معرفی و دانلود PDF کتاب میوه بخور دختر جون

عکس جلد کتاب میوه بخور دختر جون
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب میوه بخور دختر جون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب میوه بخور دختر جون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب میوه بخور دختر جون

کتاب میوه بخور دختر جون نوشته‌ی معصومه محمدپور، ماجرای دختربچه‌ای را به تصویر می‌کشد که هیچ‌وقت میوه نمی‌خورد تا اینکه هیولاهای سرماخوردگی به او حمله می‌کنند. این داستان که از مجموعه آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان است، کودکان را با اهمیت میوه خوردن و بدن سالم آشنا می‌کند.

درباره‌ی مجموعه داستان کودک آموزش مهارت‌های زندگی

آشنایی کودکان با مهارت‌های گوناگون زندگی سبب می‌شود عملکرد بهتری در فعالیت‌های روزمره‌ی خود داشته باشند. نقش والدین در تشویق کودکان به یادگیری این مهارت‌ها و لزوم تقویت اعتماد به نفس کودک، به سازگاری بیشتر آن‌ها در انجام وظایفشان کمک‌ می‌کند. به عبارت دیگر محیط خانه و مدرسه می‌تواند بستر مناسبی باشد تا کودک را نسبت به پذیرش مسئولیت‌های تازه و حل تعارضات هر مرحله از رشد آماده کند. در مجموعه کتاب آموزش مهارت‌های زندگی که توسط نشر آبستا منتشر شده، داستان‌هایی با موضوع مهارت‌های مختلف زندگی تالیف شده تا والدین به مدد دنیای ادبیات برای چالش‌های یادگیری کودکان خود راهکارهای مناسبی پیش روی خود داشته باشند.

کتاب میوه بخور دختر جون برای چه کسانی مناسب است؟

کودکان 3 تا 7 سال از خواندن این کتاب لذت خواهند برد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب میوه بخور دختر جون
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آبستا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-622-658049-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب میوه بخور دختر جون

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب میوه بخور دختر جون

برای دریافت کتاب میوه بخور دختر جون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.