معرفی و دانلود کتاب صوتی قلبی درست مثل قلب مادرم

عکس جلد کتاب صوتی قلبی درست مثل قلب مادرم
قیمت:
5000 تومان - 0.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قلبی درست مثل قلب مادرم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قلبی درست مثل قلب مادرم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قلبی درست مثل قلب مادرم

کتاب صوتی قلبی درست مثل قلب مادرم داستان آنا کوچولوست. او دختری خجالتی‌ست که مدام خود را با مادرش مقایسه می‌‌کند و به سرزنش خودش می‌پردازد که چرا مثل او برون‌گرا، شوخ‌طبع و یا باهوش نیست. اما در نهایت اتفاقی رخ می‌دهد و آنا می‌فهمد که او و مادرش در یک ویژگی دقیقاً مثل یکدیگرند! لیلا نارگی در کتاب حاضر به بچه‌ها می‌آموزد که خود را به خاطر تفاوت‌هایشان دوست داشته باشند.

درباره کتاب صوتی قلبی درست مثل قلب مادرم:

آنا کوچولو فکر می‌کند که هیچ شباهتی به مادرش ندارد. او آنقدر خجالتی‌ست که نمی‌توانیم برایتان توصیف کنیم. این درحالی‌ست که مادر آنا بسیار مهربان و باهوش است و در هر جمعی که قرار می‌گیرد، بر لب‌ آدم‌ها لبخند می‌آورد. آنای قصه‌ی ما از این بابت بسیار غمگین است و مدام خود را سرزنش می‌کند: پس چرا من هیچ‌کدام از ویژگی‌های مادرم را ندارم؟

آیا واقعیت همینطور بود که آنا تصور می‌‌کرد؟ در واقع او مدام به مقایسه‌ی خود و مادرش می‌پرداخت. این که چرا مثل او سوپ نمی‌پزد، چرا شبیه او خلاق نیست، چرا نمی‌تواند بامزه باشد. در واقع لیست این «چرا»ها تا ابد ادامه پیدا می‌کرد!

همه چیز به همین منوال می‌گذشت تا این که یک روز آنا مرد گرسنه‌ای را کنار خیابان دید. این اتفاق چنان او را تحت تأثیر قرار داد که تصمیم گرفت هر جور که شده راهی برای کمک به مرد پیدا کند. این ماجرا باعث شد تا آنا متوجه شود او و مادرش بألاخره در یک چیز بسیار مهم به همدیگر شباهت دارند؛‌ می‌پرسید چه چیزی؟ به شما پیشنهاد می‌کنیم خود به کتاب قلبی درست مثل قلب مادرم (A Heart Just Like My Mother's) گوش بسپارید و پاسخ را دریابید.

لیلا نارگی (Lela Nargi)،‌ نویسنده‌ی این اثر، داستانی را خلق کرده که از طریق آن به کودکان آموزش می‌دهد خود را به‌خاطر ویژگی‌های منحصربه‌فردشان دوست بدارند. مهربانی و کمک به هم‌نوع از دیگر مفاهیمی‌ست که بچه‌‌ها با مطالعه‌ی کتاب حاضر یاد می‌گیرند. گفتنی‌ست معصومه رمضانی این داستان را به فارسی برگردانده و امیرحسین صداقتی، محمد طالشیان و نرگس داغمه چی خوانش آن را برعهده داشته‌اند.

کتاب صوتی قلبی درست مثل قلب مادرم مناسب چه کسانی است؟

لیلا نارگی این کتاب را برای کودکان 4 تا 8 سال نوشته است.

در بخشی از کتاب صوتی قلبی درست مثل قلب مادرم می‌شنویم:

همین که خواب بیدار شد، فکری به ذهنش رسید.

یک جعبه کفش خالی توی سطل زباله پیدا کرد، رنگ‌آمیزیش کرد و بعد عکسِ چندتا موز، سیب و مرغ سوخاری رو از توی مجله برید و بهش چسبوند. در آخر هم از مادرش خواست که یک شکاف کوچیک روی در جعبه درست کنه. از اون روز به بعد، هر دفعه که پول تو جیبیش رو می‌گرفت، اون رو از شکاف روی در، داخل جعبه می‌انداخت.

وقتی اولین دندونش افتاد، سکه ی‌ یک دلاری براقی که فرشته‌ی دندون براش گذاشته بود رو توی شکاف تاریک جعبه انداخت. روز تولدش از راه رسید و همراه اون پول‌های هدیه‌ای که از طرف عمه‌ها، خاله‌هاش و مادربزرگش به دستش رسید. آنا بدون معطلی همشون رو داخل جعبه انداخت.

کم کم جعبه سنگین شد تا جایی که دخترک به سختی از کشوی لباس هاش بیرون می‌آوردش.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
11 دقیقه
قلبی درست مثل قلب مادرم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قلبی درست مثل قلب مادرم
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهامیرحسین صداقتی، محمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قلبی درست مثل قلب مادرم

باران فاتحی
۱۴۰۱/۸/۲۱
من دوسش داشتم ولی کاش یکم موزیکال بود
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قلبی درست مثل قلب مادرم

برای دریافت کتاب صوتی قلبی درست مثل قلب مادرم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.