معرفی و دانلود کتاب صوتی آواز خوش زندگی

عکس جلد کتاب صوتی آواز خوش زندگی
قیمت:
۳۳۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آواز خوش زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آواز خوش زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آواز خوش زندگی

کتاب صوتی آواز خوش زندگی نوشته مسیحا برزگر، شما را با اندیشه‌ها و روش‌هایی آشنا می‌کند که برای داشتن یک زندگی همراه با آرامش و لذت ضروری است.

اگر با کتاب صوتی آواز خوش زندگی برزگر همراه شوید، زندگی را به آواز خواهید خواند و بیشتر و بیشتر به اعماق دل خود فروخواهید رفت. پای چوبین استدلال را به کناری خواهید گذاشت و بی‌پا و سر خواهید شد. به گونه‌ای که انگار تاکنون چنین پای چوبینی را نداشته‌اید.

در بخشی از کتاب صوتی آواز خوش زندگی می‌شنویم:

عشق تنها زمانی عشق است که مستی بیاورد، عشق اگر مستی نیاورد چیز دیگری خواهد بود. ممکن است شور جنسی باشد، ممکن است حرص و آز باشد، ممکن است برتری‌طلبی باشد، ممکن است مهرطلبی باشد، ممکن است هر چیزی باشد مگر عشق.

عشق شرابی طبیعی است. از آن جا که عشق از صحنه زندگی آدم‌ها رخت بربسته، مردم به مسکرات و مخدرات نیاز پیدا کرده‌اند. اینان ننگ بنگ و افیون را بر خود می‌نهند تا جای خالی عشق را در وجودشان پر کنند. غافل از آنکه این امور کمی و شیمیایی جای امور کیفی و متعالی را پر نخواهد کرد.

عشق طبیب جمله علت‌های آدمی است. عشق در کارخانه دل تو تولید می‌شود و در درون خونت می‌ریزد. عشق در رگ‌های تو می‌چرخد و تک تک سلول‌های اندام تو را احیا می‌کند. عشق موهبتی الهی است. همه جایگزین‌های عشق خطرناک، مضر و زشت‌اند.

در وهله نخست عجز از دوست داشتن وحشتناک‌ترین سقوط است. کسی که از موهبت دوست داشتن برخوردار است به چیز دیگری نیاز ندارد. عشق کفایت می‌کند. عشق تنها شرابی است که خماری ندارد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۱ دقیقه
مقدمه
۱۴ دقیقه
عشق جوهره دین است
۲۲ دقیقه
عشق تنها زمانی عشق است که مستی بیاورد
۲۰ دقیقه
پیام اصلی دین رحمت است
۱۶ دقیقه
عشق مصلحت نمی‌شناسد
۱۳ دقیقه
زین آتش نهفته که در سینه من است

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آواز خوش زندگی
نویسنده
گویندهمحمدرضا فصیحی نیا
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۴۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های ادبیات پارسی
قیمت نسخه صوتی
۳۳۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آواز خوش زندگی

abbas masjedian
۱۴۰۰/۱۲/۸
کتابی است بسیار عالی و عرفانی... برای کسانیکه در مسیر کمال و تعالی میخواهند کنند کتابیست مناسب
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آواز خوش زندگی

برای دریافت کتاب صوتی آواز خوش زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.