معرفی و دانلود کتاب صوتی اتاق شماره 3

عکس جلد کتاب صوتی اتاق شماره 3
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اتاق شماره 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اتاق شماره 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اتاق شماره 3

کتاب صوتی اتاق شماره 3 نوشته‌ی گرچن مک للن، درباره معلمی است که بعد از تعطیلات تابستان دیگر قرار نیست به مدرسه برگردد و باید با شاگردانش خداحافظی کند. این داستان به کودکان کار گروهی، سازش و توجه به انتخاب دیگران را می‌آموزد.

موضوع کتاب صوتی اتاق شماره 3 چیست؟

بعد از اینکه فریاد ناامیدی بچه‌ها از کلاس شماره سه شنیده شد، مدیر مدرسه و بقیه متوجه شدند که خبر رفتن خانم معلم به گوش بچه‌ها رسیده است. «خانم مکبی»، معلم مهربان مدرسه خبر داده بود که بعد از تعطیلات تابستان دیگر قرار نیست به مدرسه برگردد. بچه‌ها از شنیدن این خبر حسابی ناراحت شده بودند و به معلم خود می‌گفتند که دیگر نمی‌تواند بزرگ شدن آن‌ها را ببیند و در نبود او دیگر هیچ‌چیز مثل سابق نمی‌شود.

گرچن مک للن (Gretchen Brandenburg McLellan) در کتاب اتاق شماره 3 (Mrs. McBee Leaves Room 3) به کودکان می‌آموزد که برای یک خداحافظی باید از آن فرد قدردانی شود و این کار رفتاری شایسته در میان مردم است. کودکان با شنیدن این داستان می‌توانند یاد بگیرند که چطور برای اولین‌بار با معلم خود خداحافظی کنند و وارد مقطع تحصیلی جدیدی شوند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی اتاق شماره 3:

- کتابی آموزنده که درس‌هایی درمورد سازگاری با تغییر، همکاری و دلسوزی را شامل می‌شود. (Times Herald - روزنامه روزانه میشیگان)
- نگاهی شیرین به تغییر و روش‌های آسان برای کنار آمدن با آن. (Capitol Choices nomination)
- یک راه‌حل کاملاً راضی‌کننده برای مسئله خداحافظی. (Kirkus Review - مجله نقد کتاب آمریکایی)
- کتابی فوق‌العاده که در هر زمانی به‌خصوص در روز معلم یا آخرین روز مدرسه می‌توان آن را برای بچه‌ها خواند. (School Library Journal - مجله ماهانه آمریکایی)

کتاب صوتی اتاق شماره 3 مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی اتاق شماره 3 می‌شنویم:

خانم مکبی: «بچه‌ها این لحظهٔ تلخ و شیرینیه. ما از اینکه باید خداحافظی کنیم ناراحتیم ولی از اتفاقات پیش‌رومون خوشحالیم. از این خوشحالیم که در طول تابستون می‌تونیم تمام روز بازی کنیم، مسافرت بریم، شنا کنیم و کتاب داستان بخونیم. و وقتی که تابستون تموم شد، دوباره به اینجا برمی‌گردیم.»

جامایکا: «آره ولی بدون شما.»

خانم مکبی: «درسته. ولی شما باید برای دیدن معلم جدیدتون و اینکه قراره توی سال بعد دوست‌های جدیدی پیدا کنین خوشحال باشین. درسته که من دارم از پیشتون می‌رم ولی شما همدیگه رو دارین.»

بچه‌ها ساکت بودن و هیچکدوم حرفی نمی‌زدن.

خانم مکبی: «از همه‌تون ممنونم که امروز کمکم کردین.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
اتاق شماره 3

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اتاق شماره 3
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهمهدی صفری، پرستو دهقان، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اتاق شماره 3

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اتاق شماره 3

برای دریافت کتاب صوتی اتاق شماره 3 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.