معرفی و دانلود کتاب صوتی دختر شجاع

عکس جلد کتاب صوتی دختر شجاع
قیمت:
۹۰۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دختر شجاع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دختر شجاع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دختر شجاع

کتاب صوتی دختر شجاع داستانی آموزنده به قلم معصومه رمضانی است که شخصیت اصلی آن دختر کوچک و مهربانی به نام آفرین است. ماجرای آفرین زمانی شروع می‌شود که به طور اتفاقی با پیرزنی عجیب و غریب آشنا می‌شود...

موضوع کتاب صوتی دختر شجاع چیست؟

آفرین، دختر خوب و مهربانی است که همراه نامادری و خواهرخوانده‌اش بهناز، در شهر کوچک حیدرآباد زندگی می‌کند. تا زمانی که پدر آفرین زنده بود، همه چیز خوب و بر وفق مراد بود. ولی بعد از مرگ او، رفتار نامادری و بهناز با آفرین حسابی عوض شده. این دو معمولاً با عصبانیت سر آفرین داد می‌کشند و باهاش مثل یک خدمتکار رفتار می‌کنند.

حالا یک روز خوب خداست و آفرین کارهای نامادری و بهناز را انجام داده و قصد استراحت دارد. می‌نشیند روی ایوان و چشم می‌دوزد و به منظره‌ی قشنگ حیاط. بعد یکهو کلاف کاموای خودش را می‌بیند که باد می‌بردش به خانه‌ی همسایه! آفرین فوراً می‌دود و همسایه را صدا می‌کند تا کلاف کاموایش را پس بگیرد. همسایه که پیرزنی عجیب و غریب است، به آفرین می‌گوید که تنها به یک شرط کلاف کاموا را بهش پس می‌دهد، و آن شرط این است که چند کار کوچک را برای پیرزن انجام دهد.

آفرین احساس می‌کند حال پیرزن خوب نیست. انگار که مثلاً غمگین و افسرده باشد. پس کلاف کاموا و خواسته‌ی خودش را فراموش می‌کند، به این امید که کمکی به پیرزن کرده باشد. بعد اتفاقی جادویی‌ای می‌افتد و آفرین (ظاهراً در ازای کمک به پیرزن) تبدیل به زنی زیبا می‌شود. وقتی به خانه می‌رود، بهناز راز زیبا شدنش را از او می‌پرسد. آفرین همه چیز را برایش تعریف می‌کند. بهناز هم به سرعت راهی خانه‌ی پیرزن می‌شود. اما اینطورها هم نیست که هر کس به این خانه پا بگذارد و چند کار کوچک برای پیرزن انجام دهد، رویش زیبا شود. شرط اصلی برای دستیابی به صورت زیبا، داشتن سیرت زیباست، که بهناز از آن بی‌بهره است...

پیام کتاب صوتی دختر شجاع چیست؟

معصومه رمضانی در داستان صوتی دختر شجاع به شما خواهد آموخت که داشتن ذات ِمهربان و نیکو از همه چیز در دنیا مهم‌تر است. وی همچنین، یادتان می‌دهد که وقتی کسی غمگین یا ناراحت است، باید چطور با او رفتار کنید تا حالش بهتر شود.

کتاب صوتی دختر شجاع مناسب چه کسانی است؟

کودکان 5 تا 10 سال، مخاطبین اصلی این کتابند.

با معصومه رمضانی بیشتر آشنا شویم:

او آثار فراوانی را در حوزه ادبیات کودک و نوجوان ترجمه کرده و داستان‌هایی را نیز نگاشته است. در ادامه با برخی از عناوین ترجمه‌های او آشنا می‌شوید: «معمای کپک، عملیات نجات ماشین آتش‌نشانی، راز غار دایره‌ای، اگه خیلی باهوشی، حیوان خانگی واقعی.»

در بخشی از کتاب صوتی دختر شجاع می‌شنویم:

آفرین نگاهی به اطراف انداخت و چکش رو روی چهارپایه‌ای که یک گوشه افتاده بود گذاشت. بعد مشغول کار کردن شد. اون همه‌ی ظرف‌ها رو شست. سینک رو برق انداخت و زمین رو طی کشید. بعد دیگ رو پر از آب کرد، آتیش روشن کرد و با کمی سبزیجاتی که توی یکی از کابینت‌ها پیدا کرده بود، سوپ درست کرد. وقتی آشپزخونه تمیز و مرتب شد و همه چیز توی جای درست خودشون قرار گرفتن، دخترک رفت که دنبال پیرزن بگرده. «کارم رو تموم کردم.» پیرزن بدون اینکه کلمه‌ای حرف بزنه به اطراف آشپزخونه نگاه کرد و بعد آفرین رو به سمت باغچه راهنمایی کرد. همه چیز توی هم رفته بود. چمن‌ها بلند شده بودن و علف‌های هرز، بین گل‌ها و بوته‌های میوه رشد کرده بودن. خاک خشک شده و ترک خورده بود...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۴ دقیقه
دختر شجاع

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دختر شجاع
نویسنده
گویندهعارف امیری، نرگس داغمه چی، شهربانو حسینی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۹۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دختر شجاع

Sars Ahmadi khah
۱۴۰۰/۱۱/۲۶
داستان آموزنده وخوبی بود. دخترم عاشق داستانش شد
Anisa Avid
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
کتاب قشنگی پیشنهاد میکنم گوش کنید
سعید جیرسرایی
۱۴۰۰/۸/۲۱
خیلی قشنگه ممنونم
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دختر شجاع

برای دریافت کتاب صوتی دختر شجاع و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.