتراژ
۵ دقیقه
لاک پشت قوروقوری 2
۸ دقیقه
نور ستاره شهر
۵ دقیقه
ماشین‌های دوردورکی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2: سه داستان زیبا برای کوچولوها
نویسنده
گویندهکوثر سادات رادمردان
ناشر صوتیانتشارات ایماد
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۱۹۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2

برای دریافت کتاب صوتی جنگل رنگین کمانی 2 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.