معرفی و دانلود کتاب صوتی گردش آنی و مانی

عکس جلد کتاب صوتی گردش آنی و مانی
قیمت:
4000 تومان - 0.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گردش آنی و مانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گردش آنی و مانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گردش آنی و مانی

کتاب صوتی گردش آنی و مانی اثر ود پراکاش چاولا درباره‌ی خواهر و برادری به نام‌های آنی و مانی است که تصمیم گرفتند برای تفریح به بیرون شهر بروند.

آن‌ها با خوشحالی سوار ماشین شدند و به طرف بیرون شهر حرکت کردند، آنی و مانی به وسط جنگل و کنار رودخانه رسیدند. آنی کمی چوب جمع کرد و آن‌ها را آتش زد بعد هر دو نشستند و از غذاهایی که تهیه کرده بودند، خورند و سپس به پیاده‌روی رفتند اما یادشان رفت که آتش را خاموش کنند و...

قصه و قصه گویی نقش بسیار مهمی در تکوین شخصیت کودک دارد، باعث پرورش قدرت بیان و عواطف و افکار کودک می‌شود و البته در تقویت و پرورش قوه‌ی تخیل، ابتکار، ابداع و ایجاد عشق و علاقه به ادبیات موثر است. شنیدن قصه برای کودکان تاثیر بسیار زیادی در رشد اعتماد به نفس کودک و علاقه‌مند کردن او به داشتن آزادی و عدالت اجتماعی دارد و همچنین علاوه بر برآورده کردن نیازهای عاطفی کودک به آماده ساختن او برای دریافت پیام‌های اخلاقی و انسانی نیز مساعدت می‌کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
گردش آنی و مانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گردش آنی و مانی
نویسنده
مترجمآرزو رمضانی
گویندهپانیذ خرمی
ناشر چاپیانتشارات آبرنگ
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
4000 ت - 0.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی گردش آنی و مانی

علی محمدی
۱۳۹۷/۲/۲۷
کتاب خوبی برای این گروه سنیه
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گردش آنی و مانی

برای دریافت کتاب صوتی گردش آنی و مانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.