معرفی و دانلود کتاب صوتی گربه چکمه پوش

عکس جلد کتاب صوتی گربه چکمه پوش
قیمت:
۳۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گربه چکمه پوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گربه چکمه پوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گربه چکمه پوش

کتاب صوتی گربه چکمه پوش اثر شارل پرو داستان گربه عجیبی است که برای صاحب جدیدش کارهای خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهد. این کتاب صوتی زیبا با صدای عاطفه مولائی طبری روایت می‌شود.

داستان گربه چکمه پوش (Puss in Boots) درباره سه پسر آسیابانی است که پس از مرگ پدر، هر یک سهمی به ارث می‌برند. در این میان سهم کوچکترین برادر، فقط گربه آسیابان است. پس از آن، گربه با زیرکی و درایت خود نه تنها صاحبش را به ثروت می‌رساند، بلکه تمهیداتی فراهم می‌سازد که پسر با دختر فرمانروا ازدواج می‌کند. شرح کارهای شگفت‌انگیز گربه، ماجراهای اصلی قصه را تشکیل می‌دهد.

شارل پرو (Charles Perrault)، شاعر و داستان‌سرای فرانسوی است که سبک جدید قصه‌ها و افسانه‌های شاه پریان را در ادبیات بنیان نهاد. داستان‌های مشهور او تا به امروز بارها چاپ و به صورت اپرا، باله، نمایشنامه، موزیکال و فیلم بازگویی شده‌اند. از بهترین آثارش می‌توان شنل قرمزی، زیبای خفته، سیندرلا، گربه‌ی چکمه پوش، ریش آبی و بند انگشتی را نام برد.

در قسمتی از کتاب صوتی گربه چکمه پوش می‌شنویم:

تو یه دهکده کوچیک آسیابانی بود که سه پسر داشت... آسیابان خیلی مریض بود و روزهای آخر زندگیش رو می‌گذروند تصمیم گرفت تا دارایی‌هاش رو بین پسراش تقسیم کنه. آسیاب رو به پسر بزرگش داد. به پسر دومش خرش و به پسر کوچیکترش هم یه گربه داد پسر کوچیکتر وقتی که دید فقط یه گربه بهش رسیده خیلی ناراحت شد اما اون یه گربه‌ی معمولی نبود…

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
گربه چکمه پوش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گربه چکمه پوش
نویسنده
گویندهعاطفه مولائی طبری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی گربه چکمه پوش

Ali Shamlo
۱۴۰۰/۷/۲۹
خیلی خوب بود. ولی به نظرم عکس کاوری که انتخاب شده مناسب کودکان نیست. دختر من که عکسشو دوست نداره میگه اویکی‌ها رو میخواد...
کاربر Z
۱۳۹۶/۸/۱۳
خیلی خوب بود.
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گربه چکمه پوش

برای دریافت کتاب صوتی گربه چکمه پوش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.