معرفی و دانلود کتاب صوتی زمان زندگی شما

عکس جلد کتاب صوتی زمان زندگی شما
قیمت:
۴۸۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زمان زندگی شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زمان زندگی شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زمان زندگی شما

آیا از تلاش‌های بی‌فایده درباره‌ی مدیریت زمان خسته شدید؟ کتاب صوتی زمان زندگی شما روشی نو برای در اختیار گرفتن این دارایی‌ با ارزش به شما آموزش می‌دهد و این اثر آنتونی رابینز می‌تواند با قدرت عظیم خود در ایجاد انگیزه، زندگی‌تان را دگرگون کند.

درباره‌ی کتاب صوتی زمان زندگی شما

فرقی نمی‌کند در کدام مرحله‌ی زندگی ایستاده‌اید و چه جایگاهی دارید، اگر معتقدید باید تغییری در زندگی ایجاد کنید بدون شک باید اهمیت زمان را درک کنید. کار، روابط، تحصیلات و سایر اهدافی که دارید همگی با زمان گره خورده‌اند. اینکه چه مقدار ساعت را به خواسته‌های خود اختصاص می‌دهید و اولویت‌های روزتان کدامند آینده‌ی شما را تعیین می‌کند، پس می‌توان گفت درواقع زمان، معیار سنجش توجه و انرژی‌ای است که صرف چیزی می‌کنیم و کتاب صوتی زمان زندگی شما (The Time of Your Life) از آنتونی رابینز، دقیقا درباره‌ی همین موضوع است!

رابینز که بابت قدرت اراده و تسلط بر زندگی خود شهرتی جهانی دارد، در این اثر به شما آموزش می‌دهد چگونه اختیار سرنوشت را در دست بگیرید و زندگی‌تان را در مسیر مطلوبتان قرار دهید. بسیاری از ما کار کردن تا مرز بی‌هوشی و همچنین گذراندن ساعت‌های طولانی و بی‌ثمر در کنار دوستان را تجربه کرده‌ایم. تلاش و تفریح نیازهای ضروری ما هستند، اما ما فراموش می‌کنیم که باید میان آن‌ها تعادل برقرار کنیم. نویسنده‌ی کتاب صوتی زمان زندگی شما با توجه به این نکته، رازی را افشا می‌کند که هیچکس آن را به زبان نمی‌آورد: ‌موفقیت بدون شادکامی هیچکس را راضی نمی‌کند و همینطور رسیدن به شادی واقعی بدون حضور دستاورد واقعا ممکن نیست.

شما با شنیدن این اثر انگیزه‌بخش، یاد می‌گیرید چگونه خودتان را از گیجی و سردرگمی نجات دهید، چطور به اهداف خود برسید و در پایان مسیر، شادکام و راضی باشید. با همراهی آنتونی رابینز، این اسطوره‌ی حوزه‌ی موفقیت، ناخدای کشتی سرنوشت‌تان شده و با اعتماد به آموزش‌های او به دل طوفان‌ها و گرداب‌های زندگی بزنید!

کتاب صوتی زمان زندگی شما مناسب چه کسانی است؟

اگر تصمیم دارید کنترل زندگی و زمان خود را در دست بگیرید این اثر را از دست ندهید.

با آنتونی رابینز بیشتر آشنا شویم

یکی از بهترین و سرشناس‌ترین نویسندگان در حوزه موفقیت که کتاب‌های تاثیرگذاری را نوشته است، آنتونی رابینز نام دارد. او در سال 1960 در کالیفرنیا به دنیا آمده است. طرفداران تونی رابینز در سراسر دنیا بسیارند و آثار او تاکنون به چندین زبان زنده دنیا ترجمه شده‌اند. او نویسنده، مربی، بازیگر و سخنران است و در ایران به‌خاطر انتشار سلسله کتاب‌های موفقیت خود به شهرت رسیده است.

این نویسنده آمریکایی در آثار خود از علم روانشناسی استفاده می‌کند که می‌توانند مانند یک راهنمای الهام‌بخش برای تغییر شیوه و سبک زندگی عمل کنند. او در این راستا بنیادی را به نام «بنیاد آنتونی رابینز» تاسیس کرده است که خودش به‌عنوان رییس هیئت مدیره در آن حضور دارد. این موسسه جهت کمک به افراد برای کسب موفقیت فردی و حرفه‌ای در زندگی‌شان تاسیس شده و امروز به شکل کاملا موفقی عمل می‌کند. ازجمله کتاب‌های تاثیرگذاری که آنتونی رابینز تالیف و آن‌ها را منتشر کرده است می‌توان به «کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز»، «کتاب امتیاز نهایی»، «اهرم پولدار شدن» و «تزلزل ناپذیر: راهنمای رسیدن به استقلال مالی» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی زمان زندگی شما می‌شنویم

ما مخلوقاتی عاطفی هستیم، ما فقط اطلاعات کافی می‌خوایم تا با این احساسات کاری کنیم و ما همه شاهد این بودیم. ما می‌بینیم که مردم رخدادها رو تبدیل به احساس می‌کنن. این کاریه که به عنوان انسان انجام می‌دییم و این احساسات، حالا هر کدام رو که انتخاب کنیم کاری و که انجام میدیم تغییر میدن. اگه بی‌علاقه باشین چیزها رو نادیده می‌گیرین. اگه خشمگین هستین کار دیگه‌ای انجام میدین. اگه جریحه‌دار شدین، اگه ناراحت هستین، اگه هیجان‌زده هستین، اگه حس الهام‌بخشی دارین، اگه اشتیاق برای کمک دارین، احساساتتون هرچی باشه، هیجان، جریحه‌دار شدن، اشتیاق، عشق، عصبانیت، ناامیدی، شادی، افسردگی و هر چیز دیگه، هر احساساتی که درونتون دارید تعیین می‌کنه به کجا برید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۷ دقیقه
بخش اول
۱۶ دقیقه
بخش دوم
۱۷ دقیقه
بخش سوم
۱۶ دقیقه
بخش چهارم
۱۸ دقیقه
بخش پنجم
۱۶ دقیقه
بخش ششم
۶ دقیقه
بخش هفتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زمان زندگی شما
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهمیلاد عندلیب
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۴۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زمان زندگی شما

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زمان زندگی شما

برای دریافت کتاب صوتی زمان زندگی شما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.