معرفی و دانلود کتاب صوتی آنوک پرنسس برفی

عکس جلد کتاب صوتی آنوک پرنسس برفی
قیمت:
5500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آنوک پرنسس برفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آنوک پرنسس برفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آنوک پرنسس برفی

کتاب صوتی آنوک پرنسس برفی نوشته‌ی هانس ویلهلم، داستانی جذاب و هیجان‌انگیز درباره‌ی خرس مهربان و کوچولویی به اسم آنوک است که به زودی یک مسئولیت خیلی بزرگ به او داده می‌شود.

موضوع کتاب صوتی آنوک پرنسس برفی (Anook The Snow Princess) چیست؟

در یکی از دوردست­‌ترین مناطق شمال، جایی که بادهای قطبی و سردی می­‌وزیدند، سرزمینی مملو از یخ و برف به نام سرزمین شمالی وجود داشت که پادشاه آن خرسی بزرگ بود و سه دختر به اسم‌های آکی، تاکی و آنوک داشت. همه‌ی آن‌ها با هم در قصری بزرگ زندگی می‌کردند.

آنوک از دیگر خواهرانش سن کمتری داشت و هیکلش هم کوچک‌تر بود. به همین دلیل خواهرانش او را همیشه اذیت می‌کردند. آنوک دلش می‌خواست از حقش دفاع کند اما آن‌قدر خجالتی بود که هیچ‌وقت چیزی نمی­‌گفت و همیشه ساکت می­‌ماند. پس از مدتی پادشاه اعلام کرد که می‌خواهد ملکه‌ی سرزمین شمالی را به همه معرفی کند، همه‌ی اهالی سرزمین شمالی از شنیدن این خبر هیجان‌زده شدند.

کتاب صوتی آنوک پرنسس برفی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال علاقه‌مند به داستان‌‌های زیبا و هیجان‌انگیز مناسب است.

در قسمتی از کتاب صوتی آنوک پرنسس برفی می‌شنویم:

صبح روز بعد، وقتی آنوک و گرگ کوچولو از خواب بیدار شدن، دو گرگِ بالغ و بزرگ کنارشون ایستاده بودن. یکی از اون‌ها شروع به حرف زدن کرد و از آنوک برای نگه‌داری از بچه‌ی کوچولوش تشکر کرد.

خرس کوچولو هم تمام اتفاقاتی که با پدر و خواهرهاش توی قصر افتاده بود رو برای گرگ‌ها تعریف کرد. همینکه به آخر داستانش رسید، صدایی شنید. روش رو برگردوند و دید که کل این مدت، 100 تا گرگ پشت سرش بودن و به حرف‌هاش گوش می‌دادن.

اون‌ها از آنوک خواهش کردن که پیششون بمونه و باهاشون زندگی کنه. خرس کوچولو هم قبول کرد. طی مدتی که آنوک با گرگ‌ها زندگی می‌کرد، یاد گرفت چطوری بدوه، شکار کنه و با دوست‌هاش بازی کنه. خرس کوچولو و توله گرگ‌ها روز به روز بزرگ و قوی‌تر می‌شدن و دوستی و صمیمیتِ بینشون هم محکم‌تر می‌شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
آنوک پرنسس برفی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آنوک پرنسس برفی
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهمبینا چیت سازان، محمد قدم پور مقدم، معصومه رمضانی، امیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آنوک پرنسس برفی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آنوک پرنسس برفی

برای دریافت کتاب صوتی آنوک پرنسس برفی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.