معرفی و دانلود کتاب صوتی پاپی، حیوون خونگی

عکس جلد کتاب صوتی پاپی، حیوون خونگی
قیمت:
7000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پاپی، حیوون خونگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پاپی، حیوون خونگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پاپی، حیوون خونگی

کتاب صوتی پاپی، حیوون خونگی نوشتهٔ کیم زرینز داستان سگ کوچولویی به اسم «پاپی» را تعریف می‌کند که به دنبال کاری در مزرعه می‌گردد و از حیوانات دیگر می‌خواهد تا به او اجازه دهند در کارشان به آن‌ها کمک کند.

موضوع کتاب صوتی پاپی، حیوون خونگی چیست؟

در دوران قدیم مزرعه‌ای بود که حیوانات زیادی در آن زندگی می‌کردند. همه حیوانات در آن مزرعه به‌خوبی زندگی می‌کردند و هرکسی وظیفه‌ای برای انجام‌دادن داشت. گاوها چرا می‌کردند و شیر می‌دادند، مرغ‌ها تخم می‌گذاشتند، گوسفندها هم منتظر می‌نشستند تا پشمشان را بزنند و از آن استفاده کنند.

اما پاپی که سگ کوچولویی بود کاری برای انجام دادن نداشت و فقط جلوی مزرعه می‌نشست. او دوست داشت مانند بقیه حیوانات کاری کند و مفید باشد. برای همین خیلی سعی کرد که به آن‌ها در کارهایشان کمک کند. اما او نمی‌توانست کارهایی را که بقیه حیوانات بر عهده دارند انجام دهد. یکی از روزها که غمگین و بی‌حوصله نشسته بود، پسرکی را دید که نزدیک او می‌آمد. پسرک پاپی را به خانه برد و او را به حیوان خانگی‌اش تبدیل کرد.

کیم زرینز (Kim Zarins) در کتاب پاپی، حیوون خونگی (The Helpful Puppy) داستانی سرگرم‌کننده روایت کرده و در آن به کودکان یاد می‌دهد که هر حیوانی برای کاری ساخته شده و هرکسی باید برای چیزی که ساخته شده قدردان باشد.

کتاب صوتی پاپی، حیوون خونگی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی پاپی، حیوون خونگی می‌شنویم:

مادر پسرش رو بغل کرد، صورتش رو بوسید و گفت: «توی مزرعه، خانوم گاوه شیر می‌ده و آقای گاو، زمین رو شخم می­زنه و بار حمل می­کنه، مرغ­ها تخم می‌ذارن و خروس­ بقیه رو بیدار می­کنه همینطور پشم‌­های گوسفند­ها هم برای تولید نخ تراشیده می­شن. همه‌­ی این­ حیوون­‌ها برای کاری ساخته­ شدن ولی برخلاف بقیه، فقط سگِ کوچولویِ ما یعنی پاپیِ که بهمون عشق می­ده تا شادتر و بهتر زندگی کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
11 دقیقه
پاپی، حیوون خونگی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پاپی، حیوون خونگی
نویسنده
مترجممهرانه امروانی
گویندهعارف امیری، محمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
7000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پاپی، حیوون خونگی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پاپی، حیوون خونگی

برای دریافت کتاب صوتی پاپی، حیوون خونگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.