معرفی و دانلود کتاب صوتی آیین دوست‌یابی

عکس جلد کتاب صوتی آیین دوست‌یابی
قیمت:
۵۲۰۰۰ تومان - 9.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیین دوست‌یابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیین دوست‌یابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آیین دوست‌یابی

کتاب صوتی آیین دوست‌یابی نوشته دیل کارنگی، نویسنده و سخنران خودانگیزشی است که حتی با وجود گذشت حدود یک قرن از تالیف این کتاب، باز هم جزو کتاب‌های پرفروش و ارزشمند در حیطه ارتباطات به شمار می‌رود.

آیین دوست‌یابی (How to win friends and in fluence people‬‮‬‎‎‏‬) به شما کمک می‌کند میزان اعتماد به نفس‌، نفوذ و تاثیرگذاری‌تان را بالا ببرید و یاد خواهید گرفت که چگونه دیگران را وادار کنید در کنار شما کار کنند، بدون این که مانع حرکت آن‌ها در مسیر خودشان شوید.

این کتاب شما را با قواعدی انسانی آشنا می‌کند و علی‌رغم گذشت سال‌های بسیار هنوز هم کاربرد دارد و با استفاده از آموزش‌های این کتاب می‌توانید زندگی شخصی و روابط اجتماعی‌تان را دچار تغییرات بسیار مثبت کنید.

دیل کارنگی (Dale Carnegie)، از اساتید مهم آموزش اصول روابط انسانی بوده است. هیچ‌کس به اندازه او نسبت به تغییر مسائل جاری و زندگی روزمره، حساسیت نداشت، او مدام روش‌های خود را به روز می‌کرد و آن‌ها را ارتقا می‌داد. تنها هدف کتاب حاضر، این است که به شما در یافتن و گسترش توانایی‌های‌تان کمک می‌کند تا از این دارایی‌هایی که استفاده نمی‌کنید و خاموش مانده است؛ منتفع شوید.

هدف اصلی آموزش، آگاهی نیست، عمل است و این یک کتاب عملی است. شنیدن کتاب آیین دوست‌یابی برای تمامی کسانی که خواهان استفاده کارآمد از دانش و تخصص خود در سطح جامعه هستند؛ ضروری است، زیرا ارتباط نیاز بشر است.

تعامل با دیگران احتمالا بزرگ‌ترین چالشی است که هر فردی با آن روبرو است و فرقی نمی‌کند که شغل، اهداف یا تمایلات شما چه باشند. با صرف زمان کافی و تلاش برای یادگیری تعامل بهتر با افرادی که در اطراف ما وجود دارند، می‌توانیم توانایی‌ها‌یمان را افزایش دهیم تا هر کاری که بخواهیم را انجام دهیم.

کتاب آئین دوست یابی شامل چهار بخش است، در این 4 بخش به موارد زیر پرداخته می‌شود:

در بخش اول شیوه‌های اساسی و راز رفتار با افراد توضیح داده شده است.

در بخش دوم روش‌های محبوب شدن در بین مردم برای این که در برخورد اول تاثیرگذار باشیم و توجه دیگران را به خود جلب کنیم تا فوری به ما علاقه‌مند شوند بیان شده است. یکی از قسمت‌های این بخش این است که چه کارهایی را انجام ندهیم تا در ارتباطات خود به دردسر نیفتیم و چطور سخنران خوبی شویم.

در بخش سوم را‌ه‌هایی که قطعا به دشمن تراشی می‌انجامد و روش‌های پرهیز از دشمن تراشی و حل فصل شکایت‌ها بیان می‌شود. گاهی اوقات هر کاری انجام می‌دهیم توجه افراد به ما جلب نمی‌شود در این بخش توضیح داده می‌شود در این مواقع چه کارهایی انجام دهیم.

