معرفی و دانلود کتاب صوتی راهی جالب برای شروع سال نو

عکس جلد کتاب صوتی راهی جالب برای شروع سال نو
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راهی جالب برای شروع سال نو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راهی جالب برای شروع سال نو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راهی جالب برای شروع سال نو

کتاب صوتی راهی جالب برای شروع سال نو نوشتهٔ جکلین جولز، داستان زیبا و آموزنده‌ای را تعریف می‌کند و درمورد دختری به اسم «دینا» است که به همراه خانواده‌اش به شهر جدیدی می‌روند و در روز سال نو نمی‌دانند بدون دوستان‌شان چه‌کار کنند.

موضوع کتاب صوتی راهی جالب برای شروع سال نو چیست؟

دینا خیلی ناراحت بود. چراکه نزدیک سال نو بود و او و خانواده‌اش هیچ برنامه‌ای برای جشن و تعطیلات نداشتند. آن‌ها هرسال این موقع به خانه مادربزرگشان می‌رفتند و کیک عسلی می‌خوردند. امسال هم تصمیم گرفتند همین کار را کنند اما همه چیز دست‌به‌دست هم داده بود تا آن‌ها نتوانند از شهر خارج شوند.

پدر دینا آن‌ها را به خانهٔ یکی از همکارانش برد و علی‌رغم تصور دینا آن شب خیلی به آن‌ها خوش گذشت. جکلین جولز (Jacqueline Jules) در کتاب راهی جالب برای شروع سال نو (What a Way to Start a New Year) به کودکان می‌آموزد که در مواقعی که به شهر یا خانهٔ جدید می‌روند دیگر نمی‌توانند شرایط سابق را داشته باشند و باید به وضعیت جدید عادت کنند و دوستان جدید بیابند.

در ستایش کتاب صوتی راهی جالب برای شروع سال نو آمده است:

- کتاب حاضر به والدین یادآوری می‌کند درحالی‌که شروع دوباره در یک خانه یا مدرسه جدید برای بچه‌ها دشوار است، توسط یک میزبان سخاوتمند این وضعیت برایشان آسان‌تر می‌شود. (Arizona Jewish Post)

کتاب صوتی راهی جالب برای شروع سال نو مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی راهی جالب برای شروع سال نو می‌شنویم:

به موهای سفید آقا و خانم لوین نگاه کردم. معلوم بود بچهٔ کوچیکی ندارن که من باهاش بازی کنم. موقع خوردن شام رسید، به‌ نظرم غذای خوبی میومد اما حس سال نو رو نداشت. توی همین فکرا بودم که ناگهان یگ پسر بچه هم سن و سال هری پیداش شد. اون دست آقای لوین رو گرفت و بغلش کرد.

آقای لوین هم اون رو در آغوشش گرفت و گفت: «سلام نوه‌ی عزیزم. خوش اومدی. بزار به دوست‌های کوچولومون معرفیت کنم. اون‌ها دینا و هری هستن.»

پسرک سلام کرد و گفت که اسمش پیتره. از طرف دیگه صدای آرومی از جلوی در ورودی اومد. دختر کوچولوی نازی نزدیک ما شد و آقای لوین گفت: اوووه، مایای عزیزم بیا اینجا میخوام تورو با بچه‌ها آشنا کنم.

دختر کوچولو هم قد من بود. اون هم نوه‌ی آقای لوین بود. اون‌ها تو خونه‌ی کناری زندگی می‌کردن و برای دیدن پدربزرگ و مادربزرگشون به اونجا اومد بودن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۳ دقیقه
راهی جالب برای شروع سال نو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راهی جالب برای شروع سال نو
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهشهربانو حسینی، محمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی راهی جالب برای شروع سال نو

برای دریافت کتاب صوتی راهی جالب برای شروع سال نو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.