در بخش آخر کتاب آموزش داده می‌شود که چگونه بدون رنجاندن افراد آن‌ها را تغییر دهیم و اگر مجبور هستیم ایراد بگیریم از چه راهی استفاده کنیم، برای این که در زمان ایراد گرفتن مورد تنفر قرار نگیریم نیاز است که از روش‌های درست انتقاد کردن استفاده کنیم که در این بخش این موضوع آموزش داده می‌شود. آخرین موضوعی که در این کتاب به آن پرداخته می‌شود روش‌های ترغیب دیگران به کسب موفقیت است.

این اثر به ما می‌آموزد که راز بزرگ رفتار با مردم را بیاموزیم، چگونه با مردم رفتار کنیم، چگونه یک فرد خوش صحبت باشیم، چگونه توجه دیگران را جلب کنیم، چگونه برای خود دشمن نسازیم، چگونه انتقاد کنیم تا مورد تنفر طرف مقابل قرار نگیریم، چگونه افراد را به سمت موفقیت سوق دهیم، چگونه دیگران از انجام کار برای ما خشنود شوند. و روش‌­هایی برای اینکه مردم ما را دوست داشته باشند و دوستان خوبی بیابیم.

اگر می­‌خواهید از این کتاب بهره واقعی ببرید، فکر نکنید که یک بار سرسری شنیدن کفایت می­‌کند. پس از اینکه کتاب را به صورت کامل شنیدید، باید هر ماه چند ساعت را صرف مرور آن بکنید. هر روز به فکر پیشرفت باشید.

دیل کارنگی نویسنده و سخنرانی آمریکایی در زمینه‌ی پیشرفت شخصی، فروشندگی و سخنرانی در جمع بود. او در یک خانواده‌ی فقیر به دنیا آمد. دیل در نوجوانی مجبور بود ساعت 4 صبح از خواب برخیزد تا شیر گاوهای خانواده را بدوشد. او در خانه‌ی خود در نیویورک در گذشت. یکی از شاخص‌ترین و مهم‌ترین ایده‌ی کارنگی در کتاب‌هایش این بود که می‌توان اخلاق برخی را با تغییر دادن رفتارمان در مقابل‌شان، تغییر داد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۳۱ دقیقه
مقدمه
۳۶ دقیقه
فنون اساسی در چگونگی رفتار با مردم - بخش اول
۳۳ دقیقه
بخش دوم
۴۳ دقیقه
بخش سوم
۲۹ دقیقه
شش روش برای اینکه مردم شما را دوست داشته باشند - بخش اول
۲۰ دقیقه
بخش دوم
۲۲ دقیقه
بخش سوم
۲۵ دقیقه
بخش چهارم
۱۰ دقیقه
بخش پنجم
۳۰ دقیقه
بخش ششم
۱۸ دقیقه
چگونه دیگران را به طرز فکر خود متقاعد کنید - بخش اول
۲۶ دقیقه
بخش دوم
۱۹ دقیقه
بخش سوم
۲۱ دقیقه
بخش چهارم
۱۴ دقیقه
بخش پنجم
۱۲ دقیقه
بخش ششم
۱۵ دقیقه
بخش هفتم
۱۳ دقیقه
بخش هشتم
۲۰ دقیقه
بخش نهم
۱۴ دقیقه
بخش دهم
۱۲ دقیقه
بخش یازدهم
۱۰ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۴ دقیقه
همانند یک رهبر عمل کنید - بخش اول
۱۱ دقیقه
بخش دوم
۱۲ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
۹ دقیقه
بخش پنجم
۱۴ دقیقه
بخش ششم
۱۱ دقیقه
بخش هفتم
۱۱ دقیقه
بخش هشتم
۱۳ دقیقه
بخش نهم
۳۴ دقیقه
طریقه‌ی برتری یافتن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آیین دوست‌یابی
نویسنده
مترجمآذر محزون
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر چاپیانتشارات کتاب درمانی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۵۲۰۰۰ ت - 9.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آیین دوست‌یابی

زمرد 2020
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
سلام. من این کتاب رو چند بار خوندم و فایل صوتیش رو هم چند بار گوش کردم.
گوینده این کتاب، بسیار خوب کارشو انجام داده.
این کتاب در مورد چگونگی نحوه‌ی تعامل کردن با اطرافیان در طول زندگیه. من تضمین می‌کنم که اگه به مطالب این کتاب عمل کنین حتما در زندگی محبوب اطرافیانتون میشین و به موفقیت‌های زیادی و
می‌رسین. آقای جیم ران که یکی از اساتید بزرگ موفقیت دنیا استاد بزرگانی مثل دارن هاردی و آنتونی رابینز بود، در کتاب دوازده ستون موفقیتش، خوندن این کتابو توصیه کرده. وارن بافت، یکی از ثروتمندترین مردم دنیا که از صفر شروع کرده بود، این کتاب رو ده‌ها و بلکه صد‌ها بار مطالعه کرده بود و حتی وقتی کهنه شده بود، همراه خودش داشت و در کتاب رازهای مدیریت وارن بافت گفته شده که کتاب آیین دوست یابی دیل کارنگی، در حکم کتاب مقدس کاری وارن بافت بوده و هست.
به نظرم این کتاب فوق العاده، یکی از ۱۰ کتابیه که هر آدمی باید تو زندگیش بخونه.
فقط این کتابو نخونین بلکه بخونین و بهش عمل کنین.
⚘🌷🌼🌺
mr reader
۱۳۹۹/۲/۳
سلام به دوستان و عزیزان اهل مطالعه این کتاب یکی از بهترین کتاب‌های نویسنده خوش ذوق و پر تلاش آقای دیل کارنگی هست، این کتاب برای افرادی که تو زندگی و روابط اجتماعی و خانوادگی مشکل دارند مثل پادزهر ارزش وقت گزاشتن رو داره، پیشنهاد میکنم اگه هر روز غرق در استرس و اضطراب‌های زندگی می‌شوید و نمی‌دانید و چگونه از این فضای وحشتناک به آرامشی که حقتون هست برسید کتاب آیین زندگی از همین نویسنده رو تهیه کنید تو چند روز اول اثرشو می‌بینید، در آخر به عنوان یه دوست بهتون پیشنهاد میکنم بجای این همه وقتی که تو فضای‌های نادرست مجازی دنبال افراد بیسواد باشید، یکم مطالعه کنید باور کنید مثل گنجی که کشف نکردید، روز شبتون خوش
Morteza Salimi
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
من بعد از خودکاوی که داشتم متوجه شدم که در ارتباط برقرار کردن با دیگران متوجه شدم خیلی ضعیفم, پس بدنبال راه حل گشتم و به این نتیجه رسیدم ارتباط برقرار کردن یه علمه که بعضی از ما ذاتی یا شرایط اجتماع یا خانواده یا داشتن الگوی مناسب بهش رسیدیم اما خب بصورت علمی رفتن دنبالش و از تجارب دیگران استفاده و کردن خیلی بهتره, در این راه به کتاب دیل کارنگی رسیدم در تفسیر این کتاب در یک کلمه محشره, من هر روز نکات این کتابو میخوندم میرفتم در اجتماع از علمی که بدست اوردم استفاده میکردم, واقعا موثر بود و با این کارم سعی بر جای گیری این عادات مناسب در ضمیر نهانم هست, بسیار ترفند‌های موثر و راه کارهای مفید داره این کتاب
پ. ن: منظورم این نیست که یه ماسک بزنم و زیاکاری کنم, منظورم اینه صادقانه کسانی که دوست دارمو ارتباط بهتر و گرم تری داشته باشم باهاشون 🥰
Nima Bero
۱۳۹۷/۸/۱۸
اولین کتابی که حدود ده سال پیش خوندم
هر قدرم میخونم بازم جذابیت روز اولشو داره برام شده سرگرمیم مخصوصا که صوتی هم شده با صدای روای زیبا قشنگ ارتباط برقرار کرده با متن کتاب, میشه لذت برد ازش.
Poorya
۱۴۰۱/۸/۱۲
بی نظیر. خیلی ساده هست چیزایی که نویسنده گفته و ممکنه ما روزمره این کار‌ها رو انجام بدیم ولی دقیق ندونیم که کاربردش چیه و چقدر میتونیم در زندگی و رفتار و گفتار فرد مقابل هم تاثیر بزاریم.
به هیچ عنوان این کتاب رو از دست ندید، این کتاب نه تنها زندگیتون بلکه در تغییر عقاید شما هم نقش زیادی رو ایفا و
میکنه، حتی کسانی در حوزه فروش بازاریابی هم کار می‌کنند این کتاب بدردشون خواهد خورد و در ارتباط بهتر با مشتری قطعا تاثیر گذار خواهد بود.
مثلا یکی از مثال هاش تحسین دیگران بود، درسته شاید خیلی ساده بنظر برسه این موضوع ولی ما به راحتی از کنارش رد بشیم و نویسنده هم خیلی تاکید میکنه که این کار هارو صادقانه انجام بدید واقعا مرد گلیه نویسنده
وحید درخشنده
۱۳۹۹/۹/۱۷
این کتاب رو خواندم و بسیار لذت بردم. باید در نظرداشته باشیم کتاب‌های بسیاری در زمینه روابط انسانی و روانشناسی مخصوصا در قرن اخیر چاپ شده اما این کتاب در حدود 100سال پیش نوشته شده و حتی یک قدم جلوتر از کتاب‌هایی هست که در سال‌های اخیر نوشته شده.
خوندنش رو و بعد گوش کردنش رو به همه توصیه میکنم که و
مخصوصا نکاتی درباره عدم انتقاد گفته
احساس میکنم کاملا بیسوادم در مدرسه و دانشگاه یادگیریم صفر بوده
تشکر از نویسنده و مترجم و گوینده و کتابراه
هانیه ش
۱۴۰۰/۶/۵
من تازه شروعش کردم و فصل ۲ هستم، چقدرر بی نظیره این کتاب! چقدرر انسان رو پخته میکنه و متوجه میشی که چه اشتباهاتی داشتی در تعاملاتت
اشتباهاتی که باعث میشه پیشرفت نکنی، باعث ناراحتی دیگران بشی، حتی از عشقت دور بشی
فقط با انجام دادن اولین راهکارش معجزه‌ی برگشت دوباره‌ی صمیمیت رو دیدم
و تا اینجاش،
متوجه شدم که چقدر حرفهای ما ممکنه روی دیگران اثر منفی یا مثبت بذاره
این کتاب در یک کلام، فوق العاده ست
mohamad jamaloe
۱۳۹۹/۹/۲۲
این کتاب ۲۲سال قبل وقتی سربازبودم برای اولین بارخوندم وعاشقش شدم وبعدشم چندین بارخوندم وبه اکثرآموزهاش عمل میکردم وهمه ازنوع رفتارمن شگفت زده میشدن اما سالهای اخیرفرصت نمیشدتااین که صوتیش رودریافت کردم کتاب درست زندگی کردنه وبسیار بسیار عالی وکاربردیه توتمام زندگی بدرد میخوره. بخونید٬ووچندین مرتبه گوش بدید وعمل کنید دوستان گلم قطعا با هرصلیقه‌ای جواب درست وعالی دریافت میکنید
ali akbari
۱۴۰۱/۶/۱۳
یک کتاب خیلی عالی برای افرادی که پرخاشگر هستن و با پرخاشگریشون آدما رو فراری میدن این کتاب باعث میشه کمی مهربون تر باشید اما اگه آدمی هستی که به طور کلی دیگران ازتون سو استفاده میکنن چطوری بگم خیلی مهربونید هرچی خوبی میکنید بعد میگید دستمان نمک نداره این کتاب وضعیتتون رو بد تر میکنه این کتاب دقیقا برعکس کتاب ۴۸ قانون قدرت هستش تو اون به آدم یاد میده پرخاشگر باشه تو این میگه مهربون تر باشید
DANA FATTAHI
۱۴۰۰/۶/۱۳
واقعا کتاب مطالب مفیدی رو بیان میکنه اما وقتی به آخر زندگی نویسنده نگاه میکنی به این نتیجه میرسی خوده نویسنده فقط نقش بازی کرده و واقعا از ته دل خوش اخلاق نبوده. من قبلا از این کتاب خیلی تعریف کردم اما الان کاملا نظرم عوض شده. آدمی باید کسی را الگو قرار بده که در هر زمینه‌ای تا آخر زندگیش نقش بازی نکنه و تا آخرین نفس‌های زندگیش از افکار واعمال مثبت خود دست برنداره و همه را به عنوان وظیفه بداند و برای پروردگار انجام بدهد
Kourosh Hakhamanesh
۱۳۹۸/۱۱/۲۳
واقعا زبان کم میاره از این مرد تعریف کنه
قبل از اینکه این کتاب رو بخونم زندگی استرس زایی داشتم و در رفتارم با دیگران حتی ممکن بود به خشونت هم کشیده بشه
ولی الان با گوش دادن این کتاب حین رانندگی به موفقیت بالایی در ارتباط با اطرافم دست پیدا کردم
صدای گوینده هم که فوق العاده هستش تبریک میگم به استعداد خوبشون
محمد احمدی
۱۳۹۷/۱۰/۲۳
با تشکر از شما. من این کتاب را قبلا خوانده بودم، اما الان با این کتاب صوتی، می‌توانم در حین رانندگی که در تهران ساعت‌های زیادی در ترافیک هستیم هم گوش کنم. بسیار ممنونم کتابراه
Reza Aslejeddian
۱۴۰۰/۱۱/۳۰
کتابی فوق العاده‌ای هست، میشه گفت واقعا نویسنده استادی به تمام معنا در شناخت ماهیت ذهن انسان هاست.
ارائه راهکار به همراه مثال‌های عینی، کلمات قدرتمند، مرور سر فصل‌ها و شرح زندگی خود نویسنده در انتهای کتاب را میتوان از نقاط قوت این کتاب نام برد، البته نا گفته نماند که این در این کتاب فوت کوزه گری این راهکار‌ها هم اشاره شده که در کتاب‌های دیگر اشاره چندانی نمی‌شود.
محمد حسین .
۱۳۹۹/۱۱/۲۰
تا حالا سه بار پشت سر هم گوش دادم
ایشالا بریم برای دور چهارم
دلیل این همه تکرار اینه که واقعا باید مثل یه کتاب درسی یا یک شعر، کلمه به کلمه‌اش را حفظ کرد و داستان‌ها را بار‌ها شنید و در موقعیت‌های مشابه بکار برد
البته مهبد قناعت پیشه هم بی‌نظیره و لذتی که در گوش دادن به این کتاب هست، در خوندنش نیست
هادی امانی
۱۴۰۰/۱۱/۲۶
کتاب آیین دوست یابی را تنها از راه مطالعه و آن هم از نوع عمیقش (شاید دو یا سه بار یا بیشتر) باید مطالعه کرد تا به ارزش حقیقی‌اش پی برد. می‌توان به جرات گفت، این کتاب در زمینه‌ی ارتباطات جمعی یک گنج با ارزش همراه با محتوایی بی نظیر می‌باشد که اگر مخاطب به نکات آن عمل کند قطعا با معجزه‌ای در زمینه‌ی ارتباطات و زندگی بهتر مواجه خواهد شد.
مشاهده همه نظرات ۴۶۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آیین دوست‌یابی

برای دریافت کتاب صوتی آیین دوست‌یابی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.